Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bandur.pl

Domena HOSTmarkt.pl na sprzedaż

Polecane posty

Witam,

Oferuje domenę www.HOSTmarkt.pl. Zainteresowanych zapraszam do składania ofert.

Ponadto: TECHmarkt.pl

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Domeny warte tyle co ich rejestracja... Zero pozycjonowania, za obie jestem w stanie zaoferować 32,58 zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziękuję, proszę nie dyskutujmy o ich wartości, przy każdej sprzedaży jest takie same stwierdzenie a jednak sprzedaje domeny i to dość długo. Są też inne wartości domen.

Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanych zapraszam do składania ofert.

Domeny warte tyle co ich rejestracja... Zero pozycjonowania, za obie jestem w stanie zaoferować 32,58 zł brutto.

 

Jak chcesz licytację to zapraszam na allegro czy inne strony, które to oferują. Chciałeś ofertę to dostałeś ofertę, zdecyduj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz licytację to zapraszam na allegro czy inne strony, które to oferują. Chciałeś ofertę to dostałeś ofertę, zdecyduj się.

 

Przecież podziękowałem ładnie za ofertę i życzyłem miłego dnia, Poprosiłem o brak dyskusji na temat wartości cen rejestracji.

 

Widziałeś gdzieś informacje na temat licytacji? Po prostu przyjmuje propozycje i wybieram najlepsze jak większość osób i oczywiście każdą przyjmuje do wiadomości oraz rozważam.

 

Przypominam, że odwiedziłeś "Giełdę domen". Może napisz do admina żeby ją wywalił. Nikt nie musi się na nic decydować. Jak masz problem i denerwują Cie tego typu tematy to nie musisz ich odwiedzać.

 

Pozdrowienia.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego forum to nie allegro, jak chcesz coś sprzedać to podajesz swoją cenę a nie czekasz na "oferty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłeś taki zapis w regulaminie? Chętnie go zobaczę. Wytłumacz mi dlaczego Tobie przeszkadza ten temat w "giełdzie domen" ? Jeżeli napiszę, że oczekuję ofert odezwą się osoby zainteresowane jak kolega powyżej to napiszecie, że to nie allegro etc itp. Jak napisze konkretnie 200/500/1000 to napiszesz, że jest nic nie warta i zacznie się dyskusja a po co?

Niektórzy użytkownicy siedzą na forum i hobbistycznie krytykują pomysły innych. Przeglądając forum zauważyłem wiele takich sytuacji. Chcesz mieć forum idealne to załóż swoje własne albo lepiej załóż bloga aby nikt nie musiał Cię denerwować.

Dziękuję za opinię.. ale mam zamiar nadal robić swoje. Pozdr,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz być pewien, że taki punkt niedługo się znajdzie w regulaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×