Skocz do zawartości
Fado

Administracja Serwerem Z Cpanel, Tanio!

Polecane posty

Witaj,

 

Proponuje administracje serwerem w cenie miesięcznej 85PLN + VAT.

 

Serwer musi mieć OS: RedHat, Fedora badz CentOS i posiadać panel administracyjny cPanel.

 

W cene wchodzi: optymalizacja serwera, zabezpieczenie go, instalacja roznego oprogramowania, rozwiazywanie problemow cPanel/WHM, NIELIMITOWANE godziny pracy administratora, aktualizacje oprogramowania, przywracanie kont z backupu, migracje kont, monitoring serwera (Gdy port HTTP nie odpowiada logujemy sie na SSH, aby sprawdzic przyczyne i naprawiamy ja, a gdy serwer nie odpowiada mozemy zresetowac serwer przez APC lub skontaktwac sie z Twoim DC (i cokolwiek klient sobie zyczy)

 

Jest takze mozliwe wykupienie samego monitoringu portu HTTP, po szczegoly prosze pisac na gg: jeden zero dwa zero piec dziewiec dziewiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Bardzo ciekawa oferta. Czy mozna prosic wiecej informacji na przyklad czy wystawiacie f.vat, telefon ?

 

I rozumiem, ze na przyklad chce jakis wyjatkowo wymyslny soft zainstalowac, ktory trzeba 40 godzin konfigurowac i to tez jest w miesiecznej oplacie 85 + vat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy cenie podane jest +VAT dlatego oczywiste jest, że Fa-VAT sa wystawiane. Co do zakresu obowiazkow nalezy rozwiazac w ramach indywidualnej rozmowy, oferta to nie praca jednej osoby dokładnie 7.

 

Zgloszenie awarii/problemu/zadania moze odbywac sie poprzez www, @, telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było coś śmiesznie tanio. Ciekaw jestem jaki jest poziom waszych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie było coś śmiesznie tanio. Ciekaw jestem jaki jest poziom waszych usług.

 

Jeden uzytkownik WHT juz skorzystal i wszystkie jego problemy zostaly rozwiazane.

Poziom... hmm... otrzymujesz to samo jakbys zaplacil wiecej, to samo bedzie naprawione w podobny sposob, a jesli chodzi o czas to zalezy on od priorytetu problemu... Gdy www na serwerze nie chodza to jest to 15 minut, gdy problem moze poczekac to 1-3h. Zwracajac uwage na to, ze 1h pracy moze kosztowac taniej niz 10PLN zadowolonych klientow nie brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwer musi mieć OS: RedHat, Fedora badz CentOS i posiadać panel administracyjny cPanel.

 

nie chce podwazac niczyich umiejetnosci, czy oceniac atrakcyjnosci tej oferty, ale ja osobiscie bym nie skorzystal w zyciu z uslug administratora, ktory jak wynika z wymagan w/w musi miec dosc ograniczona jednak wiedze na temat oblugi systemow operacyjnych i oprogramowania skoro wymaga konkretnych dystrybucji i konkretnego oprogramowania zarzadzajacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce podwazac niczyich umiejetnosci, czy oceniac atrakcyjnosci tej oferty, ale ja osobiscie bym nie skorzystal w zyciu z uslug administratora, ktory jak wynika z wymagan w/w musi miec dosc ograniczona jednak wiedze na temat oblugi systemow operacyjnych i oprogramowania skoro wymaga konkretnych dystrybucji i konkretnego oprogramowania zarzadzajacego

 

Nie administrator tylko grupa administratorow i nie da sie znac bug'ow wszystkich panelow dostepnych na rynku, tak wiec to jest oferta cPanel Support - serwerow korzystajacych z tego panelu. Poza tym cena wynika z tego, ze wszelkie bugi serwerow z cPanel sa nam znane, gdyby tak usuwac bugi panelu o ktorym ma sie srednie pojecie zajeloby to kilka razy dluzej, dlatego wysokiej jakosci uslugi dla wlasnie tego panelu mozemy swiadczyc. Co do innych systemow i panelu np. DA i Debian- mozna sie skontaktowac i dostac cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba bylo napisac "specjalizujemy sie w dystrybucjach XXXX i panelach typu YYYYY" - naprawde, lepiej to brzmi, niz ze robie tylko to i na tym :(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, a wiec poprawka:

 

Specjalizujemy sie w kazdej wersji dystrybucji RedHat OS, CentOS, Fedora OS i cPanel.

Jesli Twoj serwer dziala na innym OS lub panelu - skontaktuj sie z nami.

 

Lepiej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje administracje serwerem w cenie miesięcznej 85PLN + VAT.

Szkoda, że nie 8,5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Nease co się czepiasz?! Przeciez dzieciaki tez chcą mieć na McDonalda !!! :) Oczywiście dla całej grupy super profesjonalnych 'ADMINISTRATORÓW' ^^:) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

??

cos o kotle i garnku mi sie przypomnialo

Echhhhhhhhhhh

Jestem zainteresowany oferta ale mam debiana i vhcs?

prosze o kontakt gg 371763 ale tak na powaznie sprawa pilna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dane dostepne poprzez prywatna wiadomosc, co do kwestii dzieci nie ma tu osob majacych "naście lat", a administratorzy pracujacy nad sprawami maja wieloletnie doswiadczenie, jesli ktos ma tego typu watpliwosci to zachecam do zadawania pytan tutaj albo poprzez prywatną wiadomość.

 

Pozdrawiam,

Rafał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam tego śmiesznego supportu, kilkoro dzieci dostało książki z Linuxem, a teraz próbuje coś zdziałać. Znam ich klijenta i poprostu parodie zrobili na serverze ;-) chłopaki znajdźcie coś dla siebie, gdyż administracja to nie to ;-) Równierz chciałbym dodać, iż nie mam zamiaru wchodzic w jaką kolwiek konwersjacje z Tobą Fado, po prostu - z dziećmi nie rozmawiam (no respect.), no chyba, że będzie to wymagane z mojej strony. Administracja serverm za 85 złotych... każdy administrator się szanuje, ale wy do tego grona (administratorów) nie należycie. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

85zł ... dodajcie jedno zero (czyt. 850zł) jako "administrator" to wówczas można rozmawiać...

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam tego śmiesznego supportu, kilkoro dzieci dostało książki z Linuxem, a teraz próbuje coś zdziałać. Znam ich klijenta i poprostu parodie zrobili na serverze ;-) chłopaki znajdźcie coś dla siebie, gdyż administracja to nie to ;-) Równierz chciałbym dodać, iż nie mam zamiaru wchodzic w jaką kolwiek konwersjacje z Tobą Fado, po prostu - z dziećmi nie rozmawiam (no respect.), no chyba, że będzie to wymagane z mojej strony. Administracja serverm za 85 złotych... każdy administrator się szanuje, ale wy do tego grona (administratorów) nie należycie. Pozdr.

 

 

Nikt tutaj dzieckiem nie jest, a to co mowisz to jakies pomowienia. Administracja powyzsza polega na tym,ze podajesz problem i jest rozwiazywany, wiec nie wiem jaka mozna zrobic parodie jesli kazdy problem jest rozwiazywany. Robisz błędy ortograficzne i nie tylko ortograficzne bo "klijenta" to takiego słowa nawet nie ma... pomyśl zanim coś napiszesz... oczywiscie za ta cene trzeba sie liczyc z tym, ze nie zawsze problem bedzie rozwiazany w 10 min. od zgloszenia, ale czesto tak jest ze 10 min. a nie raz do 2-3h. Jesli osoby w wieku 20-35 lat dla Ciebie to dzieci to niech Ci bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko taki mały szczegół: wy nie sprzedajecie administracji serwerem tylko obsługę panelu. Jest fizycznie niemożliwe dostać administrację na jakimkolwiek poziomie za taką cenę.

 

BTW: wstawki o błędach to typowa linia obrony tych, którym brakuje argumentów ad meritum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko taki mały szczegół: wy nie sprzedajecie administracji serwerem tylko obsługę panelu. Jest fizycznie niemożliwe dostać administrację na jakimkolwiek poziomie za taką cenę.

 

BTW: wstawki o błędach to typowa linia obrony tych, którym brakuje argumentów ad meritum.

 

To ciekawe jak panelem naprawisz jak sie cos zepsuje... ;)

O bledach wspomnialem poniewaz jak mozna wytykac komus, ze jest sie dzieckiem jak sie w ogole nie zna tej osoby? Jakos nikt nie rezygnuje z powodu zlej jakosci uslug albo niewiedzy. Jesli juz ktos stawia jakies zarzuty to powinny byc one poparte argumentami bo zaden z polskich klientow nie zrezygnowal, wiekszosc nie jest z Polski, jednakze zadni z nich nie marudza... cos nie dziala - naprawione.

 

P.S. Popatrz na oferty wielu firm z USA... administracja za 30-50 dolarow miesiecznie albo tickety po 3,5 dolara za jeden... Przy wiekszej liczbie serwerow ta cena jest oplacalna, przeciez serwer czasami kilka tygodni albo i dluzej nie potrzebuje niczego ze strony pomocy technicznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robisz błędy ortograficzne i nie tylko ortograficzne bo "klijenta" to takiego słowa nawet nie ma... pomyśl zanim coś napiszesz...

wróciłem z ciężkiej podróży, a potem z ciężkiego meczu, tak więc nie czepiaj się ortografii ;-) Jak już wyżej wspominałem, nie wchodze z Tobą w konwersacje, gdyż wiem swoje ;) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fado... blablabla... gadaj sobie. Początkujących przekonasz, a ci co siedzą w temacie najwyżej się uśmiechną "pod wąsem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma zajmuje sie hostingiem od 1995 i obsluguje na swoich serwerach 11,000 serwisow z domenami, wiec poki nie znacie faktow i nie jestescie klientami mozecie sie nie wypowiadac bo na forach zagranicznych dziesiatki klientow pisza pozytywne opinie. Zachowajcie uwagi dla siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóż to dokładnie za firma?

jHost / darkhost - nie znasz? ;)

 

 

 

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×