Skocz do zawartości
jedi

Jakie Konto Reseller dla Blogerów

Polecane posty

Witam.

Poszukuje dobrego konta reseller dla specyficznej grupy odbiorców którymi będą Blogerzy, w związku z tym głównie będą korzystać z takich CMS jak WordPress, Joomla etc. myślę że liczba użytkowników sięgnie do 100 i na tym zakończymy rejestrację, jak będzie możliwość to zwiększymy parametry konta by pomieścić 100+

  • Zależy mi na dobrym kontakcie z supportem który w razie problemów służy dobrą radą i najważniejsze kontakt będzie szybki, gdyż dość mam przygód gdzie na odpowiedź czekałem do 2 dni roboczych.
  • Możliwość wykupienia własnego IP
  • Overselling będzie dodatkowym atutem choć nie koniecznym.
  • Nielimitowana ilość subdomen i baz MySQL
  • Okres testowy minimum 7 dni


Mam do przeznaczenia kwotę w okolicy 350 zł rocznie.

 

Dzięki za podpowiedzi.

 

 

 

Edytowano przez jedi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem jeden wordpress potrafi sobie użyć zasobów za 300zł/rok. Jeśli ma ich być 100 to w tej cenie może to być nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasobów mówimy transfer czy CPU ?

 

Czy istnieje jakieś rozwiązanie które pozwoli na instalowanie skryptów wordpress czy joomla do liczby 100 ( oczywiscie żeby to w miare wszystko chodziło )i zamknie się w granicy do 500 zł rok ? bo taką kwotę jako ostateczną mogę wydać.

 

Czy oferty typu unlimited by pomogły ?

Edytowano przez jedi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Zjada CPU. Zainteresuj sie oferta VPS, choć wydatek może przekraczać twój budżet i trzeba zadbać o administratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma unlimited cpu.

 

Na 100 kont z wp, joomla minimum to vps i to nie słaby. 500zł sytuacji dużo nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jedi - troszke wróżenie z fusów, bo nie napisaleś jaki ruch będzie na tych blogach, czy jakieś cache itp.

 

Ja ci mogę wstępnie zaoferować VPS z DirectAdmin:

 

http://biznes-host.pl/vps_directadmin

 

Gdyby się okazało że wydajność będzie za mała to zawsze można zwiększyć pakiet - jednak wtedy zmienia się i cena i ucieka z twoich widełek cenowych.

Gdybys miał pytania zapraszam do kontaktu na pomoc@biznes-host.pl

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WP nie lubię jak cholera, ale mam to "szczęście", że zdarzyło mi się na nim różne rzeczy stawiać (pecunia non olet :)). Twoje wymagania są nierealne. Niektóre wtyczki do WP mają tak śmieciowy kod, generują tyle zapytań, że potrafi to naprawdę zużyć sporo zasobów. Sam WP z resztą też.

 

Chcesz postawić 100 blogów na WP? To zdecydowanie nie reseller, a VPS, a z tych polecę:

- ultimahost.pl

- biznes-host.pl

- castpol.pl (uderz na maila, bo w ofercie teraz nie mają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Mam na sprzedaz vps w biznes host zarzadzany z direct adminem. Ten ktory kosztuje 99 zl miesiecznie. Oplacony na 370 dni. Kosztowal mnie 594, sprzedam za 500. Jak cos to priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×