Skocz do zawartości
Webbb

certyfikat ssl - sklep

Polecane posty

Na wstępie chciałbym zapytać czy ludzie zwracają uwagę na ssl przy zakupie w sklepach internetowych ? Posiadam stronę w której sprzedaję dodatki do jednej gry (bez rejestracji) i otóż czy poprzez wykupienie certyfikatu mogę zwiększyć zyski ?

 

Chciałbym gdzie mogę niedrogo kupić taki certyfikat ? Możecie mi polecić jakieś firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że ludzie zwracają uwagę podczas zakupów w sklepach internetowych na SSL. Podczas finalizacji zamówienia podaje się wiele "wrażliwych" danych - przede wszystkim dane osobowe i dane związane z dokonywaniem płatności. Czy instalacja SSL-a przyniesie Ci zyski uzależnione jest od wieku Twoich Klientów i stopnia ich świadomości. Pośrednio możesz to sprawdzić przez jakieś statystki (np. Google Analytics) ile osób przeglądało dany zasób na stronie i porzuciło przeprowadzenie transakcji. Oczywiście powodem może być cena, bądź jakość produktu, ale także brak certyfikatu SSL.

 

Jedna z najtańszych ofert SSL to cheapssl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że instalacja certyfikatu SSL nie przełoży Ci się bezpośrednio na zyski. Oczywiście to też zależy od wolumenu sprzedaży ale nie liczyłbym na skokowy wzrost zamówień.


Instalacja certyfikatu oprócz kwestii związanych z bezpieczeństwem ma oczywiście swoje inne zalety - Twoja firma będzie postrzegana jako dbająca o Klientów. Zwiększysz prestiż sklepu.


Świadomość Klientów na temat SSL-a jest jeszcze niska i de facto tak naprawdę mało kto wie jak one działają. Obecnie około 70% sklepów nie ma SSL-a.


Swoją drogą sam jestem ciekaw, jakie jest prawdopodobieństwo podsłuchania danych osobowych ze sklepu, który nie używa SSL-a.


Zapytaj swojego dostawcy hostingu o Certyfikat. Certyfikat SSL w znakomitej większości przypadków wymaga także IP który prawdopodobnie będziesz musiał dokupić. :)

Edytowano przez cygan (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Webbb.

 

Zapraszam Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Najtańszy certyfikat to u nas koszt 80 zł rocznie, jego instalacja na serwerze jest wliczona w cenę. Koszt dedykowanego adresu IP (jest wymagany do instalacji certyfikatu) to 120 zł rocznie.

 

Razem możesz zatem zamknąć się w kwocie 200 zł rocznie.

 

Trudno mi powiedzieć, czy wpłynie znacząco na wzrost sprzedaży - to zależy od Twojej grupy docelowej. Niemniej certyfikat wpływa na status Twojego serwisu - dołącza do grona profesjonalnych.

 

Więcej o certyfikatach na naszej stronie internetowej: http://futurehost.pl/certyfikaty-ssl

 

Odezwij się do mnie na szymon@futurehost.pl, jeśli będziesz zainteresowany certyfikatem u nas. Mogę zaoferować Ci przeniesienie do Futurehost na bardzo preferencyjnych warunkach.

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

Szymon Barczak,

Dział Marketingu Futurehost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cheap SSL is good thing to secure your website, but please note, when you run Online shop, the best way is to use expensive EV (Extended validation) SSL with GREEN Address bar. It requires validation of your company, but the result is very good, as you will get:

- Green address bar

- Dynamic SiteSeal (Trust logo)

- more trust, Symantec company calculated that EV SSL increase sales for at least 17,3%

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×