Skocz do zawartości
abracas

Szukam serwera

Polecane posty

Podstawowe parametry (hosting wirtualny):

Powierzchnia dyskowa - powyżej 20 GB
Transfer miesięczny - min. 500 GB

Mile widziany:
- regularny backup danych i bazy
- brak problemu z zamieszczaniem na serwerze plików audio-wideo (posiadam zgode na wszystkie pliki od ich autora)
- pomoc w przeniesieniu portalu

 

Budżet 450 zł rocznie

 

Jeżeli chodzi o propozycje VPS/dedyk również wchodzą w grę tylko nie miałem z nimi nic wspólnego więc również bym oczekiwał pomocy w pierwszych krokach.

 

Ostatnio zamieszczałem podobne ogłoszenie i dość mam "firemek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://progreso.pl/hosting/

Plan BIZNES.

Sam korzystałem przed długi okres czasu i wszystko w jak najlepszym porządku, jak czegoś nie ma to od ręki dograją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Hosting to opinie dlatego polecę webhostingtalk.pl/ranking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, opinie ;-) Ale my również sugerujemy to co sprawdziliśmy, chociaż czy wszyscy to nie wiem ;-)

Prosta zasada - od anonimowych marek trzymaj się z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też od siebie polecę progreso.pl 2 rok leci jak jestem z nimi i złego słowa nie powiem :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pw poszła moja ofertą... oferuje hosting www w chmurze... w razie zainteresowania kontaktuj się ze mną mailową bo tu chyba administracja mnie zablokowała z jakiegoś powdu nie znanego... mój mail unixnet@o2.pl.

Edytowano przez prowebit (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w razie zainteresowania kontaktuj się ze mną mailową bo tu chyba administracja mnie zablokowała z jakiegoś powdu nie znanego...

Za momencik faktycznie możemy Cie zablokować za wstawianie ciągle tego samego tekstu w każdy post. Jak masz problem z PMkami, to napisz na admin@wht.pl.
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na co się w końcu zdecydowałeś? Które konto? Odradzam całkowicie anonimowe marki - więcej problemów niż korzyści.

Można zaskakująco szybko, wszystko stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku dziękuje wszystkim za propozycję.

 

Po przejrzeniu ofert zaproponowanych firm oraz innych znalezionych w internecie wybrałem: zenbox.pl.

  1. Strona bez problemów została przeniesiona na ich maszyny.
  2. Największym plusem tej firmy jest, jakość obsługi klienta. Na zgłoszenie dostaje odpowiedz w przyciąga kilku minut.
  3. Nigdy nie byłem rozliczany w systemie "unikalnych użytkowników” wybrałem na start pakiet najmniejszy by sprawdzić jak to wszystko działa (wiem, że to o wiele za mały), ale zobaczymy.

Ogólnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakość obsługi klienta? Ma to większość uznanych marek... Sory, ale to mi wygląda dziwnie trochę...

Oni nawet cen nie mają podanych właściwie na stronie głównej. Cena brutto za rok 15 zł ;-)

5000 osób w miesiąć to 200 dziennie. Za 1/3 tych 150 zeta kupisz konto, które by wystarczyło pod taką ilość userów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą VPS z Directadminiem.

Oferta spełnia Pana wszystkie Pana wymaganie oraz dodatkowo pomagamy od strony technicznej.

Także można wybrać serwer WWW co jest tańszym rozwiązaniem dostępnym tutaj.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci polecam serwer VPS w Biznes-Host. Mam taki już kilka miesięcy i żadnych większych problemów nie było. Przy płatności na dłuższy okres masz spore rabaty, a do tego możesz użyć kodów rabatowych z mojej sygnaturki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... on się zdecydował, podjął dziwną decyzję, ale podjął i podejrzewam, że już w tym temacie się nie pojawi, więc szkoda czasu na walenie kolejnymi ofertami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM PONOWNIE

 

Jednak zenbox.pl nie chce utrzymywać mojej strony na "normalnych" warunkach. Stawia mi ultimatum robisz Pan upgrade do planu 100K albo się żegnamy.

(nie wiem czy to błąd w pisaniu u nich wystąpił poprosiłem jeszcze raz o zweryfikowanie tych 100kk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM PONOWNIE

 

Jednak zenbox.pl nie chce utrzymywać mojej strony na "normalnych" warunkach. Stawia mi ultimatum robisz Pan upgrade do planu 100K albo się żegnamy.

(nie wiem czy to błąd w pisaniu u nich wystąpił poprosiłem jeszcze raz o zweryfikowanie tych 100kk)

Ale limit przekroczyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale limit przekroczyłeś?

 

Nic nie zostało przekroczone.

1. Info z zenbox (niewłaściwe wykorzystanie przestrzeni)

2. Moje info. o legalnych plikach itd.

3. Info z zenbox (po 14 dniach)

"Biorąc pod uwagę korelację UU do wykorzystywanych zasobów systemowych, ich przeznaczenie - tj. forma użycia, a także fakt iż te wartości zwiększą się prawdopodobnie o 100%, nasza propozycja to aby Pan wykonał upgrade do planu 100K."

 

Z tego co mi wiadomo zenbox.pl jest to hostingiem z "nieograniczonym miejscem i transferem" a "rozliczanie wg unikalnych użytkowników" wiec co mnie interesują jakieś zasoby systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś regulamin ? co wolno tam trzymać ?


http://zenbox.pl/regulamin_zenbox_pl.pdf

 

§ 4
Obowiązki Usługobiorcy

 

...

1. wykorzystywanie infrastruktury Usługodawcy jako zaplecza do przechowywania kopii
zapasowych danych,
2. wykorzystywanie infrastruktury Usługodawcy do przechowywania i udostępniania plików
audio, video, chyba że są to materiały stricte marketingowe,

...

6. wykorzystywanie infrastruktury Usługodawcy jako hosting lub archiwum plików dla serwisów
umieszczonych poza infrastrukturą Usługodawcy,

Edytowano przez sshd (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś regulamin ? co wolno tam trzymać ?

http://zenbox.pl/regulamin_zenbox_pl.pdf

 

Oj chyba się nie zrozumieliśmy.

 

Zenbox wyraża zgodę na trzymanie plików audio. Tylko ze względu na prowadzony rodzaj portalu narzuca mi inne warunki korzystania z hostingu np. mogę mieć 5k UU miesięcznie ale oni chcą bym korzystał z pakietu na 100k UU.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś mój wpis? Przecież dokładnie o tym pisałem. Kiedy zrozumiecie, że nie istnieje coś takiego jak hosting bez limitów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś mój wpis? Przecież dokładnie o tym pisałem. Kiedy zrozumiecie, że nie istnieje coś takiego jak hosting bez limitów?

 

Nie ale to same firmy psują sobie rynek wpisując w ofertach "hosting bez limitu" "martwisz się tylko odwiedziny", "brak limitu transferu", "nielimitowany dysk" - klienci tylko weryfikują te oferty.

 

Więc najpierw jest przekaz i nie ma co mieć pretensji do odbiorcy że skuszony sloganami uwierzył w nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale na tym forum info o tym, że brak limitów to fikcja pojawiło się miliony razy, a firm, które dają takie oferty jest przecież dosłownie cała masa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może spróbuj na progreso.pl?

 

Na OVH mógłbyś też brać. U nich trzymałem co chciałem na dysku nigdy ultimatum mi nie robili. Moje miejsce i go nie oddam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×