Skocz do zawartości
kura1997

Szukam Serwisu SMS PREMIUM (NIEPELNOLETNI)

Polecane posty

Witam poszukuje serwisu z sms premium dla osob niepelnoletnich bo mam 16 lat posiadam konto bankowe zysk z sms moze byc nawet 33% chcialbym zeby osoby wysylaly mi sms za wykonana grafike lub szablony do stron prosze o odpowiedz i nie pisanie ze byly juz takie tematy z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

profitsms.pl na początek nic lepszego nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też polecam profitsms - praktycznie żadnych formalności, poza rejestracją podajesz tylko numer konta bankowego i jedziesz, a wypłacają każdą kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na profitsms nie pasuje im moj cennik czy cos pisza ze to nie jest sms za konkretna usluge tylko pokrecony cennik tutaj maciel link do strony nie wiem co zmienic pomozcie :)http://web4u-24.pl/sms.html

Jeszcze znalalem platnosci-online maja 48 albo 49% prowizji nie lepsze to ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja też szukam jakiegoś systemu dzięki któremu użytkownicy będą mogli dokonywać dotacji na serwer za pomocą sms. Sprawdzałem oferty serwisów typu www.dotpay.pl, ale oni zdzierają większą połowę wpłaconej kwoty. Czy jest może jakiś inny sposób, aby większa cześć pieniędzy wpływała do mnie?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja też szukam jakiegoś systemu dzięki któremu użytkownicy będą mogli dokonywać dotacji na serwer za pomocą sms. Sprawdzałem oferty serwisów typu www.dotpay.pl, ale oni zdzierają większą połowę wpłaconej kwoty. Czy jest może jakiś inny sposób, aby większa cześć pieniędzy wpływała do mnie?

 

 

Jest... dotacja paypal.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Mam dotacje paypal na stronie,ale przecież nie każdy posiada konto paypal a telefon prawie każdy ma.

Z tego co wiem Aliorsync oferuje coś takiego jak przelewy przez facebook, jak to działa tego nie wiem nie korzystałem ale wiem że coś takiego istnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do mojego tematu wypowie sie ktos na temat platnosci-online.pl czy to dobry serwis ? bo prowizje maja dobre az 48% ale trzeba podac adres urzedu skarbowego skad mam taki wziac jestem osoba niepelnoletnia z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

To wygląda tak:
W zależności od firmy przyjmującej SMSy podatek i tak i tak będziesz musiał oddać - tyle, że mamy kwotę wolną od podatku co pozwala nam na zaoszczędzenie pieniędzy. Ta kwota wynosi 3000 zł jeżeli nie prowadzisz sprzedaży stałej - a w dodatku - DotPay zabrania darowizn, tak samo ProfitSMS, Platnosci-OnLine (jeżeli nie wierzysz - przeczytaj regulaminy wszystkich usług).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wygląda tak:

W zależności od firmy przyjmującej SMSy podatek i tak i tak będziesz musiał oddać - tyle, że mamy kwotę wolną od podatku co pozwala nam na zaoszczędzenie pieniędzy. Ta kwota wynosi 3000 zł jeżeli nie prowadzisz sprzedaży stałej - a w dodatku - DotPay zabrania darowizn, tak samo ProfitSMS, Platnosci-OnLine (jeżeli nie wierzysz - przeczytaj regulaminy wszystkich usług).

 

Witajcie,

ze względu na wiele niedomówień które jest przy rozliczaniu osób prywatnych z SMS Premium, stworzyliśmy film

https://www.youtube.com/watch?v=Bo2CKBmUiws

który wyjaśnia:

  • Ryzyko kontroli skarbowej przy zwykłej wypłacie na konto lub PayPal
  • Ryzyko zakwestionowania umowy o dzieło na umowę zlecenie przez ZUS
  • Rozliczanie za pomocą umowy zlecenie bez statusu ucznia, oraz z.

Oraz w kolejnych firmie

https://www.youtube.com/watch?v=U0UGBf-lyks

omawiamy jak przy własnej działalności gospodarczej, mając sprzedaż do 8500 zł możemy ponieść 550 zł kosztów, a przy sprzedaży do 15000 zł raptem 750 zł, w rezultacie dając nam w pełni opodatkowane i legalne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×