Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam. Mam zapytanie do użytkowników tego forum. Tworzę stronę www dla klienta. Strona robiona w html5, razem 5 zakładek, w tym jedna zakładka osobna do galerii ( baza danych mysql), i jedna strona robiona w php5 - kontakt.... Stronę testuję na hostinger.pl. Na razie strona chodzi bez problemu. Czy waszym zdaniem mogę używać hostingera.pl do hostingu strony firmowej?? Co sądzicię o o hostinger.pl? Potrzebuję serwer bez limitu transferu niedrogi....

Jaką byście mi polecili hosting niedrogi, bezawaryjny w działaniu na stronę firmowę? Pozdrawiam serdecznie

 

Edytowano przez piotrino (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oczekujesz szczerej odpowiedzi - to nie. Hostinger w ogóle nie nadaje się do utrzymywania stron dla klientów, głównie z takiego powodu, iż jest hostingowy w USA mimo, że bezpośrednio świadczy te usługi (w formie językowej polskiej). Jeśli oczekujesz na prawdę czegoś dobrego, co nadałoby się do utrzymywania stron dla klientów, najlepiej zainteresuj się rozwiązaniem Reseller. Umożliwi Ci to głównie utrzymywanie kont dla klientów, nie będą mieli tylko dostęp do FTP, ale również do panelu hostingowego. Zresztą, jaki jest sens im świadczyć te usługi hostingowe, skoro bezpośrednio sami mogą tam założyć konto (czyt. Hostinger). Jeśli chodzi o limit transferu - odniosę się do tego, wiadomo jak. Nie było, nie ma i nie będzie limitów transferu. Dlaczego? Dlatego, że każda infrastruktura jest ograniczona pod względem przepustowości łącza, jest to spowodowane głównie ograniczeniami typu routery, karta sieciowa, no i co jest oczywiste - współpraca z dostawcami łącz na ich warunkach. Poza tym dobrze jest to opracowane, jeśli chodzi o politykę limitowania przepustowości łącza via dana serwerownia, biorąc pod uwagę, że w tej sytuacji szanse na gigantyczne ataki są minimalne. Może i rozpisałem się tutaj zbyt dużo, ale starałem się wszystko podsumować i pomóc w miarę możliwości opanować tą wiedzę w odpowiednim stopniu. A i ze swojej strony dodam, że jeśli na prawdę Tobie zależy na tym, aby dana usługa hostingowa była dla Ciebie bezpłatna, to skontaktuj się ze mną przez PW i udostępnię jakiś VPS z panelem hostingowym. Być może to wystarczy do początku tzw. "biznesu", którego oczywiście prowadzisz. :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz.Rezygnuję z hostingera. Stronę robię dla klienta, i hosting ma byc płatny niedrogi a przedewszystkim jak najmniej awaryjny...Znalazłem hosting : superhost.pl i wydaje mi sie najlepszą chyba alternatywą dla hostingu strony mojego klienta... Przejrzałem wszystkie opinie na temat firm hostingowych tu na forum, i wniosek taki, że nie mam idealnych firm hostingowych, każda mam wady i zalety... Z ciekawości pytam, co sądzice o superhost.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie po 10 dniach istnienia http://hiend-audio.com

 

Zaczęły się problemy i zabawa w kotka i myszkę, które zmusiły mnie do bardzo szybkiej rezygnacji z ich usług.

Generalnie mają bardzo parszywy i wredny sposób "nie mówienia" o co im chodzi. Rzucają Ci kłody pod nogi, typu połączenia zresetowane, czy Service tymczasowo niedostępny - akurat w godzinach sobotniego szczytu oglądalności, i nie mówią o co chodzi. Są bardzo pazerni na pieniądze, a ten "darmowy" hosting to czysta farsa, która trwa nie dłużej jak 10 dni.

 

Szczegóły opisałem na blogu na:

 

http://hiend-audio.com

 

Teraz jestem w JCHost.pl i jak na razie bardzo sobie chwalę, choć nie mam wielkiego doświadczenia w tematach hostingu. Po prostu działa. Tak jak miało działać. Tylko tyle i aż tyle.

 

Zapraszam wszystkich audio-fanatyków na moją stronkę - może znajdziecie tam co ciekawego.

 

Pozdrawiam,

zjj_wwa

 

P.S. Hostinger.pl ODMAWIA Ci prawa do zadzwonienia do nich przez telefon, więc de facto jak coś się dzieje, to jesteś pozbawiony ŁASKI polegającej na tym, że wolno Ci zadzwonić, ... np. po to żeby zapytać, dlaczego Twoja strona raptem przestała istnieć.

 

Edytowano przez zjj_wwa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

 

P.S. Hostinger.pl ODMAWIA Ci prawa do zadzwonienia do nich przez telefon,

 

 

yyy, że co? Co to za prawo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P.S. Hostinger.pl ODMAWIA Ci prawa do zadzwonienia do nich przez telefon, więc de facto jak coś się dzieje, to jesteś pozbawiony ŁASKI polegającej na tym, że wolno Ci zadzwonić, ... np. po to żeby zapytać, dlaczego Twoja strona raptem przestała istnieć.

To ja Ci odpowiem: nie działa dlatego, że to hosting darmowy, a więc wymagać możesz... nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

yyy, że co? Co to za prawo? :D

 

Dokładnie tak. Jak masz problem, i szukasz telefonu, żeby do nich zadzwonić ... to się okazuje, że tego telefonu nigdzie nie opublikowali. Natomiast jak przez internetowy serwis zgłaszania problemu ... zgłosisz problem, to za trzy dni odpowiedzą, najczęściej wymijająco i nie na temat. Natomiast w kwestii "numeru telefonu" - zostałem poinformowany, że "prawo do korzystania z możliwości dzwonienia do hostinger.pl i zadawania pytań mają wyłącznie użytkownicy, którzy "UPGRADE'owali się" do płatnych serwisów.

To ja Ci odpowiem: nie działa dlatego, że to hosting darmowy, a więc wymagać możesz... nic ;)

 

Ależ oczywiście. Ja nie mam nic przeciwko płaceniu.

Z miłą chęcią .. płacę, ale innej firmie.

 

Firma się nazywa http://www.jchost.pl

 

Z największą przyjemnością jej płacę. A ceny mają bardzo przystępne, jak na poziom obsługi, kontaktowość, wsparcie techniczne, rozwiązywanie problemów na gorąco itp itp. (problem miałem, że nie wiedziałem, jak te moje strony / bazy danych itp itp przenieść z tego hostingera na jchost.pl

 

Od czasu kiedy zacząłem korzystać z ich usług - .... to w zasadzie w ogóle zapomniałem, że jest coś takiego jak "hosting". TO PO PROSTU DZIAŁA !!

 

Ta moja strona jest dostępna, absolutnie non stop, od pierwszych godzin, kiedy została u nich posadzona.

Nawet czasami zapominam, że tam są pod spodem jakieś bazy danych, serwery, linuxy czy inne draństwa.

 

Ja się skupiam na treści strony teraz, a nie na wojnach hostingowych (hostingerowych).

 

Stawki opłat mają bardzo konkurencyjne - jestem osobą prywatną, więc oczywiście kwestia ceny jest zawsze istotna. Natomiast poziom profesjonalizmu i jakości wsparcia - jest po prostu pozytywnie rozwalający.

 

Pozdrawiam i zapraszam na moją stronkę.

 

zjj_wwa@hiend-audio.com

 

http://hiend-audio.com

A tak w ogóle to sorrki, że tak dawno tutaj nie zaglądałem, ale .... od czasu gdy się przeniosłem z tym hostingiem, to problem po prostu zniknął .... no i nie da się ukryć ... zapomniałem zupełnie tutaj o Was....

Edytowano przez zjj_wwa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

beznadziejny hosting, blokują/usuwają konta
na żadnym hoście nie było tak tragicznie jak u nich

absolutnie żadnego info o blokadzie na mail, dopiero w panelu po zalogowaniu
brak możliwość korekty, bo blokują dostęp do konta, zamiast zablokować widoczność strony


hosting porażka, niestety nie zbankrutują bo to tylko reseller właścicieli youhosting
ale klientom tylko współczuć

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

File Manager is not yet installed, please install.
no to klikam install i nic, ciagle "File Manager is not yet installed, please install."


"Ze względu na wydajność serwera, nie można utworzyć kopii zapasowej, kiedy rozmiar bazy danych przekroczy 50MB. Proszę zmniejszyć rozmiar bazy danych i spróbować ponownie za 24 godziny."

a baza danych 10MB a w panelu pokazuje 80MB

nawet wynieść się z syfu ciężko bo ten export bezużyteczny

importować/exportować tam problem duży, porażka badziewie, padactwo

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co może być przyczyną wyświetlania większego faktycznego rozmiaru bazy, bez znaczenia czy jest tam innodb czy nie?

Tzw., nadmiarowość spowodowana najczęściej brakiem poprawnej optymalizacji pracy: skrypt-sql, takie nadmiarowości mogą bardzo dużo ważyć, więcej niż sama faktyczna treść tekstu w sql :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale ten host jest totalnie bezsensu, mieć baze i nie mieć możliwości jej pobrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web-Support

Pobierałeś bazę przez phpMyAdmin czy przez ich panel?

Nie zauważyłem problemu z pobraniem bazy 65 MB z ich panelu. Nie trzymam u nich strony, mówię tutaj o przykładowej bazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

próbowałem z ich panelu, potem jakoś wyeksportowałem chyba wlasnie phpmyadminem
szczęśliwie wyniosłem się z syfu: hostinger, do sanfre.eu

hostinger nigdzie nie pisze o limitach baz danych
dopiero w myadmin dowiadujemy się: "Maksymalny rozmiar: 128MB"

probowalem teraz wyeksportować baze danych, ale jest tylko: stworzenie backupu
Database backup is being created.. <a class="btn blue" href="/files/backups/aid/2032xxx"> View All Backups <i class="icon-external-link"></i> </a>

no i nie wiadomo co dalej, bo nigdzie nie ma żadnego backupu

 

 

już nigdy cpanel, nawet za darmo
któryś raz spotykam cpanel z tym samym problemem z baza danych

 

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nigdy cpanel, nawet za darmo

któryś raz spotykam cpanel z tym samym problemem z baza danych

 

Wiesz, może to nie kwestia panelu? Używałem go wiele razy, u różnych hosterów, nigdy żadnego problemu nie miałem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam nic ciekawego jest kilkanascie innych ofert lepszych od hostingera jedynie co dobra to ze 99% cms i brak reklam nawet w opcji darmowej jest z tłumaczeniem ale limity transferu itd nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jak najbardziej polecam,

 

Hostinger.pl

 

Darmowy Hosting WWW:

2000 MB przestrzeni dyskowej

100 GB transferu

Nieograniczona liczba domen

Panel kontrolny hostingu oparty na cPanelu

Brak reklam i banerów

Prosty w obsludze kreator stron WWW

Auto instalator (Joomla, Wordpress itd.)

Uslugi pocztowe (IMAP/POP3/Webmail)

Obsluga PHP i baz danych MySQL

Natychmiastowa aktywacja konta

Edytowano przez Infomaniaczka (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na tym hostingu forum smf nie chciało chodzić, porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...ze zniżką" - tonący brzytwy się chwyta...
miałem różne hostingi i tak kiepskiej jakości jak hostinger nigdy w życiu nie widziałem

jaja z blokadą całego konta zamiast blokady widoczności strony (nadmiarowość maili)
jaja z niedziałaniem forum
jaja z exportem bazy danych forum

jak ktoś szuka hostingu z jajami, zapraszamy do hostingera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. pare prostych dodatkow i forum przestalo dzialac
przeniesienie na darmowy sanfre.eu i wszystko odżyło

2. już po zdjęciu blokady chciałem się wynieść, to też był problem z eksportem bazy danych

3. coś tam zaspamowało mailami rejestracyjnymi
ale jeżeli dokonuje się blokad to nie jak wy totalnie wszystko, nie znacie podstawow obsługi hostingu
ostatnio linuxpl mi bloknelo to tylko jedna domena wymagała loginu i hasla na dostep, ale wszystko pozostałe działało

jedyna nadzieja że płacących traktujecie normalnie, ale po tym co pokazaliście na darmówce, NIGDY W ŻYCIU GROSZA U WAS


dno, dno, dno


problemy/komunikaty forum SMF które było na hostinger:

Weryfikacja sesji nie powiodła się. Wyloguj i zaloguj się ponownie...
(wylogować się nie da, zalogować na innej przeglądarce nie da się)


Nie można zapisywać w katalogu cache - wpływa to niekorzystnie na działanie Twojego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu siedzicie na takich wynalazkach? To było darmowe co nie? Kurde... normalne konta w stabilnych firmach to kilka dyszek rocznie - po co kombinować na siłę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×