Skocz do zawartości
Mohito

Hosting na stronę erotyczną (Joomla + WP)

Polecane posty

Hej

poszukuję hostingu na moje strony.

Jedna z nich jest erotyczna (bez filmików, tylko zdjęcia)

Pojemność ok 10 GB powinno być ok

Dobrze by było żeby nie kosztował więcej niż 110$

Macie jakieś propozycje?

 

Fajnie by było gdyby był wydajny bo u mnie ciągle mam problem z osiąganiem limitu "Entry Processes" a support jedyne co odpisuje to to żeby wykupił serwer dedykowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 110 $ (dolarów) to można już mieć niezłego dedyka :]

 

czy jednak chodzi tobie o cenę 110 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

110 dolarów / rok

fakt nie sprecyzowałem :P

Nie ważne jaki hosting polski czy zagraniczny, ważne żeby sprawdzony i z dobrym supportem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to że Ci support tak odpisuje nie świadczy że serwer jest niewydajny, tylko że za taką kasę nie opłaca się im Ciebie trzymać, może jednak support dobrze Ci radzi, może dlatego jeszcze nikt z wielu przedstawicieli firm hostingowych nie zaprosił Cię do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz moja strona ma raptem ok 12.000 odwiedzin miesięcznie więc zbyt mocno nie obciąża serwera.

Tylko jest ten problem że strona zawiera materiały +18 i nie chcę płacić więcej niż ok 350 zł na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to że ma 12 tys. odwiedzin to nie znaczy że nie zajeżdża serwera, żaden wyznacznik, zresztą wyżej pisałeś że jednak support zwracał uwagę na obciążenie, to że materiały +18 lat to też żaden problem, bo to nic niedozwolonego,

natomiast skoro chcesz płacić nie więcej niż 350 zł. to szukaj coś w takiej cenie, bierz okresy testowe, sprawdzaj i pytaj pod koniec testu jak to wygląda, u mnie też możesz sobie sprawdzić, konkretnej oferty się nie podejmę przedstawić bo nie wiem co tam masz, a i Twój pierwszy post budzi moje obawy czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edart idąc tym tropem chyba wrócę do prób optymalizacji strony i odnalezienia przyczyny błędu i dopiero po tym jeszcze raz przemyślę kwestię hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zacznij od przeoptymalizowania skryptów, jeśli nic nie pomoże to zacznij może od VPSa. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×