Skocz do zawartości
kazunarii

Ocena - Gamemes.pl

Polecane posty

To znowu się dzieje...

 

Następny klon kwejka, demotów i innych serwisów spamujących obrazkami, bez przyszłości, bez pomysłu, bez jakiejkolwiek oryginalności.

 

Co zmienić? Wywalić to w piz... i wymyślić coś lepszego.

 

0/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał zmienić... branże :)

Tego juz jest od groma, przeglądając pierwszą stronę w ogóle mnie nie zaciekawiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał zmienić... branże :)

Tego juz jest od groma, przeglądając pierwszą stronę w ogóle mnie nie zaciekawiło...

 

Wiem o tym, że jest tego od groma, ale jednak ludzie takie rzeczy przeglądają. Popatrzymy na wiedze bezużyteczną, mistrzów, moje sentencje i tak dalej. Według mnie jeśli taka strona jest skierowana do pewnej grupy docelowej, to może mieć pewną publikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Czy istnieje jakaś grupa docelowa dla takiego typu stron?

Wątpie.

Nie rozumiem adresu: gamemes.pl - zrozumiałbym gamemems.pl/com albo obrazkizgier.pl ale nie takie cos? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda też na początku miałem pewne zastrzeżenia do adresu, ale od jakiegoś czasu widzę na stronie nowe logo, które lepiej tłumaczy genezę nazwy (jeden kolor a tyle daje :P ). Zawartość strony bardzo mi się podoba, niejednokrotnie się uśmiałem, także sądzę, że pod względem wizualnym jak i zawartości strona jest jak najbardziej ok : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten projekt jeszcze nie upadł? :D

 

Obrazki są naprawdę słabe, pomimo tego że mogę dumnie nazwać się "graczem" to absolutnie nie znajduję w tym serwisie nic istotnego, w gry się gra po to żeby grać, a nie po to żeby móc oglądać durne podpisy do obrazków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten projekt jeszcze nie upadł? :D

 

Obrazki są naprawdę słabe, pomimo tego że mogę dumnie nazwać się "graczem" to absolutnie nie znajduję w tym serwisie nic istotnego, w gry się gra po to żeby grać, a nie po to żeby móc oglądać durne podpisy do obrazków.

 

Też jestem graczem i jakoś ta strona mnie nie ciekawi. Zamknij to i zajmij się czymś innym, tworzenie klonów kwejka i innych takich dupereli nie jest dobrym zajęciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniliśmy całkowicie wygląd. Stąd też pytanie do Was, co o nim sądzicie i czy macie jakieś sugestie z nim związane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Styl w miare - skrypt do bani :>

TenTego v2.0, chrońcie system :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobrze się prezentuje. Jeden minus to, że jest to za bardzo po lewej stronie. Wyśrodkowanie byłoby lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sama treść śmierdzi tandetą i kiczem, a o chyba podstawa, design może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×