Skocz do zawartości
Historyk Geografii

Szukam osoby z wolnym miejscem na serwerze.

Polecane posty

Witam serdecznie, poszukuje osoby posiadajej własny serwer WWW z wolnym miejscem na dysku. Posiadam licencje na używanie IPB 3.4.4, gdyż niedawno ją "odkupiłem" aby realizować swój przyszły projekt, jakim jest forum National Geographic, głównie chodzi mi o dyskusje na temat seriali, programów, serii itp. prócz tego zamieszczałbym odcinki online, ciekawostki ze świata i wszystkie pozostałości które interesują fanów tego ciekawego kanału. Przejżałem sporą część stron google, ale nie znalazłem dobrze funkcjonującego forum i mam ogromną szansę na wybicie się, oczywiście przy Państwa pomocy.

 

Wzamian mogę zaoferować obszerne pole reklamowe na górze lub dole forum :) Wszystkie chętne osoby proszę o kontakt: krystian.dowgiert@gmail.com / PW / Gadu-gadu: 9561632

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A licencję na używanie zastrzeżonej nazwy i loga posiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licencja na używanie nazwy i logo to jedno, ale mnie osobiście bardziej interesuje na jakiej licencji mają być te "odcinki online" ;)

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dole strony będzie napisane

"Filmy są publikowane przez użytkowników i administrator nie ponosi za to odpowiedzialności" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że też paserzy na bazarach nie wpadli na pomysł "Fanty są wystawiane przez użytkowników i paser nie ponosi za to odpowiedzialności" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dokładnie tak, osobiście nie będę wstawiał tych filmów online, a zaufane osoby, które przyczyniął się do rozwoju mojego projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie odpisałeś na moje pytanie, więc chyba oczywistym jest, że to półlegalna inwestycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja rozumiem to doskonalne, nie będą umieszczane filmy do pobrania, tylko do obejrzenia, a dokładnie udostępniane z YouTube.

 

YouTube będzie je blokował co chwilę, a Tobie bana dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Także wobec wątpliwej legalności sugeruję jednak zakupienie hostingu na własną rękę, najlepiej w jakimś dzikim kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

 

YouTube będzie je blokował co chwilę, a Tobie bana dadzą.

przecież on będzie tylko kładł hajs na stronę, a filmy będą wrzucać userzy.

Gość chce zrobić ala kinomaniak.tv co ofc w PL jest nielegal, ale w każdym innym kraju tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież on będzie tylko kładł hajs na stronę, a filmy będą wrzucać userzy.

Gość chce zrobić ala kinomaniak.tv co ofc w PL jest nielegal, ale w każdym innym kraju tak.

 

Co nie zmienia faktu iż YT będzie blokowało takie filmy :(, w każdym cywilizowanym kraju są respektowane prawa autorskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież on będzie tylko kładł hajs na stronę, a filmy będą wrzucać userzy.

Gość chce zrobić ala kinomaniak.tv co ofc w PL jest nielegal, ale w każdym innym kraju tak.

 

Niezupełnie. Za samo linkowanie można mieć problemy. Zobacz casus http://en.wikipedia.org/wiki/Richard_O'Dwyer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Nie załapaliście sarkazmu?

Nie niszczmy marzeń dla dzieciaka. Niech się nacieszy stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie załapaliście sarkazmu?

Nie niszczmy marzeń dla dzieciaka. Niech się nacieszy stroną.

 

Czas na kawę dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sixwishlist.com

Nie chodzi mi o wrzucanie filmów do obejrzenia online, 1, dwa ciekawe jakieś co jakiś tydzień czy cos, aby mieć temat to rozmowy.

Witaj

 

Przeczytaj wiadomość na PW i odezwij się na maila. Lubie trudne wycieczki do fajnych miejsc więc czemu mam nie wspierać czegoś co lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×