Skocz do zawartości
Lukaszsz

[wirtualny] hosting na maszynie zlokalizowanej w Wielkiej Brytanii

Polecane posty

Witajcie.

 

Moja firma instaluje właśnie sklep internetowy (PrestaShop) dla nowego klienta. Jak to często bywa, będziemy również obsługiwać pozycjonowanie tego sklepu. Sytuacja jest dla nas nowa, ponieważ sklep będzie skierowany do klienta z Wielkiej Brytanii. O ile problemów językowych nie będzie, o tyle stwierdziliśmy, że maszyna, na której stanie sklep powinna być zlokalizowana w Wielkiej Brytanii zamiast na naszych standardowych serwerach w Polsce (Home).

 

W Polsce korzystamy z serwera Home, jesteśmy więc przyzwyczajeni do usług na wysokim poziomie :) aczkolwiek dopóki mamy jednego klienta na UK nie chcemy przeinwestować, więc interesuje nas rozwiązanie optymalne pod kątem kosztów.

 

Jesteście w stanie coś doradzić?

 

PS: PrestaShop wymaga PHP+MySQL.

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale o ile mnie wzrok nie myli, to hosting mają jedynie na maszynach w Polsce. W UK tylko serwery dedykowane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Dziękuję :)

RafoX, a pod jakim kątem testowałeś serwery w mzone? Posiadasz lub posiadałeś tam może jakiś sklep internetowy? Nie było problemów ze stabilnością, supportem, obsługą?

 

Ma ktoś doświadczenie z serwerami jakiś angielskich firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklepu żadnego nie prowadzę ale mam serwer www i działa wyśmienicie. :)

Ze stabilnością żadnych problemów nie miałem i nie mam a co do wsparcia technicznego to powiem ci że kontaktowałem się jedynie na początku o kilka info przed zakupem i od tamtego czasu nie miałem potrzeby a serwer mam dokładnie rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, chyba tyle informacji mi wystarczy :) Poczekam jeszcze, może ktoś zaproponuje coś z UK dla porównania, a jeśli nie, to po weekendzie wykupię konto.

 

Gdyby ktoś szukał opinii na temat tej firmy - http://www.webhostingtalk.pl/katalog/firma/14-mzone-net-eu/

Jak na razie prawie 5/5 ;)

Edytowano przez Lukaszsz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×