Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam mam parę pytań. Otóż mam pewien koncept, lecz nie wiem z czym to się wiąże.

Planuję udostępniać poprzez własny odtwarzacz całe filmy, w sensie do dwugodzinnych.

I teraz:

1. Jak rozwiązać kwestię legalności, tzn gdybym miał owe filmy na własnym serwerze to chyba byłoby to nielegalne, poza tym ile to by trzeba było mieć powierzchni, więc np. w jaki sposób takie serwisy istnieją?

2. Czy mógłbym udostępniać owe filmy w playerze z limitem oraz bez limitu, który byłby dodatkowo płatny i ile mogłaby taka opłata wynosić ?

 

Mam nadzieję, ze napisałem w miarę zrozumiale.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o filmach pobranych z torrentów, czy własnoręcznie nagranych, bo nie czaję ? Pewnie chodzi o pierwszą opcję, już odpowiadam. Nie możesz udostępniać tychże filmów, nawet jeśli masz je z płyty, którą kupiłeś w sklepie.

 

Powierzchni niestety ci nie wywróżę, bo ty wiesz ile chcesz wrzucić filmów etc. Filmy różnie ważą, zależy od jakości i formatu. Mimo wszystko nie polecam bawić się takie rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w takim razie serwisy udostępniające takie filmy (nie będę podawał jakie, nie wiem czy można) które są normalnie w kinie/sklepie działają nielegalnie ?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak ;) Jedne udostępniają filmy, drugie udostępniają linki do tych filmów. Z tego powodu zamknęli megavideo, bo tam była masa nielegalnych filmów, przez co padło mnóstwo serwisów udostępniających linki do filmów z tego serwisu. Ty chcesz trzymać filmu u siebie więc lepiej sobie daruj. Chyba, że kupisz serwer na końcu świata, ale do tego też można się przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha no dobra, to dzięki za pomoc, czyli generalnie bardziej opłacalne byłoby prowadzenie dystrybucji fizycznych płyt z filmami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×