Skocz do zawartości
TheKrzysztofa

Domena dla supportu XenForo

Polecane posty

Witajcie, zakupiłem domenę xfHelp.pl - i moje pytanko jest takie czy ta nazwa będzie pasowała pod nazwę supportu xenforo (domena xenforo.pl zajęta :/)?

 

Jeśli macie inne pomysły pisajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DawPi jest właścicielem domeny xenforo.pl - napisz do niego może ci ją sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xFhelp.pl juz była w użyciu jako domena supportu pl. dla xenforo, także nie widzę problemu w ponownym jej podpięciu pod taki projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że się tak zapytam... co to za moda na XenForo ostatnio się zrobiła? Przecież to wygląda jak kiepska podróba IP.board, a do tego niewiele tańsza i na ciężkawym ZF...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że się tak zapytam... co to za moda na XenForo ostatnio się zrobiła? Przecież to wygląda jak kiepska podróba IP.board, a do tego niewiele tańsza i na ciężkawym ZF...

Dla mnie nie jest to moda, z tym skryptem kawałek czasu mam doczynienia. A mam sporo modyfikacji i tutków to chcę zrobić baze i mały support :) Skrypt IPB jest zbyt oklepany, a xenforo w Polsce reczkuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale to właśnie jest moc IPB, użytkownicy bardzo niechętnie podchodzą do nowości na tym polu. Ostatnio zapoznawałem się z tym całym XenForo i uczucia są takie, że jest to silnik wannabe IPB w kubraczku BurningBoard. Nawiasem mówiąc - po co kupić za $140 XenForo, skoro BurningBoard kosztuje $70?

 

XenSupport.pl - wolna, dość łatwa w zapamiętaniu.

Edytowano przez PIKeR (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silnikowi Xenforo chyba bliżej do Vbulletin niż IPB, gdyż swego czasu twórcom Xenforo został wytoczony proces odnośnie kwestii praw autorskich pewnych fragmentów skryptu (przez własciciela vbulletin).

 

A sami twórcy xenforo swego czasu pracowali nad vbulletin, ale się nie dogadali z nowymi właścicielami i zaczęli tworzyć nowy skrypt samodzielnie.

Edytowano przez Łukasz Borecki (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×