Skocz do zawartości
maly90

Dotpay i SMSy Premium

Polecane posty

Witam, posiadam płatności sms premium w firmie dotpay i tutaj jest problem zalegają mi za trzy miesiące. Kontaktuje się z nimi mailowo, telefonicznie i słyszę tylko " Przekażemy to do odpowiedniego działu, przepraszamy w imieniu firmy" jednak do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnego przelewu, a powinien on już przyjść MIESIĄC temu według regulaminu/umowy. Czytałem opinie i widzę ze nie tylko ja mam takie problemy, jednak prosiłbym o pomoc jak załatwić tą sprawę.

 

Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmień firmę ... już większość kumatych odób od nich odeszła : / takie zachowanie z ich strony to nic nowego, trzymają kasę na oprocentowanych kontach i zarabiają dodatkowo eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Dokładnie, mi wiszą za 4 miesiącę około 600pln.

Przeszedłem do profitsms teraz. Szybko i przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością zmienię, ale chce odzyskać jakoś pieniądze tylko jak tu ich naciskać bo to chamstwo i cygaństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi zalegają za 2 miesiące blisko 10 tyś złotych, sprawa wylądowała w US bo olewają klienta podręcznikowo, a kasy jak nie było tak nie ma...
Czas się pakować od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssobieraj

Dobrze się składa,bo właśnie chciałem na tym forum załozyć teraz podobny temat.

 

U mnie zalegają około 1.5 miesiąca, i tak zacząłem się interesować kiedy te pieniądze przyjdą do mnie. Co prawda nie jest to "10 tysięcy" ale sam fakt niewiedzy o tym kiedy wypłacają środki zmotywował mnie to działania.

 

Pisałem na rozliczenia@dotpay.pl w tej sprawie, i dostałem odpowiedź że dostane odpowiedź, ale odpowiedzi nie dostałem :)

 

Dzwoniłem już chyba 2 razy do dotpay, i zapewnili że przyśpieszą sprawę, i że oni nie są odpowiedzialni za tego typu wypłaty sms, gdyż na usługi sms mają podpisaną umowę z firmą eurokoncept.

 

Niestety w taki sposób interesów nie da się prowadzić, dlatego i ja planuje przenieść się do innej firmy, chyba wybiorę homepay, co polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi przez ostatnie 4 miesiące wypłacali z ok 3-4 tygodniowym opóźnieniem, także liczę że w tym tygodniu powinno już to dojść. Jak nie to będzie trzeba jakieś ostrzejsze środki gdy np. będzie to już 60 dni to przesłać do krd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssobieraj

W czasach tylu alternatyw, nie ma sensu bawić się w przepychanki. Dla mnie sprawa jest bardzo prosta, jeśli wypłata regulaminowo jest zlecana do 7 dni roboczych od otrzymania faktury, a tak się nie dzieje, to znaczy że nie traktują mnie poważnie, a ja nie robię interesów z osobami które nie traktują mnie poważnie, mam swój honor.

 

Ja już omówiłem sprawę z homepay, niebawem dotrze do mnie umowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak ssobieraj, ja również już korzystam z innej firmy a w dotpay po prostu czekam na wypłaty z ostatnich okresów. Dla pocieszenia powiem, że dziś doszła zaległa wpłata więc jak widać po prostu regularnie opóźniają je co miesiąc o ok. 3-4 tygodnie. Nie jest to zatem przypadek tylko umyślne działanie i jak ktoś u nich wykombinował sobie, że dzięki temu więcej zarobi na lokatach to się chyba przeliczył bo po prostu w ten sposób zaprosił wszystkich do rezygnacji z ich usług. Może to być również dowód o problemach finansowych firmy ale wychodzi ten sam wniosek, przeniesienie się to była dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Środki za styczeń (!!!!) dotarły dzisiaj, na luty czekamy...

Umowa z CashBill w drodze, szkoda nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby było zabawniej tego samego dnia co dostałem zaległe środki z lutego z dotpay od konkurencji dostałem środki z marca .... także więcej nie trzeba mówić ... różnica w traktowaniu klienta jak na dłoni czekałem na wypłatę nawet mniej niż 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×