Skocz do zawartości

Polecane posty

Mzone, Castpol, Progresso, Hitme, Prohost i 95 innych ;) chociaż masz pewność, że firma nie zniknie za parę chwil ;) Nie ma sensu ciągnąć dyskusji wybierz i tak ten który chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, tyle że pytam, bo w tej charakterystyce sprzętu i usług nie mam doświadczenia. Zresztą później już znalazłem kilka opinii na wht o webio.pl. Sprawdzę też te podane przez Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mzone, Castpol, Progresso, Hitme, Prohost i 95 innych ;) chociaż masz pewność, że firma nie zniknie za parę chwil ;) Nie ma sensu ciągnąć dyskusji wybierz i tak ten który chcesz.

Jemu chodzi o serwery na windowsie nie na linuxie, żadna z tych firm go nie oferuje.

 

O webio słyszałem same pozytywne opinie, na rynku istnieją już kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z usług kilka lat przy małym ruchu na swoich serwisach.

Jak wrzuciłem troszkę mocniejszą stronę z silverlightem to serwis się krzaczy pisząc coś o pamięci.

Teraz stopniowo zmniejszyłem usługi wykupione na webio na rzecz windows azure gdzie za ok 12$ mies mam znacznie więcej i większą kontrolę, oraz dostęp do maszyny wirtualnej windows serwer 2012.

Dodatkowo nie polecam ponieważ obsługa techniczna jest słaba mimo, że serwis jest stabilny - mam wrażenie ,że pracuje tam jeden człowiek :)

 

Dla bardzo małych serwisów z małym ruchem w sieci tak pod warunkiem że znasz się na wszystkim i na tym koniec.

Porównywałem wiele podobnych jak home.pl, alphanet.pl, amm.pl, i webio jest lepsze choćby z takiej przyczyny, że trzyma sesje InProc.

Nie mniej jednak dalej nie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniego wpisu minął już miesiąc.

W między czasie wysłałem wiele majli z prośbą o zmianę danych na fakturze o raz kilka ticketów webio z tą samą prośbą.

Sprawa nadal niezałatwiona.

Niestety na prośby nie odpowiadają.

 

NIE POLECAM WEBIO.PL PONIEWAŻ MAJĄ KLIENTA W NOSIE !!!

 

forpsi.pl gdzie trzymam domeny taką zmianę zrobił mi od ręki w kilka godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie NIE POLECAM, nawigowanie po panelu klienta to jakiś koszmar, zwykłe przejście pomiędzy kolejnymi zakładkami/stronami to dobre kilkanaście-kilkadziesiąt sekund oczekiwania na odświeżenie strony - już samo to może świadczyć o jakości usługi. Jeżeli chcesz coś zrobić szybko - po prostu się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×