Skocz do zawartości
rumanes

Potrzebny dobry programista do rozbudowania gry przegladarkowej

Polecane posty

Witam,

Poszukuje programisty, który podejmie się dopisania do gry przegladarkowej nowych elementów.

Gra jest podobna do ogame, ale nie jest oparta o żaden darmowy silnik, tylko wszystko jest pisane od podstaw. Gra w wersji podstawowej nie zawiera żadnych błędów, a kod jest na tyle przejrzysty, ze dobry programista powinien dac sobie rade z dopisanie kolejnych elementów gry .

Ja jestem amatorem, a więc nie wymagam żadnych faktur, rachunków itd.,ale wymagam tego, aby programista prowadził działalność gospodarczą lub był zatrudniony w jakiejś firmie. Podsumowując studenci oraz wszyscy inni działający na własną ręke bez działalności gospodarczej odpadają, a to dlatego,że mam bardzo niemiłe doświadczenia z takimi osobami .

Zadaniem programisty będzie :

- dodanie nowych statków w tym statków premium

-dodanie programu partnerskiego

-dodanie kont premium itd.

Praca nad gra rozpoczęłaby się od lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem amatorem, a więc nie wymagam żadnych faktur, rachunków itd.,ale wymagam tego, aby programista prowadził działalność gospodarczą lub był zatrudniony w jakiejś firmie. Podsumowując studenci oraz wszyscy inni działający na własną ręke bez działalności gospodarczej odpadają, a to dlatego,że mam bardzo niemiłe doświadczenia z takimi osobami .

Zadaniem programisty będzie :

- dodanie nowych statków w tym statków premium

-dodanie programu partnerskiego

-dodanie kont premium itd.

Praca nad gra rozpoczęłaby się od lipca.

 

Pogubiłem się. Ktoś ma za Ciebie murzynić i w dodatku móc w Twoim imieniu przyjmować pieniążki od dzieci w ramach dotacji, bądź Premium? :) Sprytnie, ale łatwo do przejrzenia na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd ty się facet urwałeś ? O czym ty w ogóle piszesz ? Po co się odzywasz jak nie rozumiesz prostego komunikatu ?

Zadaniem programisty jest dokończyć autorski skrypt, którego z różnych powodów nie może dokończyć pierwszy programista . Prosciej już nie moge tego przedstawić .

Wszystkie informacje są przedstawione w jasny i klarowny sposób,a więc ktoś kto chce się domyslić o co chodzi, to się domyśli

 

 

Edytowano przez rumanes (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

@romson Chodzi mu pewnie o to, że jak się coś nie sprawdzi to zrzuci problemy na firmę tamtą i ona będzie musiała pokryć koszta prowadzenia tej gry :>

Edytowano przez l3szcz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po prostu gość szuka kogoś odpowiedzialnego a wy to wysnuwacie jakieś teorie spiskowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd ty się facet urwałeś ?

Jakoś rozbawiła mnie trafność tego tekstu.

rumanes możesz podesłać info dobudowanie jakich elementów oczekujesz w ramach swojego budżetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up przecież wypisał zadania programisty. Wziąłbym się za to ale studenci wykluczeni :) i po co mi te studia sa? Mogłem olac hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×