Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Madern

Strefastrachu.pl - najstraszniejsze filmy i gry!

Polecane posty

Witam, nie tak dawno wpadłem na pomysł stworzenia strony z bazą tylko najbardziej strasznych filmów i gier.

Obecnie nie ma tam milionów tytułów, ponieważ nad wszystkim pracuję sam, lecz ważne jest też by użytkownicy mogli oceniać pozycję, więc mają tę możliwość.

 

Liczę na subiektywne opinie i propozycje :)

StrefaStrachu.pl

 

Pozdrawiam :)

Edytowano przez Madern (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Fajnie fajnie, ale jak na początek to za dużo reklam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na top 10 gier, widzę penumbrę, a nie widzę amnesii?

 

SCP Containment bym usadził na samym dole, nic ciekawego poza jump scare nie ma. Poza tym zainteresujcie się wieloma dobrymi indie tytułami, chociażby ostatnio wybijający się Vanish, Insanity czy nawet takie nie-angielskie tytuły jak Pesadelo O Início.

 

Generalnie pierw uzupełnij bazę, a potem się reklamuj. Na stronę wszedłem z ciekawości jako fan takich gier i filmów, ale widzę że nic na niej póki co ciekawego nie znajdę ;).

 

W każdym razie powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem, nad wszystkim pracuję sam, dlatego jeszcze tego za dużo nie ma, w chwili obecnej np mam spisane około 40 gier jeszcze i nadal coś tam sobie dopisuję, ale dziękuję za sugestie i liczę na więcej propozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na top 10 gier, widzę penumbrę, a nie widzę amnesii?

 

Amnesia jest słaba... Idzie się, widzi potwora, ucieka i chowa za skrzynką i potwór po jakiejś chwili zniknie.

 

Penumbra to jest tooo :wub:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Amnesia jest słaba... Idzie się, widzi potwora, ucieka i chowa za skrzynką i potwór po jakiejś chwili zniknie.

 

Penumbra to jest tooo :wub:

 

Widać, że w żadne mody nie grałeś :D. Niektóre z nich ważą więcej niż sama gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij jeszcze o Condemned. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry o których piszecie, łącznie z custom-story's z Amnesii mam w planach poddawać.

Btw. @Archi widzę, że nie tylko w Androidach robisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że w żadne mody nie grałeś :D. Niektóre z nich ważą więcej niż sama gra.

Nawet nie szukałem, heh. Polecisz jakiś ciekawy?

To nie będzie offtop, bo napewno autor skorzysta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam White Night (bardzo dobrze zrobiony), fabuła długością jest bardzo podobna co do normalnej, także nie będziesz się nudził. Chyba najdłuższy CS jaki się pokazał do tej pory, do tego zawiera wiele rzeczy nieznanych z Amnesii, ponad połowa tekstur jest sportowana z penumbry albo zrobiona od zera.

 

Poza tym zerknij na topkę generalnie. Polecam taki link. Dawno tu już nie wchodziłem, widzę nawet że White Night wybił się na topkę. Grałem we wszystkie te CS z topki, La Caza też daje radę, mi się podobała. Tenebris Lake również, The cruel ways of Dr. Richard Jones - jedna z lepszych jumpscare. Amnesia: Rain całkiem fajna, The Machine przyjemna.

 

Poza tym był taki jeden CS, który miał dość słabe note'y, ale mi się bardzo podobał. Zgubiłem go gdzieś i zapomniałem nazwy, pewno zaginął gdzieś na końcu listy, jak go zobaczę to dam znać.

 

 

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×