Skocz do zawartości
gibos

Hosting dla serwisu i wizytówek klientów i wirtualne spacery

Polecane posty

Witam,

 

Aktualnie nie potrzebowałem czegoś w zasadzie większego (serwera) pod to co miałem. Jednak niebawem mam zamiar wszystkie strony (wizytówki) klientów przenieść na jeden serwer - nie ma tego bardzo wiele (powiedzmy, ok 20 gb danych, nie więcej niż 40 gb transferu miesięcznie). Do tego dochodzą coraz częściej pojawiające się wirtualne spacery, które trochę potrzebują przestrzeni i transferu.

 

W miedzy czasie chcę jeszcze uruchomić serwis lokalny z ogłoszeniami stałymi (stałe zdjęcia, spacery, prezentacje wideo) nieruchomości i noclegów. Dlatego trochę wymagania wzrosną.

 

Poszukuję czegoś

1. stabilnego

2. z większym zapasem, ale jednocześnie redukującego koszta początkowe (powiedzmy w granicach pierwszego roku 300 ew. lekko plus zł)

4. z dostępem do b/o stron www/domen, baz danych

5. z możliwościami powiększania/zmian na np. VPS bez większych problemów - tutaj chodzi mi głównie o to, by móc przy ew. wzrostach wymagań oraz dochodów bez zbędnego przenoszenia ponownego wszystkiego zwiększyć limity/wymagania wobec serwera.

 

Zastanawiałem się w chwili obecnej nad ofertą:

- o12.pl (średni, największy wirtualny)

- zenbox.pl (tutaj na początek 25k i ew. podnoszenie wymagań)

- fr.pl (tutaj pakiet Andromeda)

 

Jakieś wskazówki? propozycje? dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://progreso.pl/hosting/ - plan biznes

 

50 GB, reszta b/o - obsługuje serwisy z 100k UU / m-c (ale nie rozliczamy tego wg UU, jest flat fee), jest możliwość płynnego przejścia do hostingu hybrydowego;

 

Ceny na 5 lat do przodu są tutaj: http://progreso.pl/o_nas/polityka_cenowa/

 

Ceny hostingu hybrydowego - daj znać, podeślemy na PW pdf z parametrami i cennikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Kei jest obniżka cen, zainteresuj się ich ofertą - za przyzwoitą cenę dostaniesz dość miejsca, nielimitowany transfer, uczciwą politykę dotyczącą użycia pozostałych zasobów (CPU, RAM - statystyki na żywo, bez ściemy, dostępne w każdej chwili w panelu użytkownika). Do tego sprawne serwery, dobre łącza i kumata obsługa klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×