Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
miceky666

VPS z trybem graficznym w USA

Polecane posty

hej hej,

poszukuje niedrogiego VPS'a ze stanów z trybem graficznym, mogą to być nawet same linuxowe X.

Ważne zeby serwer mial zainstalowany odrazu tryb graficzny, żebym po zakupie bez problemu mógł się z nim łączyć przez Vnc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VNC != Tryb graficzny. To są dwie zupełnie różne i niezwiązane ze sobą rzeczy, a żeby odpalić VNC to nawet nie potrzebujesz nic innego niż najzwyklejszy w świecie xterm, który nie obciąża systemu w prawie żadnym stopniu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jakikolwiek VPS z Debian/Ubuntu:

apt-get install tightvncserver
tightvncserver :1

 

tylko na takich vpsach, musze instalowac X, konfigurować to wszystko itd, kupilem ostatnio takiego VPS'a na ovh i za cholere nie wiem jak to ogarnąć :/

 

dlatego wolałbym gdyby X były odrazu zainstalowane, są takie VPS'y ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

tylko na takich vpsach, musze instalowac X, konfigurować to wszystko itd, kupilem ostatnio takiego VPS'a na ovh i za cholere nie wiem jak to ogarnąć :/

 

dlatego wolałbym gdyby X były odrazu zainstalowane, są takie VPS'y ?

 

apt-get install vnc4server

vnc4server

 

Nie takie trudne. Out of box bez konfigurowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

apt-get install vnc4server

vnc4server

 

Nie takie trudne. Out of box bez konfigurowania.

 

 

Miceky, przecież podałem Ci praktycznie gotowe rozwiązanie..

 

 

ale to nie takie proste :/

najpierw musze skonfigurowac i zainstalowac na serwerze X'y i tu juz mam problemy :/

 

kupilem na ovh vps'a classic, ta opcja za 19,99 miesiecznie i nie moge skonfigurowac, moze ktos z was by mi chcial to zrobic, zaplace oczywiscie

 

Są. Z tego, co widziałem, tu znajdziesz coś z preinstalowanym systemem ze środowiskiem graficznym -> http://budgetvps.pl/

 

 

słabe, nie mają okresu próbnego oraz "system graficzny musiałby Pan sobie skonfigurować aby działał od razu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież vnc4server sam instaluje xterm'a na debianie. Nic tu nie jest do konfigurowania. A jak chcesz inny interfejs to sobie instalujesz takie xfce, na to vnc4server i też śmiga out of box.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×