Skocz do zawartości
elcct

Serwer dedykowany za 15 złotych z nielimitowanym łączem 100mbit

Polecane posty

O tych dyskach w OVH wypowiadają się chyba osoby, które nigdy serwera u nich nie miały.. ;)

No chyba, że się wypisuje do nich teksty typu "panie czuje że mi dysk pada!!oneone"

 

@up

Wcześniej dało się podpiąć dysk na USB, pewnie teraz też się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, czy zmieniły się procesory i teraz mają 2 rdzenie? Wczoraj chyba był 1 rdzeń, albo mi się przewidziało...

 

Poza tym, da się tam zapłacić za pomocą Paypala?

 

 

PS mi też się kiedyś dysk posypał, w godzinę miałem już nowiuteńki :P

Oferta we FR jest na 1 core.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, czy zmieniły się procesory i teraz mają 2 rdzenie? Wczoraj chyba był 1 rdzeń, albo mi się przewidziało...

 

Poza tym, da się tam zapłacić za pomocą Paypala?

 

 

PS mi też się kiedyś dysk posypał, w godzinę miałem już nowiuteńki :P

 

OVH UK da się

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem informację na infolinii, że te 2 rdzenie to może być błąd. Mają to zweryfikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

OVH UK da się

 

Dzięki, zamówiłem sobie :)

 

Może będzie później bezproblemowo przenieść tą usługę na polskie konto w ovh?

 

Jak zamawiałem to na stronie dostępność była do 24h ciekawe, czy się załapię :P

 

OVH UK da się

(coś posty zniknęły)

 

Dzięki, zamówiłem sobie ;)

 

Na stronie dostępność jeszcze była do 24h może się załapię :D

 

Nie będzie problemu z przeniesieniem usługi na polskie konto w ovh ?

Dostałem informację na infolinii, że te 2 rdzenie to może być błąd. Mają to zweryfikować.

 

Czyli mam dobre oko, bo wczoraj był 1 rdzeń :)

 

 

Już zmienili na 1 rdzeń ;/ Ciekawe czy to naprawdę pomyłka, czy taki chwyt marketingowy :P

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowie z działem technicznym sprawa się wyjaśniła, zaszła pomyłka w centrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, można ten serwer kupić na rok z góry? Bo że na trzy to wiem, ale czy później cena nie wzrasta.

12*11,99?(+vat)?

 

Oczywiście, że można.

 

Razem brutto 176.97 PLN

 

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH poprosiło mnie o skan dowodu osobistego - odmówiłem.

 

 

Ze względów bezpieczeństwa musimy sprawdzić informacje, które Państwo dostarczyli, zwłaszcza dane kontaktu księgowego.

 

 

Po ostatnich przebojach podziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem przed chwilką serwerek, zapłaciłem przez PayU i cisza. Żadnego maila potwierdzającego zamówienie oraz zapłatę, ani informacji na temat zamówienia w trakcie realizacji w panelu ovh. Napisałem do BOK prośbę o wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Up@ tryme, OVH to "masówka", tam klientów się obsługuje tysiącami w jednej godzinie, musisz odczekać swoje.

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@tryme, Wejdź w Moje Usługi -> Faktury -> Zamówienia w trakcie i tam powinieneś mieć informacje na temat zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@tryme, pewnie PayU się zawiesiło, standart u nich, sam zamówiłem ten serwer pod backup, z pół godziny temu, płatnosć kartą przez PayU i nie mam żadnego potwierdzenia z OVH przyjęcia zamówienia, tak samo w managerze pustki, natomiast po zalogowaniu do BZWBK mam w blokadach na karcie "OVH Wroclaw 616".

Pozostało poczekać trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@nvll, sprawdzałem i mam "Nie ma żadnego elementu"

 

No nic, najwyraźniej muszę cierpliwie czekać jak Maq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meliski już zaczynacie łykać? Pikawy wam się rozstroją

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery zamówione i opłacone wczoraj praktycznie zaraz po opublikowaniu oferty powinny być aktywne już w środę. Zatem pozostaje czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Miłosz, ledwo meliskę zaparzyłem, sprawdzam maila, a tam potwierdzenie wpłaty. Jednak dzisiaj zasnę spokojnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj po południu do OVH, bo też nie dostałem potwierdzenia zamówienia, dostałem od bardzo uprzejmego jegomościa info, że jest zaksięgowane i powinienem lada chwila dostać maila z informacją o przyjęciu zamówienia, niestety na serwer będę musiał kilka dni poczekać. No i rzeczywiście niedługo po tym pojawił się mail z info, wysłany sporo wcześniej, widocznie gdzieś się zawiesił po drodze. A jak poczekam tydzień czy dwa to mi się nic strasznego nie stanie, w końcu to Kimsufi, nie liczyłem na to, że będzie z automatu w minutę aktywowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na angielskiej stronie także jest czas oczekiwania od 1 do 10 dni, otrzymali pewnie mnóstwo zamówień.

Dziwne, że na WHT nie ma żadnego przedstawiciela OVH ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irek, co w tym dziwnego? Ja się nie dziwię, że nie chce im się użerać z użyszkodnikami, którzy wiecznie tylko psy na nich wieszają ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Cierpliwości. Osobiście nigdy nie czekałem dłużej niż 2 godziny w dzień powszedni od momentu dokonania wpłaty do przyjścia maila potwierdzającego. Wyjątkiem były weekendy gdzie musiałem czekać do poniedziałku, ale nie straciłem przez to miljonów rubli.

 

 

Dziwne, że na WHT nie ma żadnego przedstawiciela OVH ;)

Facet wolałby pieszo iść do Częstochowy po dwóch dniach siedzenia tutaj. No chyba że daliby jakąś fajną i kumatą blondynę to by jej nie zjedli tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irek, co w tym dziwnego? Ja się nie dziwię, że nie chce im się użerać z użyszkodnikami, którzy wiecznie tylko psy na nich wieszają

 

 

Oni są bardzo grzeczni, nawet support w Polsce, aż dziwie się, że mają tyle cierpliwości. ;)

 

A tak przy okazji, u Pawła w poście pokazała się jakiś przełącznik góra zero dół, co to takiego? :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×