Skocz do zawartości
macierze

Poszukuję osoby z serwerem

Polecane posty

Witam,

jestem nowym użytkownikiem tego forum, i zamierzam zostać tutaj na dłużej.

Nazywam się Michał, jestem wieloletnim kibicem Realu Madryt, interesuję się także grafiką komputerową, a także dziennikarstwem.

Postanowiłem napisać w tym temacie, ponieważ planuję stworzyć polski serwis Realu Madryt, znajdowałyby się tam wszelkiego rodzaju newsy, multimedia i wiele więcej. Po prostu serwis informacyjny.

Kilka lat temu miałem takowy, cieszył się bardzo dużą popularnością, jednak z powodu spraw osobistych musiałem go sprzedać. Teraz wszystko wróciło do normy, mam czas, duże chęci. Chcę zaistnieć tym serwisem w sieci, i stać się jednym z najlepszych serwisów w Polsce, a jest to bardzo możliwe, ponieważ istnieje jeden wzorowy serwis, jakim jest RealMadrid.pl.

Poszukuję dobrego serwera, który będzie dobrze zabezpieczony, ponieważ serwis będzie odwiedzało wiele osób, więc musi być to coś dobrego. Domene załatwię, a także wygląd. Oczywiście w zamian za serwer, jakaś reklama na początku, czy coś w tym stylu. Dogadamy się.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany moją propozycją, proszę o kontakt pod numer gadu-gadu: 7366551 lub adres e-mailowy: macierz97@gmail.com.

 

Serdecznie Pozdrawiam

Michał

Edytowano przez macierze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek rozwoju takiego serwisu starczy zwykły śmieszny hosting www, który nie kosztuje więcej niż 10 zł / miesiąc. W miarę wzrostu serwisu nie będzie potrzeby zużycia więcej niż jednego VPS'a do max 30-40 zł / miesiąc. I prawdopodobnie to rozwiązanie wystarczy Ci aż przez przynajmniej kilkanaście miesięcy, możesz mi zaufać.

 

Jeśli chcesz stworzyć taki serwis to wyłóż na to pieniądze. To naprawdę nie jest kosztowne, żeby odmówić sobie paczkę fajek na miesiąc.

 

Ceny już tak zmalały od czasów starych dobrych serwerów kilkumegabajtowych, że obecnie to aż dziwnie się patrzy na takie "prośby". A wszystkie takie osoby traktuje się jak gimnazjalistów.

 

Nie krytykuję Cię ani tym bardziej twojego pomysłu, ale zastanów się czy ma to być niedzielny projekt czy coś większego. Za jakość się płaci.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

@archi

 

10zł ale chyba na 2 lata chciałeś powiedzieć... (netto hehe)

 

http://gbzl.pl/


 

5 GB na 24 miesięcy

10.00 zł

12.30 zł brutto

 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chcę zaistnieć tym serwisem w sieci, i stać się jednym z najlepszych serwisów w Polsce, a jest to bardzo możliwe, ponieważ istnieje jeden wzorowy serwis, jakim jest RealMadrid.pl.

Przeczytałem to zdanie 5 razy i dalej nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę zaistnieć tym serwisem w sieci, i stać się jednym z najlepszych serwisów w Polsce, a jest to bardzo możliwe, ponieważ istnieje jeden wzorowy serwis, jakim jest RealMadrid.pl.

 

Przeczytałem to zdanie 5 razy i dalej nie wiem o co chodzi.

 

Istnieje jeden wzorowy serwis (RealMadrid.pl) oraz powstaje jeden serwis użytkownika @macierze, daje to nam dwa serwisy o Realu Madryt.

Jeżeli są tylko dwa serwisy to nie ciężko jest chyba zostać "jednym z najlepszych".

 

O tej porze tak to rozumiem, może błędnie ;)

 

Btw: Multi cytowanie ss*e.

Edytowano przez Danor (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Na domene 12,30pln mam, ale na serwer 3,33pln miesiąc już nie mam.

 

F**K LOGIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×