Skocz do zawartości

Polecane posty

Nowa strona po oficjalnej odsłonie jest strasznie brzydka.

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo halo o co tu chodzi, gdzie tu jest kontakt, czemu faktura opłacona 2-3 dni temu wisi jako nieopłacona, czemu ten panel jest tak paskudny i nielogiczny. Gdzie tu cokolwiek znaleźć. Jedyny plus to zmniejszenie stawek sms, może dzięki temu jakość się będzie poprawiać.

 

Strona główna ciut lepiej, ale dalej wszystko jest paskudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mhhaha_573b2042a462e.png

 

Takie błędy też warto załatać.

 

Dostajesz serwer na 30 lat za darmo i narzekasz :D Jak dla mnie to ten panel to jest jakieś nieporozumienie, czy ktoś to w ogóle testował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Wątpię, rzucili to na produkcję bo skoro działa na b-h to dlaczego nie miałoby działać na mintshost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mhhaha_573b2042a462e.png

 

Takie błędy też warto załatać.

 

Masz to na swoim koncie? To nie jest sponsorowany albo wieczysty?

Podeślij na priv jego ID to zweryfikuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaciłem serwer na kolejny miesiąc jeszcze na starej wersji mintshost a teraz na nowej sie okazuje ze serwer nie opłacony - opłacać ponownie czy czekać? A w serwerach VPS nie pokazuje mi mojego serwera vps ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś testował panel dedyków?

 

Sprawdziłem, nic takiego nie ma :) widzę tylko informację na temat dedyka - tzn. na ile jeszcze jest opłacony to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

Masz to na swoim koncie? To nie jest sponsorowany albo wieczysty?

Podeślij na priv jego ID to zweryfikuję.

 

A to darmowy serwer sanfree WWW.

 

Wątpię, rzucili to na produkcję bo skoro działa na b-h to dlaczego nie miałoby działać na mintshost?

 

Tylko że przekonwertowanie klientów, danych itp może być trudne.

Mi np. z panelu zniknęli zaproszeni przez "Program Partnerski".

 

 

@NetMat - ja np. nie mam informacji na temat moich VPSów (wygasłego i aktywnego). Żadnych infromacji, ip, parametrów, daty ważności itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A to darmowy serwer sanfree WWW.

 

 

 

To wtedy ta data jest poprawna. Tak są oznaczone konta, które nie wygasają.

 

Jeżeli chodzi o sygnały związane z wyświetlaniem parametrów vps w panelu klienta to weryfikujemy to także proszę o chwilkę cierpliwości.

 

Zmiany dotyczą tylko panelu bilingowego, także nie mają wpływu na działanie usług czy dostępy do dedykowanych paneli vps czy directadmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieczytelny układ, brak możliwości edycji danych - mimo zgłoszenia w.w problemu. Na dodatek brak opłaconych faktur + chora weryfikacja danych ( index.php?s=cmd&action=doladujkonto&komu=mnie ) Komu, komu bo idę do domu. :ph34r:

 

Parodia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieczytelny układ, brak możliwości edycji danych - mimo zgłoszenia w.w problemu. Na dodatek brak opłaconych faktur + chora weryfikacja danych ( index.php?s=cmd&action=doladujkonto&komu=mnie ) Komu, komu bo idę do domu. :ph34r:

 

Parodia...

 

Faktury poprzednie/stare dodali w opcji: Faktury archiwalne

 

PS. gdzie można podejrzeć archiwalne tickety ?

Edytowano przez lord101 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu parodia... Podczas zamawiania domeny przez stronę "główną" skrypt wywalił błąd, spróbowałem ponownie i nic, jeszcze raz i jeszcze. Miałem już to zostawić ale myślę zobaczę w panelu, udało się zamówić i zapłacić, no fajnie. Szkoda tylko, że skrypt wygenerował 5 faktur.

Nie mówiąc już nic o zmianie danych("niepoprawne hasło" a po jego zresetowaniu nie mogę nawet zalogować się do panelu, ponieważ "niepoprawne hasło"). Pogratulować.

 

@Coś z logowaniem przynajmniej ruszyło :unsure:

Edytowano przez Mduiuw (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali...

 

W fakturach ogromny burdel, półroczne zmieniły się w miesięczne i mam to opłacać tak?

 

Napisałem do nich czy mogę korzystać ze starego api sms to powiedzieli że tak ale jak zapytałem jakie są różnice to dostałem odpowiedź: "niedługo powróci API na naszą stronę, prosimy chwilkę poczekać." o.O

 

Do tego brak ticketów, ta cała ich forma odpowiedzi przez email ledwo czytelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali...

 

W fakturach ogromny burdel, półroczne zmieniły się w miesięczne i mam to opłacać tak?

 

 

W menu w "faktury nieopłacone" możesz samodzielnie wybrać dowolny okres na jaki opłacasz fakturę. W zależności od tego naliczane są rabaty.Dotychczas w MH raz wybrany okres był stały. Teraz można sobie w dowolnym momencie opłacać na dowolny okres z uwzględnieniem rabatów.

 

 

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

~ "Problem z aktualizacją danych powinno udać rozwiązać się w dniu dzisiejszym" - zniwelowanie owego problemu dojdzie w końcu do skutku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

W menu w "faktury nieopłacone" możesz samodzielnie wybrać dowolny okres na jaki opłacasz fakturę. W zależności od tego naliczane są rabaty.Dotychczas w MH raz wybrany okres był stały. Teraz można sobie w dowolnym momencie opłacać na dowolny okres z uwzględnieniem rabatów.

 

 

 

No dobra wszystko było by fajnie, tylko czego w panelu mam 3 VPSy gdzie fizycznie mam 2 oraz shared gdzie od 2014 roku nie mam takiej usługi, dodatkowo nie wiadomo który numerek serwera to konkretny serwer.

 

Jeśli to jakiś bonusowy VPS o którym nie wiem to proszę mi błyskawicznie podesłać dane do tego serwera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

No dobra wszystko było by fajnie, tylko czego w panelu mam 3 VPSy gdzie fizycznie mam 2 oraz shared gdzie od 2014

 

podeślij mi swój login to sprawdzę. Najlepiej jak macie uwagi do swoich kont wrzucić to na bok@mintshost.pl - na pewno zweryfikujemy i wyjaśnimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

W menu w "faktury nieopłacone" możesz samodzielnie wybrać dowolny okres na jaki opłacasz fakturę. W zależności od tego naliczane są rabaty.Dotychczas w MH raz wybrany okres był stały. Teraz można sobie w dowolnym momencie opłacać na dowolny okres z uwzględnieniem rabatów.

 

 

 

Wasz super system wygenerował mi fakturę na prawie 1500zł gdzie wcześniej płaciłem za pół roku 286zł.

 

Fakturę opłacałem dziś jak mieliście crash bazy danych, pieniędzy nie mam na koncie, faktura dalej wisi a support zaczął mnie zlewać.

 

Dobre zmiany 2 na 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas w MH raz wybrany okres był stały. Teraz można sobie w dowolnym momencie opłacać na dowolny okres z uwzględnieniem rabatów.

No, to na plus! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Wasz super system wygenerował mi fakturę na prawie 1500zł gdzie wcześniej płaciłem za pół roku 286zł.

 

 

daj nr ticketa na priv wyjasnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy dalej będą brnąć w to bagno czy przywrócą stary i lubiany przez użytkowników interfejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy dalej będą brnąć w to bagno czy przywrócą stary i lubiany przez użytkowników interfejs

 

to zależy czy będziesz chciał do nas wrócić ;) ale raczej nie planujemy powrotu do whcmsa

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×