Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kawus121

Szukam VPS pod grę przeglądarkową 2d..

Polecane posty

Tak rozumiem, ale czy będziesz samodzielnie przygotowywał środowisko czy chcesz aby ktoś Ci to poinstalował?

Pytam bo to ogromna różnica w cenie, root jest o wiele tańszy niż rozwiązania dedykowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym to wiedział to bym zamówił sam :) Poszukuję propozycji tak aby to wydajnie chodziło przy 100-150 osobach online..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile vps na maszynie przy Three ?

 

Nie ma określonej ilości VPS dla żadnej z maszyn, zresztą nawet jak bym podał Ci ilość niewiele Ci to da.

Serwery są monitorowane przez cała dobę i ilość wirtualnych serwerów jest uzależniona od pracy maszyny matki. Tak więc na jednej maszynie możesz mieć tylko 5 "ciężkich" serwerów wirtualnych, na drugie może być 20 "lekkich", zapewniam Ciebie, że serwery matki są dopracowane idealnie pod względem obciążeń generowanych z serwerów wirtualnych i żadna z naszych maszyn nie jest przeciążona z powodu np oversellingu.

 

Nie wierz w bzdury typu max ilość serwerów wirtualnych na danej maszynie, ponieważ każda firma musi "zapełnić" serwer matkę po brzegi, aby był rentowny, jednak jeśli firma robi to z głową nie odczujesz i nie będziesz narzekał na daną usługę. Im niższa cena tym po prostu większa ilość wirtualek, niestety nie da się określić stałej ilości takich kontenerów na danej matce, ponieważ każdy klient używa serwer w inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 


A ile vps na maszynie przy Three ?

To jest raczej tajemnica firmy i nie będą ci się chwalić ile vps'ow trzymają na maszynie fizycznej ;)

 

Wg mnie to napisz do biznes-host.pl - za 79zł masz dosyć wydajną maszynę, jednak nikt ci nie powie ile online utrzyma. To zależy od wielu czynników, a najbardziej od tego na ile twój kod jest optymalnie napisany.

 

Jeśli 100 osób jednocześnie ma klikać po tej stronie to może warto zainteresować się czymś na ssd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu szukałem vpsa pod grę przeglądarkową. Co prawda na chwilę obecną mój projekt jeszcze nie ruszył ale zdecydowałem się na ofertę ultimahost. Zobacz co mają. Wg. mnie oferta jest interesująca, głównym kryterium dla mnie była ilość ramu w stosunku do ceny, czas odpowiedzi supportu oraz sposób reakcji na drobne sieciowe ataki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×