Skocz do zawartości
Redzik

Tablet do 1000 zł.

Polecane posty

nexus odpada bo budżet mi sie okroił i obecnie jest to 700 zl i więcej nie da rady,

 

 

To dozbieraj te 200 zł i kup nexusa. Poczekaj teraz chwilkę bo nowa wersja wychodzi. Za tą cene warto poczekać i nazbierać ;)

 

http://android.com.pl/artykuly/13963-nowy-google-nexus-7-wszystkie-karty-odkryte-juz-przed-premiera/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydam 900 zł na tablet 7 calowy, bo nie jest on mi az tak potrzebny. Potrzebny mi tablet do łóżka :D ( tylko nie piszcie co lepsze do łóżka :D ale tez posiadam ) Coś przeczytac ze świata sportu. pogadac na skypie, pouczyć się z supernemo anglika. Te tablety co podałem wyżej nie wyglądaja najgorzej.

900-1000 mógłbym dac za 10 cali. Za 7 nigdy bym nie dał, chyba żeby do sklepu po piwo biegał, to tak :D

Edytowano przez Redzik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

razor Mógłbyś napisać coś o WiFi w R106 ? jak działa w jakich odległościach. I cos o baterii, ile trzyma ile ładuje sie tablet ?.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

R106 Rewelacyjny tablet. Szkoda że seria jest tak zrypana pod wzgledem akumulatora i łądowarek. 2 sztuki oddałem do sklepu i odebrałem kase. Swoja drogą dziwna jest cena tego tabletu z takimi parametrami. Tzn teraz jużnie dziwna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Nexus 7 jest tani, ale nie dorównuje drozszemu o 200 złotych iPad Mini. Bije ta Tegre 3 na głowę. Android sie zacina i zawsze sie bedzie zacinal. Tylko dlatego, ze musi działać na bardzo wielu urządzeniach. Jak chcesz cos na pare lat to iPad. Kupując, masz pewność ze przez najbliższe 3 lata będziesz miał darmowe aktualizację systemu, ktore sa dość często :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nexus 7 jest tani, ale nie dorównuje drozszemu o 200 złotych iPad Mini. Bije ta Tegre 3 na głowę. Android sie zacina i zawsze sie bedzie zacinal. Tylko dlatego, ze musi działać na bardzo wielu urządzeniach. Jak chcesz cos na pare lat to iPad. Kupując, masz pewność ze przez najbliższe 3 lata będziesz miał darmowe aktualizację systemu, ktore sa dość często :-)

 

Słyszałem kiedyś taką opinię, że ios'y dostają cześciej akutalizacje bo ich potrzebują, androidy aż tak często nie.

Około rok temu kupiłem Nexusa 7, we wrześniu już go zniszczyłem (spadł wyświetlaczem w dół prosto na kamienie, wyświetlacz i panel dotykowy ded) jednak do tego czasu działał wyśmienicie, nie zauważyłem żadnych przymuleń.

Już pare tygodni po wydaniu można było dostać wiele rom'ów i modów, lecz nie były one aż tak potrzebne, nie było problemów w użytkowaniu na stackowym romie. Dalej był to tylko tablet ale jak za taką cene byłem zachwycony (porownując do mojego mulącego desire z).

Nie chce rozpoczynać flamewar'u (nie jestem fanem androida) ale nie przepadam za opiniami "android zawsze muli i mulić będzie". Nie oceniam sprzętu apple, bo go nigdy nie miałem (osobiście nienawidze wszystkiego z jabłkami- taki hejter ze mnie).

 

Co do tematu, mój Tata kupował 2 razy tańszego tableta (jakieś larki, nie znam modelów, jeden z andoridem 3.2.2 drugi z ICS), według mnie koszmarny wybór.

Potrafil on sam z siebię się wysypać, po paru miesiącach użytkowania zaczynał strasznie mulić (każda aplikacja).

Jak dla mnie nie opłaca się oszczedzać lub próbować z tańszymi tabletami 10', można sie bardzo zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Fakt. Mulic tak bardzo to on nie bedzie. Jednak po zapewnieniu 30 GB danych juz tak. IPad Mini jest szybszy we wszystkim, niż Nexus. Jednak kosztuje drożej. Osobiście to zależy od gustu. Nie ma co rozpoczynać wojny, bo to bez sensu. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×