Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam

Jestem mozna powiedzieć komplenie zielony jesli chodzi o hosting i sprawy z domenami etc. Jednakze mam swoja strone w sieci ktora jest mi potrzebna gdyz jestem studentem i pomaga mi ona zdobyc jakies pieniazki. W zwiazku z tym zalozylem jakies 9 miesiecy temu domene i hosting w serwisie az.pl. To byla moja pierwsza przygoda tego typu wiec kosztowalo mnie to grosze [0zl za domene i 99zl za hosting, wszystko to na rok]. No ale niedlugo bedzie mi to wszystko wygasalo.

Takze w zwiazku z tym mam pytanie do Was, jako ze profesjonalnie się tym na tym forum zajmujecie, co widac. - Z tego co sie orientowalem odnowienie mojego konta personal w serwisie az.pl i domeny kosztowalo by mnie 300zl, na co mnie nie stac. Czy moglbym jakos przeniesc domene i hosting do innego serwisu? Slyszalem ze mozna na tym wyjsc dosc korzystnie. Nie potrzeba mi cudownych ofert bogatych w rozne udogodnienia.

To co mi wystarczy i czego szukam to:

-nieprzerwanego istnienia mojej domeny [.pl]

- minimun 50MB- 100MB powieszchni hostingu

- transfer odpowiedni dla strony o charakterze portfolio

- dalsza mozliwosc obslugi poczty [przykladowo - kontakt@domena.pl]

- bazy danych [bym mogl spowrotem postawic jakiegos CMS wordpressa czy cos takiego]

- latwy dostep ftp oraz panel klienta

- oczywiscie TANIOŚĆ

 

 

Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro kupiłeś domene za 0zł, to sprawdź w regulaminie czy nie zobowiązałeś się jej przedłużyć wedle ich cennika (czyli niesamowicie przepłacając)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej sprawdź czy w AZ nie musisz obowiązkowo przedłużyć tej domeny.

Domenę warto trzymać w ovh.pl - 12zł pierwszy rok potem masz około 50zł.

jeśli chodzi o serwer - nie napisałeś ile potrzebujesz transferu. Ja polecę ci biznes-host.pl (pakiety dla indywidualnych).

 

pozdrawiam

Kszysiu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie skonczyłem rozmowe z konsultantem az.pl. Oznajmił ze moge bez problemu przeniesc domene do innego serwisu, nie jest konieczne przedluzanie w az.pl. Wobec tego co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wobec tego poprosić o kod AUTHINFO, przenieść do OVH, u nich odnowić za 50 zł, a do tego kupić jakiś pakiet hostingowy w dowolnej firmie, może być bezpośrednio u OVH, a może być np. w polecanym przeze mnie biznes-host.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AZ nie trzeba prosić o kod authinfo, można go bez problemu w każdej chwili pobrać z ich panelu, po czym przenieść domenę np. do OVH (polecam). Co do hostingu, to jest kilka firm, które oferują usługi wysokiej klasy za znośne pieniądze, np. Ultimahost, MZone, IONIC, Kei (obecnie mają promocję, 150 netto za pierwszy rok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie proponuję pakiet EasyPack. Możesz także wybrać pakiet droższy albo zmienić w trakcie trwania umowy.

W cenie 44 zł rocznie oferujemy 2GB powierzchni dyskowej oraz 10GB transferu miesięcznego. Dla tego pakietu możliwe są również płatności miesięczne, kwartalne oraz półroczne.

Domenę odnowisz w cenie 54,12 zł, co łącznie da sumę niższą niż 100 zł z VAT na rok.

Przedstawiony hosting oferuje podstawowe nielimitowane parametry takie jak: konta FTP, skrzynki e-mail, bazy danych, subdomeny, domeny, wskaźniki domen

Wszystkie konta utrzymujemy na własnych, markowych serwerach w serwerowni znajdującej się w Gdańsku (NEPHAX).

Do każdego konta dostępny jest przyjazny w obsłudze panel administracyjny DirectAdmin z wieloma typowymi dodatkami:

  • kreator stron WWW,

  • instalator aplikacji,

  • dodawanie wielu domen jednocześnie,

  • blokada hotlinkowania

a także naszymi autorskimi opcjami:

  • dostęp do zdalnej kopii zapasowej przez użytkownika,

  • blokada dostępu FTP z innych niż ustalone adresy IP,

  • zmiana wielu ustawień php.ini oraz wersji PHP dla każdej z domen i subdomen osobno,

  • włączenie wildcard przez użytkownika,

  • pierwszy w Polsce system zliczania obciążenia procesora przez skrypty realizowany w pełni na żywo,

  • pełna ochrona plików wrzucanych przez FTP oraz z poziomu PHP pod kątem php shelli i innych śmieci (jako ciekawostkę podam, że po wprowadzeniu tego rozwiązania, ilość zgłoszeń abuse dotyczących phishingu, doklejek w plikach index, spadła do 0).

Dla wszystkich kont WWW oraz RESELLER obowiązuje 14 dniowy darmowy test. Wystarczy wybrać pakiet z naszej oferty i go zamówić.

Nasze pozostałe cechy i atuty:

  • stabilna firma, ponad 5 lat na rynku,

  • zarejestrowani w GIODO,

  • własna infrastruktura sprzętowa,

  • codzienne backupy danych,

  • dodatki: domeny, certyfikaty SSL,

  • skarbonka – wirtualny portfel,

  • program partnerski – 15% wiecznej prowizji za poleconą usługę hostingową,

  • szybkie płatności on-line a także PayPal i SMS,

  • eFaktury,

  • pełna obsługa IPv6.

 

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu poprzez prywatną wiadomość na forum lub ogólny kontakt do firmy: biuro@hekko.pl lub telefon 58 732 71 94.
Nasze biuro obsługi klienta nie jest wirtualne, pracujemy zawsze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 22:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00.

Szczegółowa oferta na naszej stronie internetowej www.hekko.pl

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×