Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
advocate

Poszukuje serwera WWW na strone i forum

Polecane posty

Witam, koncze tworzyc strone klanowa na wlasnym cmsie i potrzebuje serwera z obsluga MySQL, PHP 5, CRONem i z wlaczona opcja uploadu plikow w configu php(uploadowane beda zdjecia do 1MB max i avatary, bedzie to zajmowalo malo miejsca, bo stare beda usuwane).

 

Jezeli chodzi o pojemnosc to 1GB wystarczy. Bandwidth - jak najwiecej (na strone bedzie wchodzilo relatywnie malo ludzi(100-300 wejsc na dzien to mysle max), ale wole sie ubezpieczyc i miec cos w zapasie).

 

Dodatkowo interesuje mnie wykupienie domeny .com i najlepiej nieograniczona liczba kont e-mail.

 

 

 

Jezeli ktos ze slaskdatacenter bedzie przegladal temat, to mam od razu pytanie. Mianowicie, gdzie u was w cpanelu znajde CRONa, a jezeli go nie ma w standardzie, to czy mozna dokupic?

 

 

W razie niejasnosci, prosze pisac, a postaram sie wyjasnic.

Edytowano przez advocate (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Sprawdz biznes-host .pl

Moim zdaniem dla nie zabardzo wymagających stron jest idealny.

A technicznie nigdy mi się nie zawiesił a stronka zawsze działała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty, tu polecam nasz najtańszy pakiet serwera MZ HALF:

 

http://www.mzone-net.eu/index.php?d=kontawww

 

Cena za rok tylko 36 złotych (cena brutto), serwer na panelu administracyjnym cPanel, wkrótce uruchamiamy nowy serwer w polskiej lokalizacji, tym będzie to już serwer na panelu Directadmin.

 

Dlaczego warto wybrać Mzone Group:

  • Firma 7 lat na rynku hostingowym
  • Serwery w Polsce, USA, UK
  • Codzienny backup danych (zarządzanie kopią z panelu klienta bez ingerencji supportu
  • Aż trzy kopie zapasowe wykonane w różnych okresach dla każdego konta
  • Zewnętrzne serwery backupowe i całodobowy monitoring serwerów
  • Miła i sympatyczna obsługa, średni czas odpowiedzi na zgłoszenie około 15 minut
  • Jeden z najtańszych cenników dla odnowień domen PL

Zapraszamy do darmowego przetestowania naszych serwerów przez 7 dni bez zobowiązań!

https://www.service.mzhost.co.uk/index.php?/cart/konto-testowe/&step=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z naszą odświeżoną ofertą Hostingu WWW w Hekko.pl.


Przedstawiony hosting oferuje podstawowe nielimitowane parametry takie jak: konta FTP, skrzynki e-mail, bazy danych, subdomeny, domeny, wskaźniki domen

Wszystkie konta utrzymujemy na własnych, markowych serwerach w serwerowni znajdującej się w Gdańsku (NEPHAX).

Do każdego konta dostępny jest przyjazny w obsłudze panel administracyjny DirectAdmin z wieloma typowymi dodatkami:

  • kreator stron WWW,
  • instalator aplikacji,
  • dodawanie wielu domen jednocześnie,
  • blokada hotlinkowania

a także naszymi autorskimi opcjami:

  • dostęp do zdalnej kopii zapasowej przez użytkownika,
  • blokada dostępu FTP z innych niż ustalone adresy IP,
  • zmiana wielu ustawień php.ini oraz wersji PHP dla każdej z domen i subdomen osobno,
  • włączenie wildcard przez użytkownika,
  • pierwszy w Polsce system zliczania obciążenia procesora przez skrypty realizowany w pełni na żywo,
  • pełna ochrona plików wrzucanych przez FTP oraz z poziomu PHP pod kątem php shelli i innych śmieci (jako ciekawostkę podam, że po wprowadzeniu tego rozwiązania, ilość zgłoszeń abuse dotyczących phishingu, doklejek w plikach index, spadła do 0).

Dla wszystkich kont WWW oraz RESELLER obowiązuje 14 dniowy darmowy test. Wystarczy wybrać pakiet z naszej oferty i go zamówić.

Nasze pozostałe cechy i atuty:

  • stabilna firma, ponad 5 lat na rynku,
  • zarejestrowani w GIODO,
  • własna infrastruktura sprzętowa,
  • codzienne backupy danych,
  • dodatki: domeny, certyfikaty SSL,
  • skarbonka – wirtualny portfel,
  • program partnerski – 15% wiecznej prowizji za poleconą usługę hostingową,
  • szybkie płatności on-line a także PayPal i SMS,
  • eFaktury,
  • pełna obsługa IPv6.


W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu poprzez prywatną wiadomość na forum lub ogólny kontakt do firmy: biuro@hekko.pl lub telefon 58 732 71 94.
Nasze biuro obsługi klienta nie jest wirtualne, pracujemy zawsze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 22:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00.

Szczegółowa oferta na naszej stronie internetowej www.hekko.pl

Edytowano przez Hekko.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Polecam Biznes-host.pl (zniżka w sygnaturze) lub też hekko.pl (ref w sygnaturze).

 

 

Dodatkowo w Biznes-Host dostajesz bonus przy doładowaniu (im więcej doładowujesz, tym więcej dostajesz). Np. doładujesz konto za 100 zł to dostaniesz 10 zł (jeżeli bonus to 10%). Maks 35% bonusu można zdobyć.

W Hekko natomiast masz najlepsze stawki SMS oraz fajny program partnerski.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem serwer w hekko i zaparkowalem tam domene. Wszystko dziala jak nalezy chociaz na poczatku mialem maly problem, bo nie spodziewalem sie, ze Direct Admin ustawia domyslnie najnizsza dostepna wersje PHP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci biznes-host.pl.

Szybko działający support, szybkie sewery.

Napisz do mnie jeśli zdecydujesz się na zakup, a dostaniesz kod na 25% zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci biznes-host.pl.

Szybko działający support, szybkie sewery.

No z tymi szybkimi serwerami to bym nie przesadzał, no chyba że w moim przypadku problem leżał w czymś innym niz szybkość serwera. Tak czy siak forum nie wczytywało sie szybko.

 

Wybrałem Śląsk Data Center. Mają wady, ale forum wczytuje sie błyskawicznie, chociaż czasem przymuli na pare minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety mam problem z hekko.pl Strona laduje sie skandalicznie dlugo, chociaz sa przeblyski, ze laduje sie w 100 ms, natomiast czesciej jest to 17-30 sekund. Dzieje sie tak od przedwczoraj moze wczoraj.

 

Na szczescie nie zaplacilem za hosting, bo mam jeszcze 10 dni testowych. Mozecie polecic jakis inny hosting, ktory po pierwsze nie bedzie tak zamulal, a po drugie bedzie spelnial moje kryteria z pierwszego postu?

 

Do pracownikow hekko.pl:

 

"Zamula" mi takze phpmyadmin, FTP(czasami musze netbeansem 10 razy probowac wyslac plik na serwer zeby sie w koncu udalo - na SLDC nie bylo takich problemow.

 

Czy jest to chwilowy problem, czy tez po prostu wasze serwery tak dzialaja? Nie powiem poza powyzszym jakze powaznym problemem to reszta dostarczonych przez was uslug jestem bardzo zadowolony, dlatego troche szkoda mi od razu z was rezygnowac. Prosilbym wiec o odpowiedz w tej sprawie.

Edytowano przez advocate (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biznes host masz tanio a dobrze...

Chcesz taniej to:

wchodzisz na stronę: Dla Klientów Indywidualnych: https://biznes-host.pl/index.php?s=h...-bh&rodzaj=bit 61 zł/rok z kodem rabatowym TYLKO 45,75 zł/rok czyli 3,80 zł/miesiąc!!!!

KODY:
xxxx-3FNT-JKTB
xxxx-BK3S-96M5

Polskie DC w Poznaniu, 50GB transfer i 10GB twardy - to chyba wystarczająco...

 

Ewentualnie zainteresuj się Unixstorm.org (ref)

Z innych hostingów WWW nie korzystałem więc nie będe polecał nieprzetestowanego...

 

Pozdrawiam!

Edytowano przez regdos
xxxx przy kodach nieopisanych jako refy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×