Skocz do zawartości

Polecane posty

Zapraszam was na nowopowstały blog o nowinkach ze świata gier. Na pewno znajdziesz tam coś ciekawego !!!! gejms.tk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcesz się stroną chwalić to podawaj dobrą domenę, tzn zgodną z nazwą strony, bo to gejms.pl a nie gejms.tk - końcówka z Tokelau nie przysporzy ci popularności.

 

Szablon ma niewiele wspólnego z grami, jakiś logotyp do napisu by się przydał, chociażby taki jaki jest w faviconie. Szablon nie obsługuje polskich znaków co brzydko wygląda, no i jak na tak krótkie wpisy to strona bardzo wolno się ładuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam z tym problem. Strona jest postawiona na serversfree.com (z czasem zmienię serwer), ale nie o to chodzi. Kupiłem w 1and1.pl domenę gejms.pl, ale nie potrafię przekierować tej starej domeny (gejms.tk) na nową. W wielu poradnikach jest żeby przenieść wszystkie pliki do folderu domeny, ale...ja na ftp mam jedynie folder public_html. No to w panelu na serversfree zaparkowałem domenę gejms.pl i w 1and1 zmieniłem dns na te z serversfree, ale coś to nie działa. Może ktoś pomóc? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×