Skocz do zawartości
Kolopik

Osobiste wycieczki Kolopika

Polecane posty

Wczoraj dałem Mzone minusa za pisanie głupot na temat dysków z ovh.

 

Dziś zaglądam w moje reputacje:

 

235_boldupymzone.jpg

Nawet z apost z 2010 dostałem minusa :D Irku, ile ty masz lat, bo już zapomniałem? :)

 

Reputacja użytkownika ArkadiuszN, który również zaminusował Mzone:

 

http://www.webhostingtalk.pl/user/12331-arkadiusz-n/ (12 minusów)

 

Pozdrawiam cieplutko.

 

 

 

Proszę, Irku

 

336623_db507bb116fb.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest zły, że OVH taniej oferuje serwery dedykowane niż on VPSy.

 

Może ma nawet focha na cały świat, ale dla mnie takie podejście jest zwykłym debilizmem. Poważny człowiek, reprezentant szanowanej firmy hostingowej błaźni się i minusuje ludzi, bo się z nim nie zgadzają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kolopik, raczej nie bawię się w takie rzeczy, jednak Ty i Twoi "koledzy" bardzo macie zabawę w minusowanie mnie bo napisałem coś na temat jednaj firmy. Po prostu przejrzałem niektóre posty i postanowiłem nadrobić to co mi się nie podoba w Twoich wypowiedziach. Przecież sam zacząłeś, już nawet sam tytuł tego postu świadczy o Tobie, to tyle co miałem do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kolopik, raczej nie bawię się w takie rzeczy, jednak Ty i Twoi "koledzy" bardzo macie zabawę w minusowanie mnie bo napisałem coś na temat jednaj firmy. Po prostu przejrzałem niektóre posty i postanowiłem nadrobić to co mi się nie podoba w Twoich wypowiedziach. Przecież sam zacząłeś, już nawet sam tytuł tego postu świadczy o Tobie, to tyle co miałem do powiedzenia.

 

Przedszkole!

Nic dodać, nic ująć.

Edytowano przez szefunio (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja i moi koledzy? nie mam kolegow na wht. Zwyczajnie pisze temat zeby wszyscy widzieli jak niektorzy sie zachowuja, co jest zwyczajnie zabawne. Przeczytaj posty za ktore dales mi minusy, bez przesady. Za to ze robie backup w taki sposob ty dajesz mi minusa? Tytul adekwatny do twojego zachowania. To wlasnie nazywa sie bol dupy. Gdybym ci dal plusa tez bys mnie zaplysowal? Nie chodzi tu o moja opinie, bo lataja mi te plusy kolo nosa. Zwyczajnie lubie wylewac brudy na forum :) Pozdrawiam i mam nadzieje ze temat sie nie zgubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie wnikam w wasze relacje, ale tytuł tematu jest nieco wulgarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wnikam w wasze relacje, ale tytuł tematu jest nieco wulgarny.

 

właśnie dobry :D

 

13 użytkowników czyta ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

właśnie dobry :D

 

13 użytkowników czyta ten temat

 

Tytuł rodem z Onetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Hmm, to może trzeba zacząć w taki sposób opisywać różne tematy ? Skoro tutaj wzrosła poczytność to może i wzrośnie w takim który zawiera w sobie jakieś treści merytoryczne a nie wiadro pomyj ? O, na przykład cóś takiego: Innowacyjne rozwiązania w firmie X - Ból dupy, a nadzieja gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety tym razem z @Kolopikiem muszę się zgodzić, Irek szasta odwetami. Przy okazji Dysków extra minusy dostali jeszcze tgx i miodek a patrząc historycznie to 24 lipca o Irek dostał minusy od @Marek607 to Marek odwetowo też trochę nazbierał.

 

A jeszcze dochodzi użytkowniczka @Majka czyli pracownica Irka, która czasami się wtrąci jako adwokat.

 

Słabo, bardzo słabo pod względem PR to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomek, ten problem jest trochę bardziej złożony i mam świadomość, że dokładnie wiesz o czym piszę.

Szkoda tylko, że Wy moderatorzy jakoś nie wszystko widzicie (bez urazy)

 

Przyznam, poniosło mnie trochę, kolopikowi dostało się za to niechcący.

To tyle w tym temacie, forum powinno być raczej pozytywne, takich akcentów dawno nie było. Jak zwykle zaczyna się od małej iskry ... ;)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomek, ten problem jest trochę bardziej złożony i mam świadomość, że dokładnie wiesz o czym piszę.

Szkoda tylko, że Wy moderatorzy jakoś nie wszystko widzicie (bez urazy)

 

 

 

Nie ma co zganiać swojej dziecinady na moderatorów...

 

Prawda taka, że wystarczy "nagrodzić" mzone minusem za pisanie głupot i za chwile otrzyma się kilka w różnych tematach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odnoszę wrażenie, że jest to nagonka jednej "konkurencyjnej" firmy na mzone (konkretnie ich przedstawicieli, aby zrobić zamieszanie), no cóż, pewnie tak to ma wyglądać, że mzone jest taki zły bo poniosły go emocje po głupich minusach ze strony Biznes Host i ich kolegów.

 

TGX zawsze przecież powodował zamieszanie w tematach mzone, jeszcze nawet wtedy kiedy po cichu pracował w Biznes Host i wszyscy myśleli, że to zwykły użytkownik. No cóż są różne sposoby działania na konkurencję.

 

Tyle w temacie ...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mnie chyba też nie? Ja nie pracuję w żadnej firmie z WHT. Tak tylko informuję... Z tgx też miałem mały konflikt, większość widziała :)

 

Tutaj Irku chodzi o ciebie, dostałem przypadkowo 12 minusów, jak mogłem dostać przypadkowo? Wszystko wszystkim, ale to głupie zagranie. Powinno się usunąć minusy i wprowadzić tylko 1 plusik na osobę, a nie jak teraz, że im większy staż tym wyższa reputacja. Czemu w ogóle służą te plusy? Nie ma nic z tego, więc to zbędny bajer, tylko same konflikty przez to oraz widać kto z kim trzyma.

 

W tym wypadku plusy nic nie znaczą, tylko tyle, że osoba jest lubiana, bo często jest tak, że niektórzy użytkownicy otrzymują plusy od tych samych osób. Nawet za jakiś mało znaczący post.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

@Kolopik = Ilość repki / 100 = ilość cm pewnego [e-]narządu męskiego ;]

 

Nie mam nic przeciwko łapkom w górę/w dół, jeżeli użytkownicy uważają, że dany człowiek napisał coś sensownego i pomocnego. Jeżeli nie - to od razu w danym temacie powinna być wyłączona opcja tych łapek.

Tak samo było na GHT, administrator forum stał się adminem pewnej firmy i zaczęły lecieć łapki w dół dla niego po czym wyłączono na całym forum te łapki - tłumaczenie: Bo dzieci się bawiły.

Tak samo za jakiś czas może być tu, jeżeli ta dziecinada się nie skończy - bądźmy rozsądni i zachowujmy się jak dorośli a nie jak rozbrykane gimbusy bo poziom merytoryczny wypowiedzi oraz ilorazu użytkowników na tym forum zmaleje do 0. :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Tacy są już Polacy, gdzie się nie spojrzeć to się pokłócą.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×