Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
maniektme

Host1Plus

Polecane posty

Zdziwiło mnie, że ta informacja nie pojawiła się na WHT. Host1Plus, który pozyskiwał sobie bazę klientów na zasadzie rozdawania za darmo serwerów VPS pod marką Host1Free zaliczył niezły pad. Zarówno usługi komercyjne, jak i te świadczone bezpłatnie zostały wyłączone. Pojawiają się informacje, że zostały również utracone dane użytkowników. Host1Plus powołuje się na dziurę w SolusVM - więcej info tutaj.

Edytowano przez maniektme (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jest dziura w Solusie o której też słyszałem. Skutki mogą być bardzo poważne dla klientów, ale nie będę pisał skąd to wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dziura w Solusie o której też słyszałem. Skutki mogą być bardzo poważne dla klientów, ale nie będę pisał skąd to wiem :)

 

Wiem ale nie powiem... "Macierewicz"

 

Myślę że to jest zabieg "zepsulo sie nie bedziemy naprawiac" czyli rozdali VPSy by zyskać bazę i temat kończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym ze solus wyslal maling w niedziele z informacja odnosnie problemu i podal na szybko instrukcje jak sie 'zabezpieczyc'. Po ~6 godzinach wydal juz patch i wystarczyla 1 komenda by zrobic update. Po prostu niektorzy przegapili z powodu weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

Wiem ale nie powiem... "Macierewicz"

 

Chodziło mi że nie chcę mówić od jakiej firmy to wiem, jak będzie chciała to sama o tym napisze a nie będę robił jakiejś antyreklamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×