Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość

W ostatnim czasie firma Netcase zgłosiła się do nas z propozycją sprzedaży marki NetDC.pl.

NetCase.pl jest własnością firmy:

 

NetCase.pl

Piotr Sznajdrowicz

ul.Bazyliańska 18

22-400 Zamość

NIP: 922-300-51-34

Regon: 061103913

NetDC.pl jest własnością firmy:

 

NetCase.pl

Piotr Sznajdrowicz

ul.Bazyliańska 18

22-400 Zamość

NIP: 922-300-51-34

Regon: 061103913

Czegoś nie rozumiem może, ale chyba NetDC się oddziela od NetCase ;-)

 

Tak czy inaczej, jestem ciekaw jak to teraz będzie.

 

Powodzenia dla klientów. Ciekawe co z tymi którzy mają dedyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

pada, pada ciekawe kiedy padnie całkiem ;)

 

 

Mówisz, masz :)

 

Z jednej strony szkoda, z drugiej strony za dużo padów, za mało klientów, za niska cena jeżeli mogę teraz zasugerować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czyżby rezygnuja z DC ;)

 

Wszystkie serwery z hostingu netshoot(Zamość) też przenieśli do Waw'y ;)

 

@Edit:Tak na marginesie wytłumaczy mi ktoś wkońcu jak to będzie z NetDC ;d ?

Edytowano przez Matthew (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby rezygnuja z DC ;)

 

Wszystkie serwery z hostingu netshoot(Zamość) też przenieśli do Waw'y ;)

 

@Edit:Tak na marginesie wytłumaczy mi ktoś wkońcu jak to będzie z NetDC ;d ?

 

Też chciałbym wiedzieć ,,,

 

Mnie interesują 2 rzeczy, rekompensata i kiedy będzie online bo mam nadzieje ze cena kolokacji się nie zmieni.

Edytowano przez kajtek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NetDC.pl jest własnością firmy:

NetCase.pl
Piotr Sznajdrowicz
ul.Bazyliańska 18
22-400 Zamość
NIP: 922-300-51-34
Regon: 061103913

 

Na początku czytamy

W ostatnim czasie firma Netcase zgłosiła się do nas z propozycją sprzedaży marki NetDC.pl.

a następnie podpis

Zespół NetDC.pl sp z o.o. w organizacji

Sami do siebie się zgłaszają? ;)

 

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NetCase Piotr Sznajdrowicz i NetDC.pl sp. z o.o. to dwa różne podmioty dwie różne firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NetDC jest marką NetCase, tak samo jak NetShoot:

NetCase.pl jest własnością firmy:

NetCase.pl
Piotr Sznajdrowicz

 

NetDC.pl jest własnością firmy:

NetCase.pl

NetShoot.pl jest własnością firmy:

NetCase.pl
Piotr Sznajdrowicz

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Netdc.pl należalo do netcase.pl

Po zmianie netdc.pl nalezy do netdc.pl sp. z o.o.

 

Mogę powiedzieć tylko tyle że pracują by wszystkie usługi jak najszybciej działały już w DC Biznes-Host.pl, jednak konkretne informacje co i jak kierujcie na support netdc.pl

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marek607, kiedy się pochwalicie, że kupiliście netdc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlak mnie zaraz trafi bo nie wiem gdzie jest moja maszyna ... dafuq is NetDC.pl sp. z o.o. ?

Ma ktoś jakiś kontakt z tą firmą ?

 

 

edit: Nie mogłem się powstrzymać ten opis idealnie pasuje do netdc

Edytowano przez kajtek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u nich dedyka i od 21.03 nie działa.

Pisałem maile, próbowałem się dodzwonić aby uzyskać jakaś informację - ZERO kontaktu, ZERO

 

Jestem tak wściekłky, a jeszcze bardziej klieńci, których hostuje.

 

Nawet nie wiem co mam napisać bo rece już dawno mi opadły.

Wykupiłem nowy dedyk i w poniedziałek przenoszę się na nowy serwer , ale co z kasą która zapłaciłem za ten ( na szczęście płaciłem za każdy miesiąc ) ?

 

Nigdy wiecej nie chce mieć nic wspólnego z netdc.pl

 

Co za porażka :(



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Chociaż mogliby powiadomić klientów o możliwej przerwie w dostawie usług to by się przygotowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi VPS i serwery na nim postawione chodzą :)

 

A ja mam:

 

 

Badanie 89.231.x.xx z 32 bajtami danych:
Odpowiedź z 89.231.x.xx: Limit czasu wygaśnięcia (TTL) upłynął podczas tranzytu.
Odpowiedź z 89.231.x.xx: Limit czasu wygaśnięcia (TTL) upłynął podczas tranzytu.
Odpowiedź z 89.231.x.xx: Limit czasu wygaśnięcia (TTL) upłynął podczas tranzytu.
Odpowiedź z 89.231.x.xx: Limit czasu wygaśnięcia (TTL) upłynął podczas tranzytu.

Statystyka badania ping dla 89.231.x.xx:
    Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0
             (0% straty),
 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko cały czas coś robią i dla tego, i być może też nie wszystko się odświeżyło

 

dopóki nie będzie informacji o zakończonej pomyślnie migracji trzeba czekać i uzbroić się w cierpliwość, ja czekałem prawie 2 dni, aż się doczekałem ;)

 

 

Edytowano przez Misiu23 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko cały czas coś robią i dla tego, i być może też nie wszystko się odświeżyło

 

dopóki nie będzie informacji o zakończonej pomyślnie migracji trzeba czekać i uzbroić się w cierpliwość, ja czekałem prawie 2 dni, aż się doczekałem ;)

 

 

Nie bardzo rozumiem, napisałeś to tak jak by to było normalne, serwer trzymasz u nich za darmo czy co ??

.

Dla mnie taka sytuacja jest nie do przyjęcia, Płace za dedyka 300 pln i mało mnie ochodzi ich migracja.

Nawet #$@#$%% nie poinformowali wczesniej, że cos takiego bedzie miało miejsce i co ja teraz mam powiedzieć klientom , sorry wasza usługa na razie nie działa bo nie działa i bądzcie cierpliwi. Może ruszy za kilka dni , a moze nie - ale bądzcie cierpliwi kogo to ochodzi, że strony wam nie działają.

 

Jednym słowem netdc.pl to gówniarstwo i mogą sobie swoją całą usługę włożyć w d....e łącznie z ich śmiesznym wsparciem ( które to wsparcie jest tylko z nazwy ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku NetDC to był śmiech na sali i wielu wróżyło im właśnie taki 'koniec'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Od samego początku NetDC to był śmiech na sali i wielu wróżyło im właśnie taki 'koniec'.

Było też kilka osób, które tym wróżącym (w tym mnie) cisnęli, że to super budżetowa usługa która ma przyszłość w dzisiejszych czasach :)

 

@user128, dzwoniłeś na ten numer co Ci wysłałem na PW?

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u nich dedyka i od 21.03 nie działa.

Pisałem maile, próbowałem się dodzwonić aby uzyskać jakaś informację - ZERO kontaktu, ZERO

 

Jestem tak wściekłky, a jeszcze bardziej klieńci, których hostuje.

 

Nawet nie wiem co mam napisać bo rece już dawno mi opadły.

Wykupiłem nowy dedyk i w poniedziałek przenoszę się na nowy serwer , ale co z kasą która zapłaciłem za ten ( na szczęście płaciłem za każdy miesiąc ) ?

 

Nigdy wiecej nie chce mieć nic wspólnego z netdc.pl

 

Co za porażka :(

 

 

 

 

 

 

 

Nie bardzo rozumiem, napisałeś to tak jak by to było normalne, serwer trzymasz u nich za darmo czy co ??

.

Dla mnie taka sytuacja jest nie do przyjęcia, Płace za dedyka 300 pln i mało mnie ochodzi ich migracja.

Nawet #$@#$%% nie poinformowali wczesniej, że cos takiego bedzie miało miejsce i co ja teraz mam powiedzieć klientom , sorry wasza usługa na razie nie działa bo nie działa i bądzcie cierpliwi. Może ruszy za kilka dni , a moze nie - ale bądzcie cierpliwi kogo to ochodzi, że strony wam nie działają.

 

Jednym słowem netdc.pl to gówniarstwo i mogą sobie swoją całą usługę włożyć w d....e łącznie z ich śmiesznym wsparciem ( które to wsparcie jest tylko z nazwy ).

 

 

 

Cieszcie się ze nie roz$#@$ wam dysku jak mi..... wszystkie projekty jakie piszę stoją pod znakiem zapytania, jak będę miał przez to problemy ze zleceniodawcami to tego tak nie zostawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Cieszcie się ze nie roz$#@$ wam dysku jak mi..... wszystkie projekty jakie piszę stoją pod znakiem zapytania, jak będę miał przez to problemy ze zleceniodawcami to tego tak nie zostawię

 

 

Ty znajut backup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było też kilka osób, które tym wróżącym (w tym mnie) cisnęli, że to super budżetowa usługa która ma przyszłość w dzisiejszych czasach :)

 

@user128, dzwoniłeś na ten numer co Ci wysłałem na PW?

 

 

Próbowałem, ale nie odbiera.

Znalazłem ten numer już wcześniej jednak to samo co z innymi numerami - bez odpowiedzi

 

p.s.

Mój serwer nadal nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nic 4 dni czekam na odpowiedź z boku,telefony leżą .. ;/ będzie trzeba się przenieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

które tym wróżącym (w tym mnie) cisnęli, że to super budżetowa usługa

 

Nie ma super budżetowych usług, każda budżetówka jest uruchomiona kosztem czegoś (tu nie ma cudów).

Będzie to kosztem sprzętu (czyli np. składaki z Allegro lub jakiś PC w piwnicy), lub będzie to kosztem ilości kont i używania współdzielonych zasobów, gdzie tu musi ich być dużo więcej na jednym serwerze niż "normalnie", każdy serwer musi zarabiać na siebie.

Ekonomii nie da się oszukać, niższa cena zawsze powinna spowodować u kupującego pełną analizę produktu i firmy tak, aby mieć pewność, że dana tania usługa będzie stabilna.

 

Sprzęt serwerowy jest bardzo drogi w tych czasach, taki sprzęt trzeba administrować, konserwować itd, to są koszty i zaniżanie cen przez niektóre firmy jest po prostu szukaniem szybkiego klienta.

 

To wszystko ma tez inny skutek, inne firmy aby podążać za konkurencją także obniżają ceny swoich produktów i robi się reakcja łańcuchowa na rynku hostingowym w Polsce.

 

Niestety tak często to się kończy, że jakaś firma (nie pisze tu o żadnej konkretnej firmie) wchodzi w pewien etap problemów finansowych właśnie z powodu zaniżonych cen, na to mogą sobie pozwolić tylko duże firmy, które mają dość własnych zasobów finansowych.

 

 

Z tego co widzę NetDC ma dwa oddziały (Zamość i Lublin), na drugim też nikt nie odpowiada?

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@up z tego co wiem nie odbierają na wszystkich numerach, nawet szef na swoim prywatnym :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×