Skocz do zawartości
My4tic

Dobra administracja - gdzie?

Polecane posty

Cześć,

 

Możecie polecić jakąś firmę, w której znajdę dobrych administratorów? Taka, u której jeśli zostawię maszyny nie będę się obawiał, że usługi przestaną chodzić i nikt tego przez 2 godziny nie zauważy i taka, w której będę miał pewność, że w razie problemów backup będzie istniał... Taką, w której jeśli serwer będzie niedomagał to administratorzy powiedzą co zrobić, doinstalują software lub powiedzą jaki hardware dokupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą serwerów dedykowanych z administracją:

 

http://biznes-host.pl/?s=dedykowane

http://biznes-host.pl/help/darmowa_administracja_serwerem_dedykowanym

 

Odpowiadając na pytania:

 

Taka, u której jeśli zostawię maszyny nie będę się obawiał, że usługi przestaną chodzić i nikt tego przez 2 godziny nie zauważy

 

 

Każdy serwer jest podłączony pod nasz system monitoringu, więc w przypadku braku odpowiedzi otrzymujemy powiadomienia mailowe/SMS i reagujemy

 

taka, w której będę miał pewność, że w razie problemów backup będzie istniał...

 

Kopia zapasowa za zewnętrzny serwer backupowy jest zawarta w cenie usługi.

 

Taką, w której jeśli serwer będzie niedomagał to administratorzy powiedzą co zrobić, doinstalują software lub powiedzą jaki hardware dokupić...

 

Nie ma problemu, wystarczy napisac do nas maila.

 

W przypadku pytań proszę o kontakt na pomoc@biznes-host.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena do 2000 zł/mc za administrację. Interesuje mnie "aktywna" administracja, nadzór... Chce kolokować serwer i mieć pewność, że działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 5 lat korzystam z usług MicroProject i nie mogę narzekać z ich usług administracji a więc serdecznie polecam.

 

Skontaktuj się z nimi zawsze coś rozsądnego wymyślą

 

http://www.microproject.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A możecie polecić kogoś kto świadczy takie usługi i nie zajmuje się jednocześnie hostingiem? Serwery prawdopodobnei zostaną tam gdzie są obecnie jednak nowy administrator jest neizbędny.

 

Może jest tu jakaś osoba, która chciałaby "dorobić" poza codzienną pracą? Firmy hostingowe, z mojego dotychczasowego doświadczenia, po jakimś czasie zapominają o starych klientach i coraz więcej z czasem trzeba na nich wymuszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A możecie polecić kogoś kto świadczy takie usługi i nie zajmuje się jednocześnie hostingiem? Serwery prawdopodobnei zostaną tam gdzie są obecnie jednak nowy administrator jest neizbędny.

 

Może jest tu jakaś osoba, która chciałaby "dorobić" poza codzienną pracą? Firmy hostingowe, z mojego dotychczasowego doświadczenia, po jakimś czasie zapominają o starych klientach i coraz więcej z czasem trzeba na nich wymuszać.

Zapraszam do siebie - http://angrybytes.pl

 

Myślę, że dobiorę Ci dobrą, dopasowaną ofertę. Nie jestem firmą hostingową, a i stali i nowi klienci są zadowoleni. :-)

Edytowano przez LANcaster (kotkowicz.pl) (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że kolega My4tic od napisania tematu nie odebrał jeszcze PMek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Nie wiele napisałeś, brakuje informacji o sprzęcie oraz jego ilości, systemach operacyjnych czy specyfice projektu.

W przypadku kolokacji brakuje też Twojej lokalizacji, jednak tu wiele można zrobić zdalnie więc nie jest to jakiś problem.

 

Nie wiem też co rozumiesz pod pojęciem firmy hostingowe, tu warto znaleźć dobrą firmę która będzie zajmować się zarządzaniem serwerów.

U mnie żaden z klientów nie jest firmą hostingową, a większością są spółki polskie i zagraniczne wydające portale gdzie downtime minutowy to niestety olbrzymi problem.

Gdybyś miał jakieś pytania, to zapraszam do kontaktu: a@netfs.pl

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhhh dzięki Miłosz. Nie zauważyłem tych wiadomości :)

 

Dzięki za ofery. Skontaktuję się niebawem.

 

Patrys - szczegóły wyślę na PM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×