Skocz do zawartości
Yaneek

[Opinie]Tracepoint

Polecane posty

Ja korzystam z ich konta i odpalam appki w Django i Node.js. Fajny mają panel (np. wykresy zasobów "realtime") i szybko odpisują na maile więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku na moją prośbę o telefon kontaktowy z nimi ,odpisali w ciekawej formie udając przysłowiowego '' głupa '' -ze nie rozumieją o co mi chodzi

no jeśli telefon kontaktowy do firmy to tajemnica ?. To ciekawa firma.

Na szczęście w moim przypadku zdażenie wystąpiło w pierwszym dniu konta testowego zanim zdążyłem cokolwiek do nich przenieść i narobić sobie kłopotu.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie ustosunkować się do zarzutów użytkownika muchar.

 

Otrzmaliśmy z formularza kontaktowego wiadomość o treści:

 

 

DAJ TEL TO ZADZWONIĘ

 

I to wszystko. Zatem nie jest to oczywista wiadomość w relacji firma <-> klient dlatego naszą odpowiedzią był e-mail o treści:

 

 

Dzień dobry.
Nie bardzo rozumiemy Pana wiadomości. Czy ma Pan jakiś problem odnośnie zamówionego konta hostingowego?

Pozdrawiam.

 

Na co użytkownik odpowiedział niegrzecznie, wręcz agresywnie, a do takich klientów wygląda na to, że nasza oferta nie jest skierowana. I dobrze chyba w tym wypadku dla obu stron. Jeśli Pan muchar sobie życzy możemy wiadomość również przytoczyć.

 

Proszę sobie zatem samemu odpowiedzieć, która ze stron w tej relacji jest tą negatywną.

 

Natomiast jeśli chodzi o telefon kontaktowy to zdecydowaliśmy się go na okres testowy wycofać ponieważ w praktyce 90% telefonów sprowadzała się i tak do napisania e-maila z wszystkimi szczegółami/pytaniami.

E-mail/wiadomość z formularza kontaktowego jest kierowany od razu do osoby, która dany problem obsłuży bez dodatkowego pośredniczenia przez telefon co skraca w praktyce czas rozwiązania problemu czy rozwiania wątpliwości. I jak na razie do tej pory absolutnie nikt z obecnych klientów nie skarży się na brak kontaktu przez telefon.

Edytowano przez Tracepoint.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze działający hosting, mamy tam konto od miesiąca, jest na nim kilka malych serwisów. Zadowoleni z tego co jest, mieliśmy kupić kolejne konta pod większe projekty, tymczasem na stronie głównej pojawila się informacja, że za miesiąc się zwijają. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×