Skocz do zawartości

Polecane posty

Zauważyłem że marka Esdata.pl chyba powróciła działa jedynie pod inną domeną datacent.pl

 

ESDATA Sylwia Chomontek
ul. Wróblewskiego 9/59
72-010 Police
NIP: 858-174-06-93

post-13977-0-57688700-1381578828_thumb.png


Ciekawe jak firma wyprostuje teraz temat będzie ciężko o ile nie zniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że nie powinno Cie to zbytnio interesować, skoro nie jesteś ich klientem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E no, ja to czekam na zwrot od czerwca i się nie doczekałem. Ostatnio dostałem wiadomość że wysłali przelew ale jakoś od 3 tygodni nie doszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E no, ja to czekam na zwrot od czerwca i się nie doczekałem. Ostatnio dostałem wiadomość że wysłali przelew ale jakoś od 3 tygodni nie doszedł :)

 

To normalne w ich wydaniu. Mnie oferowali w ramach rekompensaty serwer dedykowany w DataCent, który jeszcze pewnie produkują. Ani kasy ani serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy nażekają, firma też w kulki leci ale czy nie znalazł się nikt mądry aby podać firmę do sądu?

Wiele gadacie mało robicie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy nie znalazł się nikt mądry aby podać firmę do sądu

 

Przeważnie upadają nowe firmy budżetowe, które dość mocno bez żadnego ekonomicznego doświadczenia zaniżają ceny usług.

Taki klient kupujący usługę wydał może 30 złotych na rok, więc założenie sprawy jest tutaj w ogóle nieopłacalne, chyba jedynie modny ostatnio pozew zbiorowy.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie zakładają spraw bo by prokurator im dorzucił gratis zarzut głupoty i naiwności. A to jest dość poważny zarzut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×