Skocz do zawartości

Polecane posty

Kupiłem z miesiąc temu zbugowało się i 4 dni czekałem aż naprawią mi serwer niby był aktywny ale 0 informacji o logowaniu nawet adresu ip nie podali [tak sprawdzalem email] zresztą 0 ochrony + teraz słyszałem że zwiększyli cene co jest śmieszne przy tych zabezpieczeniach i zasobach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Pewnie musisz poczekać. U mnie przez ten formularz dość szybko odpowiadali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był mailing że serwery mają zmieniać adresy IP do 23.06. A do dnia dzisiejszego serwery działają co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (111 "Connection refused")

Też macie ten błąd na stronach postawionych w mintshost?

Edytowano przez advercik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był mailing że serwery mają zmieniać adresy IP do 23.06. A do dnia dzisiejszego serwery działają co jest grane?

U mnie to samo, może jakieś wyjaśnienie od Mints?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej mintshost ma jakieś awarię Tamtą usterkę naprawili dopiero po 5 godzinach, a teraz po 8 dniach znowu wywala - 2002 - Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (111 "Connection refused"). Też tak macie, cz to tylko ja? Amatorka !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stabilność maszyny jest ok . Po 2 miesiącach żadnego problemu . Jednakże na tickety mają chyba sporo czasu . 4 dni bez odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stabilność maszyny jest ok . Po 2 miesiącach żadnego problemu . Jednakże na tickety mają chyba sporo czasu . 4 dni bez odpowiedzi :)

 

Podasz mi na pw nr zgłoszenia?

Musiało dojść do jakiejś pomyłki wszystkie zgłoszenia są realizowane na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak aktualnie wygląda traktowanie stałych klientów? Po zmianie właściciela przedłużyłem swoją usługę normalnie, teraz kolejny raz już się nie da - chcą mi zmienić pakiet bo poprzedniego już nie ma. Siedem razy więcej musiałbym zapłacić :-) Śmiech przez łzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak aktualnie wygląda traktowanie stałych klientów? Po zmianie właściciela przedłużyłem swoją usługę normalnie, teraz kolejny raz już się nie da - chcą mi zmienić pakiet bo poprzedniego już nie ma. Siedem razy więcej musiałbym zapłacić :-) Śmiech przez łzy...

 

Ja nie wiem czego oczekujesz... pisz do nich że dalej im płacisz grosze za marną usługe albo sie przenies i zapłać normalne pieniądze za normalną usłgę :D

 

Minthost jedynie nadaje sie na srodowisko tesotwe ...

 

 

Coś jak sprintdatacenter leki atak na sąsiada i kapeć :D

 

 

Przy tym tak słaby hosting jak ovh jest rakietą i ich oferta za parę groszy wymiata.

Edytowano przez czipczop (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli sam jestem swoją ofiarą. Super :) Tylko teraz gdzie się wynieść, skoro nie można nawet ładnie zapytać...

 

Jest dział z ofertami firm w Giełda, są stare posty, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Pamiętaj tylko, że na forum było swojego czasu pełno tzw Klakierów, i nie wszystkie firmy mogą spełniać Twoich oczekiwań. Najlepiej przetestować, o ile firma oferuje taki test.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, wchodząc dzisiaj na stronę minthost zauważyłem coś takiego:

 

 

Świetny pomysł, dzisiaj root VPS, oparty o technologię pełnej wirtualizacji KVM, możesz dziś kupić z rabatem 20%. Tylko nie przegap - ta akcja obowiązuje tylko do północy!

 

Przy OpenVZ jest z kolei:

 

 

TERAZ jest bardzo dobry moment na zakup VPS Root na OpenVZ. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny, indywidualny rabat na rejestrację tej usługi. Ten baner nie jest widoczny dla innych użytkowników - możesz z niego skorzystać wyłącznie Ty.

 

Orientujecie się może czy te rabaty są stałe, czy tylko na pierwszą płatność? Dziś sobota więc dodzwonić się nie da rady aby dowiedzieć się u źródła. Potrzebuję małego VPSa pod secondary DNS więc byłby jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana w zakresie VPS z Direct Admin

W związku ze zmianą oferty w zakresie VPS zarządzanych informujemy, iż przy zawieraniu umowy na kolejny okres proponujemy inne warunki niż dotąd. Nowa oferta to zmiana na nowe, lepsze środowisko (będziemy się kontaktować w celu uzgodnienia przełączenia) oraz proformę na usługę z obecnie obowiązującej oferty.

 

Bardzo istotnym usprawnieniem, korzystnie wpływającym na niezawodność usług i czas reakcji serwisowych jest to, że w usługach Managed uprawnienia root pozostają wyłącznie po naszej stronie, natomiast w wariancie Root + licencja DA uprawnienia root przechodzą na Klienta.

 

Ze względu na fakt, że niektórzy użytkownicy mogą chcieć zachować uprawnienia root lub potrzebują niezgodnej z szablonem konfiguracji, istnieje możliwość przejścia na usługę samodzielnie zarządzaną typu root, z zachowaniem licencji Direct Admin (w cenie usługi typu root dla wybranych parametrów + 39 zł netto / mc za licencję DA).

 

Do końca obecnie opłaconego okresu możesz korzystać z usługi bez żadnych zmian. Prosimy zapoznać się ze szczegółami. W razie niewybrania żadnej opcji domyślnie przy zaproponujemy nową umowę w wariancie ROOT + licencja, jako bardziej korzystną cenowo.

 

Czy tylko ja nie rozumiem... czy ktoś po polsku pisać nie potrafi ?

A zmiana tak jak w BiznesHost polegać będzie na podwyżce o 500% ?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tam konto od 2 lat i z tym rokiem odchodzę ponieważ cenę roczną podwyższyli mi o 200%

Za anty ddos płacić 100%

Dzięki bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to właściwe miejsce, ale mam nadzieję, że tak. Moja firma Kompan korzysta z usług redHOST'a i zastanawia się nad zmianą. Polecacie coś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×