Skocz do zawartości
Westbam

[Pytanie] Pozycjonowanie strony

Polecane posty

Witam,

 

Chciałbym zapytać o koszt pozycjonowania strony. Chciałbym by strona: http://skuteczne-ocieplanie.pl/

(TO NIE JEST REKLAMA!) znajdowała się w top3 MAX pod frazami:

 

 

ocieplanie poddaszy małopolska

ocieplanie dachów małopolska

izolacja poddaszy małopolska

ocieplanie pianką małopolska

 

Ile by kosztowała taka usługa? (chcialbym wystawić zlecenie tu na forum lecz nie mam zielonego pojęcia ile taka usługa może kosztować)

 

Chciałbym zapłacić za wykonaną prace - czyli liczą się dla mnie efekty...

 

Pozdrawiam!

Edytowano przez TeamPlay.com.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałbym zapłacić za wykonaną prace - czyli liczą się dla mnie efekty...

 

 

 

Z tym coraz gorzej jest gdyż klienci po prostu nie płacą za wykonaną usługę. Podpisanie umowy im koło nosa lata i nawet jak ją podpiszą to nie uiszczają opłaty, wiele firm tak samo postępuje eh

 

Ja osobiście top3 w cenie 350 zł za te 4 frazy mógłbym pozycjonować bez większego trudu.

 

Edit: Inne firmy myślę, że też w cenie ~100 zł fraza by się tego podjęły.

Edytowano przez glanpolnet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jaki byłby czas oczekiwania na efekt?
Zawsze możemy sie umówić że za 1 fraze płacę jedną umówioną kwotę. Np. Pozycjonujesz:

ocieplanie poddaszy małopolska

 

Mówisz że gotowe - ja sprawdzam - jest top 1-3 - płacę przelewem umówioną kwotę i tak dalej do osiągniecia celu (co do fraz będe chciał około 5-8). Płacę w TEN SAM DZIEŃ.

 

Jeśli jesteś zainteresowany napisz mi na PW swój kontakt ugadamy wszystko - lecz by nie było nieporozumień - płacę za efekt a nie za godziny twojej pracy.... Myślę że jestem zaufanym użytkownikiem tego forum

 

Edit: dodatkowo zawsze mogę dać jakąś małą przedpłatę zaufanym userom wht.

Edytowano przez TeamPlay.com.pl (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawym sposobem na pozycjonowanie stron internetowych jest program Adder (http://seoadder.info/). Każdy użytkownik, który nawet nie posiada bladego pojęcia o pozycjonowaniu jest w stanie obsłużyć ten program.

 

Obecnie polecam Addera 8, korzystamy z niego oraz ze wszelkich innych sposobów na wybicie się w pierwsze wyniki w googlach. W prawdzie program nie jest aż tak bardzo drogi, a efekty są zadowalające.

 

Pozdrawiamy.

Edytowano przez Hyperhost.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O adderze slyszalem wiele zlych opinii,a dodatkowo takie automaty mogą spowodować zbanowanie strony w google bo dodają do przewaznie kiepskich katalogów / precli.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O adderze slyszalem wiele zlych opinii,a dodatkowo takie automaty mogą spowodować zbanowanie strony w google bo dodają do przewaznie kiepskich katalogów / precli.

 

Po części przyznaję Ci rację, ponieważ nic nie zastąpi ludzkich rąk, lecz jeżeli optymalnie skonfiguruje się ten program to można uzyskać dosyć ciekawe wyniki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten program był skuteczny jakieś 5 lat temu. Niestety dziś nikt kto pozycjonuje i z tego się utrzymuje z niego nie korzysta. Być może też do tego faktu dołączyła się fatalna polityka reklamowa tej firmy. Stąd ja odradzam korzystanie z tego programu.

 

Co do pozycjonowania. Frazy te uważam za proste - nie ma problemu z ich wypozycjonowaniem. Jednak jest tutaj inny mankament - te frazy są bez ruchu. Innymi słowy nawet TOP1 da niewielką ilość wejść na stronę. Dodatkowo strona wymaga optymalizacji bo same linki códw nie zrobią. Generalnie branże budowlaną znam dość dobrze ponieważ pozycjonuje sporo firm z tego sektora :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam raczej, ewentualnie połowa z góry i połowa z terminem płatności na 30 dni.

Efekt po około 10-14 dniach, nie ma co się spieszyć aż tak, domena młoda więc przy spokojnym tempie nawet po zakończeniu współpracy efekt pozostać powinien na kilka msc o ile nikt z branży nie będzie mocno podbijał innej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

@kalkulatorek

Może i ilość wejść nie będzie wielka ale ważne by być w top3 - chodzi o to że metoda izolacji poddaszy "pianką" jest również "młoda" w Polsce (bo ludzie wciąż używają waty) - wiem po sobie (bo pracuje jako spec. od zaopatrzenia w firmie) że szukając w google prawie nigdy nie przechodze na kolejne strony szukając elementy / blachy itp - zawsze staram się to znaleźć na 1 stronie

 

@glanpolnet

Możemy się umówić tak - zapłacę za 2 frazy (połowa z góry) - jeśli będę widział po 10-14 dniach że domena jest w tym top3 zrobię przelew od razu - byś zaczął pozycjonować kolejne frazy. Dodatkowo szukam raczej osoby "na stałe" bo zależy mi by strona wisiała cały czas w małopolsce jako "TOP".

 

Ustalimy szczegóły na PW.

 

Ewentualnie proszę jeszcze o jakieś oferty pozycjonowania tej strony na PW.

Edytowano przez TeamPlay.com.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O adderze slyszalem wiele zlych opinii,a dodatkowo takie automaty mogą spowodować zbanowanie strony w google bo dodają do przewaznie kiepskich katalogów / precli.

 

Podałeś świetny sposób na zbanowanie mojej całej konkurencji - wykupienie addera i dodanie strony do przeważnie kiepskich katalogów i precli ;)

A na poważnie to mi się jeszcze w ten sposób nie udało zbanować żadnej witryny...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać autor tematu i osoba ktora składa ofertę mało wie czym jest aktualne pozycjonowanie, co to w ogóle za oferta "wypozycjonujesz jedną frazę, płacę, robimy kolejną" i odpowiedź "za 350zł zrobię top3". Pozycjonowanie to nie dołożenie na chwilę do pieca tylko długotrwała strategia tymbardziej teraz kiedy wszystko trzeba dopiąć do samego końca żeby nie dostać jakiejś kary od Google, powstaje już nawet cała nowa branża gdzie ludzie wykonują audyty optymalizacji strony i linków przychodzących dla stron które dostały kary od Google bo chciały tanio i szybko się wypozycjonować najlepiej "za efekt" i szły oferty za 200zł gdzie podłączany był system wymiany linków, klient się cieszył parę tygodni z efektów, a później nie mógł się dowiedzieć czemu jego strony nie ma nawet w pierwszej 100tce...Frazy z tego tematu są łatwe, ale jeżeli autor tematu nie chce mieć efektu na miesiąc czasu to nie wchodzi w grę żadne "płacę za efekt" i oferty za 350zł top3 po 10dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frazy z tego tematu są łatwe, ale jeżeli autor tematu nie chce mieć efektu na miesiąc czasu to nie wchodzi w grę żadne "płacę za efekt" i oferty za 350zł top3 po 10dniach.

 

Czyli co wg Ciebie wchodzi w grę?

Nie zajmuję siępozycjonowaniem, pytam z czystej ciekawości.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adder to spamowskie dziadostwo. Nie polecam nikomu dzisiaj pozycjonować tym "czymś". Google walnie filtr i po stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli co wg Ciebie wchodzi w grę?

Nie zajmuję siępozycjonowaniem, pytam z czystej ciekawości.

 

Ed

 

Stały miesięczny abonamet z pełną opieką nad stroną jeżeli chodzi o widoczność w wyszukiwarkach gdzie osoba która podejmuje się zlecenia od A do Z tworzy strategię jej pozycjonowania. Oczywiście jeżeli w grę wchodzi działanie na zasadzie "jak będzie filtr, kupimy nową domenę" to można i brać oferty jednorazowe a może coś z tego wyjdzie. Dla firm które naprawdę myślą o budowaniu swojej marki w internecie działania jednorazowe nie mają racji bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, pełna zgoda z postem Pozycjonusza. Niestety masa ludzi nacina klientów na takie jednorazowe oferty, a potem całej branży się dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Po części przyznaję Ci rację, ponieważ nic nie zastąpi ludzkich rąk, lecz jeżeli optymalnie skonfiguruje się ten program to można uzyskać dosyć ciekawe wyniki. :)

Może napiszesz coś więcej na ten temat? Chętnie dowiem czegoś nowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×