Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
shados

microworks.pl - prośba o ocenę

Polecane posty

Zwracam się do Was z prośbą o ocenę (grafika, funkcjonalność, nowoczesność, estetyka, ogólnie odbiór strony itp) strony www.microworks.pl

 

Każda uwaga bardzo cenna (odnośnie całości albo tylko części). Strona docelowo będzie "responsive" (jak tylko trochę więcej czasu znajdę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobają mi się tego typu strony. Jak dla mnie wszystko wygląda bardzo dobrze. Nie wiem tylko, czy ten odcień pomarańczowego koloru jest dobry - może lepszy byłby bardziej żywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jeżeli chodzi o styl czy typ strony (wykonanie) to jestem na nie. Jeżeli chodzi o jakość tego wykonania to wygląda to bardzo dobrze. I dajcie mniej wyblakły odcień pomarańczowego i będzie idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Świetne.

 

Rzadko kiedy na tym forum można powiedzieć, że coś jest dobre.

Tym bardziej cieszy, że taka dobra robota jest tworzona w Tychach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie zrobione, ale niepodoba mi się niekonsekwencja w kolorystyce przycisków i ich podświetlaniu, pozatym źle że logo na samej górze zmienia kolor po najechaniu kursorem, sugerując, że kliknięcie może wykonać jakąś akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za opinie. Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się aż tak pochlebnych ocen. To cieszy. Strona w stylu "one page" gdyż to ma być tak naprawdę tylko wizytówka mikrofiremki. A pomarańczowy? Heh, u mnie to taki pomidorowy, pastelowy kolor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Osobiście nie lubię stron gdzie się dużo rusza, przesuwa itp. Ale to wszystko z jednego prostego powodu. Przeglądarka mi zamula i tnie animacje przesuwania - zaskoczyło mnie tutaj że nic nie tnie i działa płynnie na starym PC sprzed XX lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×