Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RafoX

Sprzedam Portal muzyczny

Polecane posty

No to po raz drugi pod młotek :)

Centrum-mp3.pl http://www.centrum-mp3.pl/

portal z muzyką mp3

Od razu mówię że żadnych statystyk serwisu nie prowadzę typu analistic czy coś.

Portal żyje swoim życiem ja nie mam czasu na prowadzenie tego już i liczę że sprzedam w dobre ręce bo trochę przy tym się nasiedziałem. Swojego czasu portal prężnie funkcjonował jak się nim zajmowałem wiele mocnych fraz było w top 5 google możecie poszukać na forum dawnej aukcji to zobaczycie.

Portal ma mocny pr2 od dłuższego czasu więc nie jest źle. Portal czerpie też zyski finansowe z prolinka jest to jedyny system reklam na portalu ;) Domena kilka dni temu opłacona ważna do 2014-04-03.

Zarejestrowanych osób na portalu jest 1022 miesięcznie rejestruje się około 30 osób.

Zarejestrowani sami dodają muzykę co można zobaczyć na stronie ja już dawno nic nie dodawałem.

W serwisie nie są przechowywane żadne pliki wszystko wykorzystuje API zippyshare. Wszystkich mp3 w serwisie jest 3147. Cena jak na takie coś nie jest dużo kiedyś chciałem znacznie więcej teraz można powiedzieć za grosze. 350zł do lekkiej negocjacji.

Dla osoby co zakupi nie ma problemu z przeniesieniem na inny serwer mogę to zrobić całkowicie za darmo.

Kontakt:

prywatna wiadomość na forum

gg:38600050

mail:bartoraf@gmail.com

tel. 505303727

Przy kontakcie gg proszę się podpisywać. Macie jakieś pytania śmiało pytajcie zapraszam do kontaktu.

A no i zapomniałem dopisać możliwość allegro oczywiście jest.

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×