Skocz do zawartości
elcct

Serwer dedykowany za 15 złotych z nielimitowanym łączem 100mbit

Polecane posty

Dostał ktoś już? :)

 

Do wszystkich, którzy zadają takie pytania:

 

TAK, NIEKTÓRZY JUŻ DOSTALI, A WY TEŻ KIEDYŚ DOSTANIECIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorus24

 

Do wszystkich, którzy zadają takie pytania:

 

TAK, NIEKTÓRZY JUŻ DOSTALI, A WY TEŻ KIEDYŚ DOSTANIECIE!

 

Nie spinaj się tak bo ci żyłka pęknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ci co tutaj najwięcej jęczą i się najwięcej domagają będą najdłużej czekali - OVH monitoruje WHT i sprawdza kto tu najwięcej jątrzy i się domaga frytek i tacy są na specjalnej liście tych którzy będą obsługiwani celowo na samym końcu.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co tutaj najwięcej jęczą i się najwięcej domagają będą najdłużej czekali - OVH monitoruje WHT i sprawdza kto tu najwięcej jątrzy i się domaga frytek i tacy są na specjalnej liście tych którzy będą obsługiwani celowo na samym końcu.

hehe...

słusznie niech czekają, przydała by się taka lista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorus24

Ci co tutaj najwięcej jęczą i się najwięcej domagają będą najdłużej czekali - OVH monitoruje WHT i sprawdza kto tu najwięcej jątrzy i się domaga frytek i tacy są na specjalnej liście tych którzy będą obsługiwani celowo na samym końcu.

 

Większych bredni nigdy nie czytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thorusowi brakuje choćby odrobiny wyczucia sarkazmu. Nie każdy się z tym rodzi, dajcie mu spokój. ;)

  • Upvote 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat został już dawno wyczerpany, jedyne, co pozostało to offtopic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I sprawdza się zasada, że najwięcej wymaga ten klient, który najmniej płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie widziałem jakiejkolwiek wzmianki na ten temat. Reinstaluj do woli :)

 

A co do owncloud, to nie wiem po kiego grzyba image systemy z tym, skoro instalacja na standardowym systemie z httpd, php i sqlem jest dziecinnie prosta.

 

I pytanie a'propos owncloud: ma ktoś doświadczenie z modułami PHP i oC? U mnie uruchomienie eAcceleratora na serwerze (jako moduł Zenda) wystrzeliło oC w kosmos, w ogóle przestało się ładować, jest jakiś sposób na ominięcie tego problemu, ewentualnie czy oC działa w przypadku uruchomionych innych tego typu modułów?

Edytowano przez d.v (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet w tej ofercie jest rescue :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie ma żadnych ograniczeń co do reinstalacji systemów. Podczas tego procesu możesz wybrać dowolny system z oferty OVH (http://www.ovh.pl/serwery_dedykowane/dystrybucje.xml) oraz jego język. Jak dobrze pamiętam jest też wtedy możliwość konfiguracji partycji ale tutaj nie jestem pewny.

 

Partycje konfigurujesz odrazu po wybraniu systemu - napewno można przy czystych OS, ale jak jest przy tych gotowych (typu z DA czy owncloud) nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jak padnie dysk to oni odzyskują dane mam rozumieć i wgrywają je na nowy?

 

OffTop:

Thorus & Thorek24 to nie multi konto? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raport poszedł :)

Tak, i nawet jak poleciało coś w dysku to zapłacę 1000EUR za to swojemu podwykonawcy :) O backup masz sam zadbać. W starszych edycjach Kimsufi miało w pakiecie backup zwykle 100GB na zewnętrznym FTP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jak padnie dysk to oni odzyskują dane mam rozumieć i wgrywają je na nowy?

Nie. Dane przepadają jeśli nie miałeś backupu.

 

OffTop:

Thorus & Thorek24 to nie multi konto? ;)

Jeszcze zostało mu konto Thorusek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raport poszedł :)

Tak, i nawet jak poleciało coś w dysku to zapłacę 1000EUR za to swojemu podwykonawcy :) O backup masz sam zadbać. W starszych edycjach Kimsufi miało w pakiecie backup zwykle 100GB na zewnętrznym FTP.

 

 

Mam pytanko. Jak padnie dysk to oni odzyskują dane mam rozumieć i wgrywają je na nowy?

 

OffTop:

Thorus & Thorek24 to nie multi konto? ;)

 

AFAIK nadal można poprosić o wysłanie zwalonego dysku kurierem pokrywając koszty (20 zł czy coś takiego) i odzyskiwać we własnym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku dysków USB za ich odesłanie liczą sobie 400zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie z 26-07/ opłacone tez 26 rano - brak danych do serwera // informacja dla oczekujących bo mi jak pisałem to obojętne kiedy będzie.

 

Czyli zapowiada się na to, że nie wyrobią się z zamówieniami w planowanym terminie. Dziwne jest to, że niektóre osoby, które zamówiły po tobie mają już dostęp do serwera. Mi również się nie spieszy, ale ta sytuacja dobrze pokazuje jakim zainteresowaniem cieszy się ta oferta i jaki bałagan ma u siebie OVH. Dla mnie logiczne by było wykonywanie zleceń zgodnie z kolejnością dokonywania wpłat. Jak widać jest inaczej. ;)

Edytowano przez Adam Mak (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę dobrze zapoznać się z regulaminem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×