Skocz do zawartości
Szpieggrupa

Google map dla pozycji seo ?

Polecane posty

Jak to jest z Google map ? Przykładowo mamy 2 domeny obie są pozycjonowane w identyczny sposób na identyczne frazy ale 1 będzie zweryfikowana w Google map a druga nie ? Zastanawiam się nad tym ponieważ po wpisaniu słowa kluczowego pierwsze wyskakują zweryfikowane firmy na googlu a dopiero potem zwykle www no ale za to zweryfikowane nie posiadają opisu tylko "Strona Google+" a zwykle wiadomo cały opis które rozwiązanie jest lepsze waszym zdaniem ?

Edytowano przez Szpieggrupa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorzej, jak z map się wyleci, a strona generalnie nie jest wysoko (poza mapami). A z map można wylecieć... czasem wystarczy tylko nieopatrznie coś zmienić na stronie albo w danych map.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego właśnie mapy zawsze są wyżej umieszczane niż organiczne wyniki wyszukiwania?

Bo teraz jest moda na bycie mobilnym i lokalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam szukając lokalnych firm wolę mapę i sprawdzić gdzie dokłądnie znajduje się dana firma. często korzystam z usług tych firm, które są najbliżej mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz zalożyć konto firmy w google maps i ja zweryfikować pinem lub telefonem pozniej po aktywacji bedziesz widoczny w wynikach maps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tak jest w rzeczywistości, ale ktoś kiedyś mi powiedział, że pozycja na liście wyników map Google jest w jakimś stopniu zależna od liczby dodanych opinii - dodanie opinii ponoć podnosi pozycję firmy wśród wynikó map Google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tak jest w rzeczywistości, ale ktoś kiedyś mi powiedział, że pozycja na liście wyników map Google jest w jakimś stopniu zależna od liczby dodanych opinii - dodanie opinii ponoć podnosi pozycję firmy wśród wynikó map Google.

 

Z własnego doświadczenia wiem, że ilość opinii na dzień dzisiejszy nie wpływa na pojawienie się w mapkach. Kilka stron klientów ma 0 opinii i przy dużej konkurencji ich wpisy w mapkach pojawiają się na równi z tymi zaopiniowanymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×