Skocz do zawartości
Squnek

Papieska domena

Polecane posty

Witam zarejestrowałem domeny imię i nazwisko nowego papieża na .info i .eu Jak myślicie czy mogą być coś warte?

jorge-bergoglio.info
jorge-bergoglio.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

G*wno warte :). On się nazywa Jorge Mario Bergoglio a nie Jorge Bergoglio. Wydałeś kasę na nic :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Napisz do papieża :lol:

 

O! I to jest pomysł!

Squnek, naszybciej będzie przez twitter @Pontifex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A Papież sobie odpali własną domenę globalną .church i potem się uśmiechnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro fanpage "Franciszek" bił po 1 000 "Lubię to!" na Fejsie to i może domena nabierze na wartości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie zarejestrowałem je pod wpływam impulsu ponieważ nie był on faworytem a zauważyłem że masowo są rejestrowane domeny z kandydatami na papieża. Chodziło mi głownie o ich sprzedaż bo łatwiej ją wypozycjonować pod kontem jej nazwy. Ale widzę że jednak nie ma co ;( ale dzięki za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Handel domenami to w przeszło 99% spekulacje, marketing i wciskanie kitu. Tym handlarze domen zajmują się głównie - próbują Ci wmówić, że nazwa domeny sama w sobie jest warta nie wiadomo jakie pieniądze. Podczas gdy tak jest naprawdę tylko w pewnym niewielkim ułamku procenta, jak np. sex.com z oczywistych względów. Ale wyobraź sobie sytuację, że serwis nasza-klasa.pl nie odniósł sukcesu, pomysł nie chwycił - w takim układzie osoby będące w posiadaniu naszaklasa.pl (bez myślnika) oraz nk.pl nic by nie zarobiły, nikt by tych domen odkupić nie chciał, dla nikogo nie byłyby warte żadnych znaczących pieniędzy. Trafić na te wybrane to kwestia szczęścia lub wyprzedzenia swoim pomysłem innych. Bardziej prawdopodobną opcją zarabiania jest zrobić faktyczny użytek z nazwy domeny i zbudować taki czy inny serwis. Alternatywnie mógłbyś dołączyć do grona "wciskaczy kitu" i szukać naiwnego kupującego (czego absolutnie nie pochwalam, obojętnie jakie materialne korzyści z tego płyną).

 

 

 

(...) pod kontem jej nazwy. (...)

 

Zapewne miałeś na myśli kąt (pod kątem), a nie konto (pod kontem). ; )

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zarejestrowałem domeny imię i nazwisko nowego papieża na .info i .eu Jak myślicie czy mogą być coś warte?

 

jorge-bergoglio.info

jorge-bergoglio.eu

 

Domeny z "cywilnym" nazwiskiem papieża raczej nie są tak atrakcyjne, jak te z przybranym imieniem. Zobacz na poprzedniego papieża - domeny Ratzinger.pl wciąż nie udało się sprzedać, a Joseph-Ratzinger.pl oraz JosephRatzinger.pl są dostępne do rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Nie wiem po co ten cyrk z domenami. 90% osób nie przywiązuje wogóle uwagi co do wyboru imienia.

Dla mnie może być i ferdkiem kiepskim.

 

A te handle domenami to wogóle. Boki zrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×