Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
WarField

Serwer VPS pod TS3 512 slotów

Polecane posty

Witajcie, planuję założyć serwer TS3 512 slotów, jednak nie wiem jaki VPS do tego wybrać, mój budżet to ~50zł.

 

W Polsce nic konkretnego zapewne nie znajdę, jednak jeżeli znacie jakieś zagraniczne VPS (Niemcy, Francja) to piszcie niżej.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzę Majkela :P
Masz tutaj VPS'y dedykowane pod TS'a: http://panel.extraserv.pl/zamow_vps.php
Nie straszne im ataki, Majkel robi dobrą robotę :)

 

BH ma dobre maszynki: http://biznes-host.pl/?s=plany_vps2
ViHost, o którym ostatnio cicho.. Również dobre wirtualki: http://vihost.pl/serwery-vps.php

 

W Mintshoscie masz coś takiego jak VoiceVPS - nie musisz się martwić stroną techniczną serwera: http://mintshost.pl/voice.php
Mam w MH maszynkę i nie mogę narzekać ;)

Edytowano przez Avatat (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz wysłać własną ;)

osobiście też polecam biznes-host.pl - pewnie najmniejszy pakiet by ci starczył, ale poczekajmy co inni napiszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WarField uważam, że nie masz co się zastanawiać nad VPS bez firewalla. Ja mam 512 slotowego VPSa i praktycznie jak tylko zacząłem mieć około 100 osób w szczycie to zacząłem mieć ataki co drugi dzień i musiałem się przenieść na VPSa z ochroną.. i tak ma każdy bez wyjątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy te VPS'y są atakowane przez firmy oferujące taką "ochronę" :)

Firmy z ochroną muszą dysponować zapasem rurki, którą mogą wykorzystywać na ataki w celu zbierania klientów - całkiem dobra strategia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera wie, może też :D Ja wiem jak to jest na publicznych dużych TSach. Publicznych Tsów jest co raz więcej, tzn tych dużych. A ludzi raczej nie przybywa. Te duze serwery, ktore są za firewallem, wiem ze atakuja inne tak zeby ludzie szli do nich. Także na 100% atakują wlasciciele TSow publicznych, ktorzy chca wszystkich ludzi dla siebie. Te same osoby atakuja nasze serwery minecrafta itp. A zaczyna sie od glupich reklam wlasnie na TSach. Dzieciaki zeby zdobyc wyzsza range na serwere reklamują TSa na innych TSach publicznych. Wtedy koles, na jakim serwerze byla reklama innego TSa, zaczyna ddosowac tamten serwer i wtedy dupa po serwerze. Sam sie na tym przejechalem, dlatego przeszedlem do hosteamu. w ogole najlepiej miec 100 slotowy serwer i siedziec cicho. :D Tylko i tak nie wiem czy inne firmy podolaja wszystkim atakom. Ja mam ochrone chyba 1,5gbit i czasami mi scina TSa jak jest atak. ALe kilka minut i dzieciaki odpuszczaja

Edytowano przez Denim (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdej branży IT występuje taka nieuczciwa konkurencja, tyle że jej nie dostrzegasz ;). Mój TS już dawno wypadł z jakichkolwiek rankingów, globalnych statystyk, tsviewer'ów i reklam. Jest dostępny dla mojej stałej grupki ~150 osób, która jako jedyna wie o tym TS'ie.

 

P.S. Takie rzeczy jak spam można zwalczyć zwyczajną weryfikacją. Ja zrobiłem defaultową grupę Non-Verified, która ma message/poke power 0 i może pisać wyłącznie do adminów (oni mają needed message/poke power na 0, cała reszta na 10), a dodatkiem jest grupa Verified, która ma w/w message power i poke power na 10. Grupy Verified mogą rozdawać tylko SA + admini kanałów. Efekt jest taki, że jak ktoś nie ma "wtyki" to sobie zakłada kanał publiczny, woła kolegów i mogą pisać na tym kanale, a jeśli ktoś wtyki ma to prosi swojego CA o Verified i kółeczko się zamyka. Od tamtej pory gdy uprzedziłem wszystkich CA i takim sposobie walki ze spamem miałem tylko jeden przypadek spamu, prawdopodobnie ktoś przekabacił jakiegoś admina ;).

 

Dość dobry sposób bym rzekł, a wręcz obowiązkowy na public TS'ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dobrą sprawę, każdy serwer posiada firewall :)
Każda serwerownia na brzegu posiada firewall, ale to nie jest równoznaczne z umiejętnym zarządzaniem i tworzeniem odpowiednich filtrów przeciwko atakom.

 

Każdy atak skierowany w stronę serwera ( np. DDOS, PoD, BruteForce ) jest blokowany (adres IP z którego nadchodziły zapytania do serwera jest dodawany do listy która blokuje połączenie z nim). Jednakże zbyt intensywne, częste lub masowe ataki na serwer mogą być przyczyną jego blokady! (Powodem blokady nie jest fakt, że klient otrzymuje ataki lecz fakt, że ataki te powodują zachwianie stabilnościi jakości świadczonych usług innym klientom na serwerze. Atak który blokuje pełną przepustowość łącza serwera [tzn. 100mbit] może powodować dyskomfort i niezadowolenie z świadczonych usług wśród klientów.)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mają, ale oto wycinek ich regulaminu

 

  • Każdy atak skierowany w stronę serwera ( np. DDOS, PoD, BruteForce ) jest blokowany (adres IP z którego nadchodziły zapytania do serwera jest dodawany do listy która blokuje połączenie z nim). Jednakże zbyt intensywne, częste lub masowe ataki na serwer mogą być przyczyną jego blokady! (Powodem blokady nie jest fakt, że klient otrzymuje ataki lecz fakt, że ataki te powodują zachwianie stabilnościi jakości świadczonych usług innym klientom na serwerze. Atak który blokuje pełną przepustowość łącza serwera [tzn. 100mbit] może powodować dyskomfort i niezadowolenie z świadczonych usług wśród klientów.)

 

100mbit? Ja to mam ataki 1Gbit/s

Edytowano przez Denim (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się od pani (to chyba była pani....) z MintsHost, że posiadają firewall.

 

 

Tak tylko szkoda że nawet swojej strony nie umieją dobrze zabezpieczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TeamPlay, każdy uczy się na błędach.
Błąd zrobili, że nie dogadali się z "hakierem", ale.. Było, minęło.

 

Denim, co ma łącze VPS'a do tego, co może przyjąć na klatę?

Hosteam daje Ci 100 Mbps, a potrafili przyjąć 1,5Gbps ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avatat.. zacytowałem tylko .. przeczytaj jeszcze raz..

 

Atak który blokuje pełną przepustowość łącza serwera [tzn. 100mbit]

 

czyli podsumowałem to tak, że nawet mnie wyrzucą za nędzny atak 100mbit.. kiedy nigdy tak niskiego nie widziałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avatat.. zacytowałem tylko .. przeczytaj jeszcze raz..

 

 

czyli podsumowałem to tak, że nawet mnie wyrzucą za nędzny atak 100mbit.. kiedy nigdy tak niskiego nie widziałem..

 

Dla mnie tak się własnie skończyła przygoda z Minthostem poszedł jeden atak i już serwer miałem wyłączony więc ich bym sobie darował tym bardziej pod publika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avatat już dodał adres strony >> Serwery VPS - EXTRASERV.pl

Ja od siebie mogę zaproponować 20% zniżki i możliwość zdobycia dodatkowych.

Lokalizacja: Warszawa

 

Filtry dopasowane znacząco pod TSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam biznes-host, mam u nich jeden serwer tsa na 512 slotów,

Chociaż myślę jeszcze o dwóch kolejnych w ofercie Extraserv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×