Skocz do zawartości
konny1234

Szukam rankingu firm hostingowych

Polecane posty

Wiadomo. WHT ma jednak subiektywnie jeden z najlepszych systemów, gdzie jest sprawdzanie po email oraz po domenie/ip czy opinia na pewno nie jest nabijana przez "życzliwych".

Takie rzeczy tylko w erze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, miałeś rację.

 

Ale to i tak niezbyt dobry ranking....

Wiele firm nie ma żadnej opinii, a różnica między podium, a poza podium jest dziwnie duża :-)

 

 

Czemu nie mogę dawać plusików za dobre posty?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, miałeś rację.

 

Ale to i tak niezbyt dobry ranking....

Wiele firm nie ma żadnej opinii, a różnica między podium, a poza podium jest dziwnie duża :-)

Tak jak pisałem wcześniej, takie rankingi są w żaden sposób niemiarodajne vide FutureHost.pl - 137 opinii i żadnej negatywnej? Takie rzeczy tylko w Erz... T-Mobile.

 

Czemu nie mogę dawać plusików za dobre posty?!

Zbyt mało postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz idealnego nigdy nie będzie :D Ale to i tak największy tego typu w Polsce, już blisko 1500 zweryfikowanych opinii.

Jak się nie da stworzyć to po jakiego diabła reklamujecie jako taki?

 

Futurehost.pl pojawił się z na na dzień i od razu był w top 3...

 

http://www.youtube.com/watch?v=8xANbtCLheA

 

Ogłupianie ludzi i wciskanie im kitu... Proszę włączyć TVP o 19:30 i poczekać na wywiad z jakimś politykiem. Tak właśnie wyglądasz - bez obrazy :)

Edytowano przez PrecelusMaximus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie wiem do czego pijesz. Stworzony został optymalnie, gdy tylko każda firma porządnie dołączy i tych opinii będzie z 10x będziemy w domu.

 

FH ma info i na stronie i w panelu klienta o rankingu, plus dają chyba miesiące gratis za wystawienie opinii. Jakby tak ogarnęła się każda firma, no może bez tych miesięcy free bo to może budzić jakieś podejrzenia, to wtedy każda będzie miała 100-200 opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

plus dają chyba miesiące gratis za wystawienie opinii. Jakby tak ogarnęła się każda firma,

 

No właśnie takie działania powodują że ten ranking nie ma sensu. Gdyby za takie "przekupstwa" odpowiednio nagradzać problem by nie istniał.

 

A tak w top 1 partia, która daje za głosowanie piwo - cały sens głosowania jest wypaczony...

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwracasz kota ogonem, jakby reszta firm się wzięła to by problemu nie było bo by znikł w tłumie jako wartości krańcowe.

 

Nie no jak wszyscy będą "płacić" za opinie to taki ranking pokaże tylko kto płaci lepiej.

Takie manipulowanie powinno być zabronione w regulaminie rankingu.

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomek, jak widać większość firm ma gdzieś ten ranking i trudno Ci będzie namówić inne firmy

aby dla jakiegoś dziwnego rankingu promowały na swoich stronach WHT, chciałbyś po prostu gratis reklamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomek, jak widać większość firm ma gdzieś ten ranking i trudno Ci będzie namówić inne firmy

aby dla jakiegoś dziwnego rankingu promowały na swoich stronach WHT, chciałbyś po prostu gratis reklamę :)

Bądźmy poważni, zyski są obopólne, trzeba to widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy poważni, zyski są obopólne, trzeba to widzieć.

ja nie widzę jakie zyski dodatkowo mógłbym osiągnąć promując wht,

a sądząc po rankingu to takich ślepców jak ja jest dużo więcej niż tych widzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@konny1234 - mam wrażenie, że krytykujesz kawał dobrej roboty, wykonanej przez Kolegów z WHT. Naturalnie masz prawo uważać, że to nie jest jeszcze wiarygodne, ale bardziej konstruktywnie byłoby, gdybyś zaproponował jakie kryteria wg Ciebie będą budować wiarygodność. Co to znaczy "sprawdzony" hosting? Sprawdzony przez kogo? I w jaki sposób?

 

Jeśli nie ufasz opiniom użytkowników wyrażonym w rankingu, to może zaufaj opiniom firm, które mają"komercyjną" procedurę weryfikacji. Na przykład platnosci-online sprawdzają zarówno wybrane aspekty techniczne, jak i czasy reakcji BOK. Są więc hostingi, które uzyskują odpowiedni certyfikat. Tylko, że np. takie płatnoci-online nie robią rankingu, ale przyznają wyróżnienie, albo nie. Zatem wszyscy, którzy je otrzymali są "równi". Akurat Blink.pl niedawno otrzymał takie wyróżnienie, wiec jestem na bieżąco - faktycznie wiedząc, jak jest przyznawane sądzę, że to wiarygodny mechanizm, z tym, że nie do końca rankingowy. No i sprawdza tylko wybrane kryteria, a przecież te same kryteria nie muszą być ważne dla każdego. Dla audytorów z platnosci-online ważny był czas reakcji, a dla kogoś innego może być kryterium cena 100% i koniec, nie interesuje go nic więcej, żadne wersje PHP, niezawodność, backupy, a z BOK i tak nie planuje korzystać. Wyobrażam sobie też takich Klientów.

 

Jestem przekonany, że koledzy z WHT chętnie poznają Twoją opinię na temat tego, jak taki ranking mógłby być skonstruowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przykład platnosci-online sprawdzają zarówno wybrane aspekty techniczne, jak i czasy reakcji BOK. Są więc hostingi, które uzyskują odpowiedni certyfikat. Tylko, że np. takie płatnoci-online nie robią rankingu, ale przyznają wyróżnienie, albo nie. Zatem wszyscy, którzy je otrzymali są "równi".

 

Pozostaje tylko jeszcze poczekać na ranking biedronki, będzie tak samo wiarygodny jak ten od płatności ;)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomek to dlaczego Zenbox się nie promuje? ;-) Dlaczego Zenbox nie korzysta z tych kokosów?

 

Artur Twój każdy post na forum zawiera mega papkę marketingową.

 

Przecież to był by szczyt głupoty jak by sami siebie promowali na tym forum, dopiero zaczeło by się gadanie jaka to firma zła że sama siebie promuje ;)

Ludzie opinie dodają o firmie i wystarczy.

 

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie życie ;) FH sobie na tym korzysta, Ty nie, wolny rynek.

To był chyba ich eksperyment. Nabili wam 100 kont z czego większość ma 0 postów i 1 opinie. Klikałem na losowe. Na 15 jedno miało 1 post. Podejrzewam, że reszta podobnie.

 

Wolny rynek ma to do siebie, że jeśli coś jest opłacalne i przynosi korzyści, raczej większość w to inwestuje. Szał był na początku, teraz może jedynie 2 firmy się tym interesują. Dodatkowo w tej branży nie da się mieć 100% pozytywnych opinii, pracując oczywiście uczciwie.

 

 

 

W zasadzie nie wiem do czego pijesz.

Nie mam nic do WHT, do katalogu, do zenboxa. Drażni mnie ten ogłupiający marketing. Coś na poziome Pana Chajzer, co zagląda do domów i mówi jaki proszek jest dobry. Widzę że nie tylko ja mam z tym problem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×