Skocz do zawartości
sh4kr

Hosting Hekko "maksymalne zużycie czasu procesora".

Polecane posty

Witam!

 

To mój pierwszy post i wątek zarazem na tym forum. Jeżeli nie ten dział to przepraszam (ale chyba dobrze wybrałem ;) ). No wiec tak, jestem zainteresowany kupnem hostingu WWW na hekko.pl, mierzę w pakiety EasyPack i EasyPack+ jednak przy specyfikacji widnieje coś takiego jak "Maksymalne zużycie czasu procesora" i jest odpowiednio 3 i 5% przy tych pakietach. Oczywiście wyczytałem trochę o tym na ich stronie, ale nadal nie daje mi to obrazu czy wszystko będzie działać i czy niczego nie przekroczę jeżeli postawie stronę opartą o Wordpress'a. Ruch na stronie raczej nie będzie jakiś wielki, bo strona będzie głównie miała charakter informacyjny (przypuszczalnie niech będzie ze na stronie w jednym czasie będzie 80-100 osób). Czy ta opcja jest dla mnie dobra (i tutaj wskazuję na EasyPack (bez plus) )? Proszę o szybką odpowiedź! Jeżeli są na tym forum jakieś "piwa" to dam! :)

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

sh4kr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

80-100 osób to całkiem sporo jak na WordPressa. Zależy jak bardzo masz zamiar go zapchać wtyczkami.

Jeśli to możliwe, włącz cache'owanie i serwuj wszystko ze statycznych plików. Wtedy limitu nie powinno Ci zabraknąć.

A najlepiej załóż konto w hekko na okres próbny. Wtedy podpytaj o generowane przez Ciebie obciążenie.

W razie potrzeby możesz migrować na wyższy pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Jeżeli masz wykupione konto www w firmie Hekko to masz w każdej chwili wgląd z panelu klienta na generowane przez ciebie obciążenie i jego limit. Weź okres testowy. Jak bedzie za mało to przejdź na wyższy pakiet (rownież można to zrobić bez kontaktu administracja) i powinno wystarczyć. Z nimi sie można dogadać, polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na tym samym koncie kilka stron. Jedna na Wordpressie ma 400 unikalnych miesięcznie, nie optymalizowałem specjalnie strony i nigdy nie przekroczyłem maksymalnych wartości obciążenia dla konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Trudno żebyś coś przekraczał przy około 13 osobach dziennie. Zaszalałeś z tym wpisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe... oczywiście dziennie miało być ;-) Gdyby jakieś serwer się buntował przy 13 dziennie to byłaby katastrofa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mam żadnych problemów - hosting śmiga jak powinien, nigdy nie dostałem powiadomienia o przesadzaniu z obciążaniem serwera, więc chyba wszystko jest w najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to potrzebuje większego konta, 80 osób online to już sporo. Powierzchnia duża nie musi być, ale raczej będziesz potrzebował wiekszej ilości transferu. Zacznij od małego konta, a później najwyżej dopłać do większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×