Skocz do zawartości
forumowicz

Kopia danych z padłego serwera...

Polecane posty

Witam

Potrzebna nagła pomoc, obecnie korzystam z usług firmy 1and1 jednak nie wiem dlaczego.... zero wsparcia nie przeszkolona kadra konsultantów i do tego brak techników w Polsce...

Sprawa wygląda tak że wczoraj koło godziny 9:00 padł mi serwer (na razie nie wiem czy to techniczny problem czy systemu operacyjnego) nie mam żadnej możliwości dostania się do niego czy za pomocą Plesk panelu czy przez PuTTY, ping nie odpowiada.

Jedyne połączenie z powierzchnie dysku mam przez konsolę serwerową VNC. I tu jest moje pytanie czy jest możliwość przez tą konsolę pobrania danych z serwera, chodzi mi konkretnie o cały katalog /var z zawartością. Jak nigdy zależy mi na danych i każdy kto ma pomysł to proszę o jakie tylko się da wskazówki czy wsparcie.

Dodatkowo w opcjach 1and1 jest możliwość uruchomienia ratunkowego systemu, jednak jest tam dość wyraźnie zaznaczone ostrzeżenie o możliwości utraty danych i gwarancji, a tego na pewno nie chcę...

 

Dane usługi i oferty 1and1:
Dynamiczny Cloud Serwer

CentOS 6 z panelem Parallels Plesk 11 (64-bitowy)

s16641330.onlinehome-server.info

 

Z góry dzięki za wskazówki

 

 

 

 

 

Edytowano przez forumowicz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niżej przesyłam adres do zrzutu ekranu po uruchomieniu i zalogowaniu się do serwera.
LINK DO ZRZUTU EKRANU
A mam pytanie czy rzeczywiście uruchomienie ratunkowego debiana może nastąpić utrata danych jak ostrzega 1and1 przed zatwierdzeniem decyzji?
Jeżeli nie to jak można za pomocą takiego systemu pobrać pliki, na pewno trzeba zainstalować dodatki jakieś, ale czy w takim systemie dostawca pozwala na instalację aplikacji?

Edytowano przez forumowicz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×