Skocz do zawartości
elcct

Serwer dedykowany za 15 złotych z nielimitowanym łączem 100mbit

Polecane posty

Gość Pokuć

To samo miałem przy poście @ d.v + mam problemy z ładowaniem tego tematu. ładuje się i ładuje i końca nie ma. Reszta chodzi OK, nie przerywa połączenia tylko coś ładuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, użeranie z klientem to Polska codzienność. Mamy trochę polskich klientów, jak bardzo różni są od tych powolnych anglików. ;)

Ja też mam polski charakter i za cholerę nie da się go wyplenić, jak Kargul i Pawlak, tu nie ma mocnych ...

 


ładuje się i ładuje i końca nie ma.

 

Paweł@ Miałem to w kilku tematach, dzisiaj już któryś raz z rzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ktoś kupił ? czy to już wszyscy ?........

 

Cierpliwośći

Zapewne jeszcze nie wszyscy się pochwalili zakupem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także kupiłem pochwale się. Ja na serwer muszę czekać do poniedziałku góra wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również zakupiłem ok. ~19:00 od razu jak przeczytałem temacik, potwierdzenie doszło koło 21:00. I od tamtego momentu czekam więc jeśli ktoś kupił później to prawdopodobnie dłuuugo sobie poczeka :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Octave na twitterze chwalił się, że w ciągu ostatnich 5 dni zamówiono 6500 nowych serwerów, przy czym 76% zamówień pochodziło od nowych klientów. Ciekawe tylko czy te wyliczenia obejmują także dropnięte zamówienia - na sławne maszynki za 15zł - od klientów spoza EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem z ovh uk, więc zobaczymy kto ma pierwszeństwo :-)

Nie prosili Ciebie o skan dowodu?

 

Mnie poprosili, więc odpisałem, że nie da rady po ostatnim wycieku danych i cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no ciekawe ciekawe. W poniedziałek dostanę przelew, i chyba sobie fundnę taki serwerek. Do zabawy będzie w sam raz. O ile do tego czasu ten temat mnie nie zniechęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A po co? Podałem swój adres z UK, dodatkowo przelew z banku UK więc w czym problem ;-)

 

No chyba, że tak :D Nie zwróciłem uwagi na twoją lokalizację. Robiłem przelew paypalem to chyba dlatego :P Wykręcą mnie na hajs :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH poprosiło mnie o skan dowodu osobistego - odmówiłem.

 

 

 

Po ostatnich przebojach podziękuję :)

 

Wcale się Tobie nie dziwię. Mogliby jeszcze po prośbie o skan dopisać:

"Pana dane nigdy nie zostaną udostępnione osobom trzecim i są bezpiecznie przechowywane." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ip serwera w nowym data center GRA 37.187.0.99, może sprawdzić sobie routing. W nie których przypadkach, przynajmniej u mnie, ruch leci przez tpix->ldn(londyn)->gra, zamiast lecieć przez plix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały problem miałem z tymi "komentarzami" które są do dupy :xWróciłem z plaży sprawdziłem maila a tu. Pam param pam pam Mail od OV.O 16:55 dostałem maila od OVH o aktywacji usługi kupionej w piątek o 4:55 czyli na 24h się załapałem :)

 

OVH Sp. z o.o.Ul. Karola Miarki 6-10 lok.3-450-306 WroclawTelefon: 71 786 07 00Faks: 71 786 07 01E-mail: pomoc@ovh.plSzanowni Państwo,Państwa serwer dedykowany został zainstalowany z dystrybucją OwnCloud!Adres IP serwera: 37.187.1.9Nazwa serwera: ks323567.kimsufi.com(nazwa serwera powinna być aktywna w ciągu 48 godzin)Na serwerze zostało skonfigurowane konto root:dalsze dane...Mogą Państwo administrować dystrybucją OwnCloud poprzez interfejs www:https://37.187.1.9/owncloud/ lub https://ks323567.kimsufi.com/owncloud/dalsze dane...Z poważaniem,Biuro Obsługi Klienta OVHGodziny pracy: PN - PT: 9-17, SB - NDZ: 10-18 (kontakt email)Kapitał zakładowy: 50000,00 złSąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej we WrocławiuVI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru SądowegoNr KRS: 0000220286REGON: 9330290040NIP: 899-25-20-556

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości - po co zamawiacie przez angielskie OVH?

 

Chyba tylko 2 osoby zamówiły przez angielskie OVH (niestety nie mogę cofnąć strony, bo mnie zapętla). Ja zamówiłem, ponieważ dysponuję gotówką na Paypalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości - po co zamawiacie przez angielskie OVH?

Ja zamówiłem na ovh.pl jak był czas dostępu 24h.

 

Sorry za tamte dwa posty, nie wiedziałem że jest problem z komentarzami.

 

Mam jeszcze pytanko, nie znam się dobrze na procesorach wykorzystywanych w dedykach, po zainstalowaniu htopu wyświetla mi 4 core 0.o Możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy owy delikwent przeczytał zasady, w których jak byk jest info o zakazie odsprzedaży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko, nie znam się dobrze na procesorach wykorzystywanych w dedykach, po zainstalowaniu htopu wyświetla mi 4 core 0.o Możliwe?

 

Jak widać, OVH i w tej ofercie kontynuuje swoją tradycję wstawiania do Kimsufów różnych procesorów.

Ja dostałem Atoma N2800 (2 rdzenie, 4 wątki, taktowanie 1,86Ghz) i zapewne Ty również się załapałeś.

 

Możesz to sprawdzić za pomocą:

cat /proc/cpuinfo
Edytowano przez keram200 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem wczoraj , 3 serwerki dzisiaj już mam, ciekawe ile po roku będzie się płaciło , obawiam się o politykę

 

 

SLA Best Effort

Ciekawe do ilu ograniczą łącze :) , Nowe dyski w serwerze dali , nie zajechane w dodatku WD RED kiedyś częstowali Seagate, zobaczymy jak będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że pojawiły się już pierwsze oferty pośredników. Jeśli to te same maszyny, to ktoś nieźle chce na nich zarobić: http://www.globix.pl/serwery-dedykowane/serwer-dedykowany-2gb-ram.html

To mi raczej wygląda na starą ofertę Kimsufi, masz tam choćby IP Failover, natomiast w tej nowej ofercie nie ma tego, o czym pisał nawet Oles na forum OVH. Do tego choćby pula /64 IPv6, a teraz dają 1 takie IP.

Do tego kilka innych różnic.

 

@Lukasz.B - już masz? Ja zamawiałem wcześniej i cisza w tej sprawie...

 

Jakby nie patrzeć, co by nie dali za sprzęt to i tak za tą kasę oferta nie do przebicia, a w razie awarii to i tak muszą wymienić.

Edytowano przez Maq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pod proste rozwiązania jest bardzo dobra cena , ale pod inne rozwiązania nie ma mowy o tym by cokolwiek umieszczać, nie ma co narzekać, kupujcie testujcie bawcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pod proste rozwiązania jest bardzo dobra cena , ale pod inne rozwiązania nie ma mowy o tym by cokolwiek umieszczać, nie ma co narzekać, kupujcie testujcie bawcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×