Skocz do zawartości
Gość Łukasz Tkacz

Na co tapatalk na WHT?

Polecane posty

A ja dalej nie rozumiem jaką merytoryczną wartość przedstawia ten tapatalkowy podpis, że niektórzy są w stanie nieustannie walczyć o nie niczym Rejtan...

Właśnie sęk w tym że tylko na tym forum natrafiłem na taką nienawiść do podpisu TT który automatycznie jest dodawany. Da się go wyłączyć i nie jest to jakimś wielkim problemem ale skoro tylko tutaj to przeszkadza i do tego nie wszystkim tylko wąskiemu gronu dyskutujących więc czemu użytkownik ma zmieniać ustawienia aplikacji?

Podpis przeszkadza tylko na tym forum? To niech administracja zrobi tak jak pisał lukasamd w #50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A ja dalej nie rozumiem jaką merytoryczną wartość przedstawia ten tapatalkowy podpis, że niektórzy są w stanie nieustannie walczyć o nie niczym Rejtan...

 

My tylko dyskutujemy, każdy rzuca pomysłami i mówi co mu się nie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Problem chyba rozwiązany (testy za chwilę) - wyłączona sygnaturka po stronie aplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Podpis + błąd autoryzacji, które zgłaszał support tapatalk, czekam na potwierdzenie u nich i potem lecimy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpis + błąd autoryzacji, które zgłaszał support tapatalk, czekam na potwierdzenie u nich i potem lecimy dalej.

Nie wiem czy było to poruszane, ale opcję podpisu z Tapatalk można załatwić tutaj:

dv4PH46.pngTo jest w ustawieniach głównych forum w "Forum Owner Area" na tapatalk.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×