Skocz do zawartości
Zuzanna Adamkiewicz

Nie samym kodem żyje człowiek - Konkurs kulinarny dla Geeków

Polecane posty

MegiTeam przedstawia kolejny kreatywny konkurs - tym razem kulinarny. Nagrodę stanowi niezwykła książka kucharska – „Gotowanie dla Geeków”. To propozycja Wydawnictwa Helion - idealna dla każdego, kto gotowaniu i programowaniu nadaje równie wysoki priorytet.

 

gotowanie_1.jpg

By wygrać potrzeba odrobiny wyobraźni – nie tylko tej kulinarnej. Szczegóły, regulamin oraz miejsce, w którym należy umieścić swoją recepturę znajdziecie na blogu MegiTeam:

 

http://www.megiteam.pl/blog/2013/06/24/gotowanie-dla-geekow/

 

Zapraszamy do udziału!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie, bo zawsze mnie interesowało co i jak.

 

 

 

Zadanie konkursowe: Popisz się swoją kulinarną kreatywnością wymyślając danie z 3 produktów znalezionych w lodówce oraz 3 dowolnych produktów zakupionych za ostatni grosz w sklepie całodobowym.

 

Ale to zadanie to jest głupota. Produkty za ostatni grosz w sklepie całodobowym kupuje żul, a nie geek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to zadanie to jest głupota. Produkty za ostatni grosz w sklepie całodobowym kupuje żul, a nie geek.

 

Nie ma się co obrażać, stan finansów nie oznacza automatycznej przynależności do jednej z tych grup

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ale to zadanie to jest głupota. Produkty za ostatni grosz w sklepie całodobowym kupuje żul, a nie geek.

Widze ze jestes kompletnie sztywny i nie potrafisz do niczego podejsc z dystansem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ej a może megiteam nas zaprosi i nam coś ugotuje z jakiegoś przepisu coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a może megiteam nas zaprosi i nam coś ugotuje z jakiegoś przepisu coś?

Emil tak to jest jak się regulaminów nie czyta ;)

4. Zwycięzcę wyłoni subiektywne Jury MegiTeam (oczywiście po przetestowaniu wszystkim receptur).

 

Więc nic tylko się wprosić na jedzenie skoro i tak będą je przyrządzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry założyłem, że wygrasz. :)

 

Tak, tak, wygra nawet jak nie weźmie udziału :D Mam dodatkowy egzemplarz - może dostać z autografem.

 

 

Wygląda ciekawie, bo zawsze mnie interesowało co i jak.

 

 

Ale to zadanie to jest głupota. Produkty za ostatni grosz w sklepie całodobowym kupuje żul, a nie geek.

 

...albo ten, komu nie chce się szukać bankomatu ("W pobliżu Twojego domu znajduje się sklep całodobowy. Nie ma za to bankomatu.")

Zanim zaczniemy dyskusję na temat sklepów w których nie można płacić kartą, albo, że warto mieć zapas gotówki w portfelu, to od razu powiem, że to tylko zabawa ;) Zadanie jest takie: masz 3 produkty, dokup kolejne trzy i wymyśl danie. Reszta to tylko otoczka.

 

Emil tak to jest jak się regulaminów nie czyta ;)

Więc nic tylko się wprosić na jedzenie skoro i tak będą je przyrządzać :D

 

Wpadajcie :) Nawet jak się nie załapiecie na dania z przepisów to jest duża szansa, że załapiecie się na jakieś ciacha - często mamy coś dobrego. Męska połowa firmy bardzo sobie chwali parytet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że zarówno w MegiTeam, jak i w moim życiu prywatnym (patrz zdjęcie na fejsie:) dobre jedzenie zajmuje ważną pozycję. Fabuła konkursu pewnie nie jest idealna, ale cieszy nas, że wzbudza zainteresowanie. Od wczoraj pojawiło się już kilka pomysłów na przepisy... Polecam udział, bo książka jest super. Mamy ją w naszej firmowej bibliotece od roku. Cały czas cieszy się zainteresowaniem. Kuba nabył swego czasu kolejny egzemplarz na prezent. Są w niej zarówno proste przepisy w stylu "naleśniki z pieczarkami", jak i bardziej skomplikowane rzeczy. Opisują np. coraz bardziej popularne gotowanie sous-vide, dzięki któremu np. mięso po obróbce cieplnej pozostaje super soczyste... jeśli lubicie gotować to książka bardzo się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Ale ja tej Zuzanny nie znam :P Weźcie ją może na PHPcona, flaszkę obalimy na piętrze jak ostatnio czy coś w ten deseń ;)

Chciałem ją zasubskrybować ale nie zezwala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A zamiast ksiażki z autografem można prosić zdjęcie z autografem :) ? Ale zwykkłe takie, nie żadne sprośne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tej Zuzanny nie znam :P Weźcie ją może na PHPcona, flaszkę obalimy na piętrze jak ostatnio czy coś w ten deseń ;)

Chciałem ją zasubskrybować ale nie zezwala ;)

 

Zuza to dziołcha ze Ślunska - czy jak wy tam godocie - to pewnie byście się dogadali :) Na PHPCona planowałam ją zabrać więc luz, szykuj flaszkę.

 

Ja też chcę z autografem.

 

Może być na e-booku? :P

 

A zamiast ksiażki z autografem można prosić zdjęcie z autografem :) ? Ale zwykkłe takie, nie żadne sprośne :)

 

Myślisz, że kiedyś będzie coś warte? Mój autograf sam w sobie póki co jest coś wart tylko na fakturach :)

 

Proszę zdjęcie firmowe

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/531004_431370233592467_1696829976_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie chodzi o wartość finansową, choć w dzisiejszych czasach dla większości ludzi to się liczy - chodzi o wartość sentymentalną :P

 

Na tym firmowym zdjęciu to słabo was widać, nie macie jakichś normalnych zdjęć ? Panów akurat nie musi na nich być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to zrobisz :P Choć w sumie na phpconie o 5 rano nie takie cuda się zdarzały :D

 

Normalnie podpisem elektronicznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Normalnie podpisem elektronicznym :)

 

Niezły pomysł :D

 

Swój pokaże na phpconie :)

 

@Paweł jak chcesz fotkę to musisz przyjechać do Szczyrku (25 - 27 października) - porobimy sobie wszyscy słit focie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Przyjadę, mam cztery dni zaległego urlopu :) @nrm - widzę zaczynasz być zazdrosny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×