Skocz do zawartości

Polecane posty

 

To co powinien spakować manele i podziękować Wam za współpracę bo z tego postu wnioskuję że nie świadczycie takich usług. Fajna antyreklama...

 

 

 

To oznacza, że jak ktoś nie może poczekać trochę dłużej na reakcję to powinien wybrać usługę z krótszym czasem reakcji. Usługa powinna być dostosowana do wymagań dostępności.

 

To nie jest tak, że te usługi mają dopasować każdemu. Nie jest też tak, że cena nie ma znaczenia. Owszem firma sama wycenia swoje usługi, ale cena determinuje wiele rzeczy. Za małe kwoty otrzymujecie serwery dedykowane i całkiem sprawny support, którego brakuje nawet w wielu firmach z wyższej półki cenowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - "drzwi obok" jest biznes-host.pl. Ceny wyższe, ale czasem nie zdążę porządnie "narobić w gacie" ze strachu, że coś nie działa, a już jest naprawione. Awarie potrafią usuwać w przeciągu 10-15 minut i to o różnych godzinach. Najdurniejszy wygooglany pomysł wdrożeniowy też wprowadzą jeśli ma sens. Zastanawialiśmy się jakiś czas nad mintshost, ale właśnie ten suport to jest to co czyni różnicę. Nie można mieć taniej maszyny i jeszcze "Pana" który siedzi i tylko czeka na ticketa - to by się nazywało raj hostingowy ;) Coś za coś.

Edytowano przez infolotnicze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Funkcjonalność tego hostingu odnośnie opcji zarządzania serwerem vps z poziomu PA jest hmmmm żadna?

Czytam wyżej , że z dedykami też tak jest ...

 

Hasło root w emailu o aktywacji usługi jest tak proste , że aż zastanawiające

Lista dystrybucji systemów ma się nijak do tego co faktycznie da się zainstalować

 

Support jest , to fakt , nawet odpisują , reinstalują

Czas reakcji - od kilku minut do kilkunastu godzin

Nawet można pogadać na live chacie o pogodzie itp :D

 

Serwery działają i to całkiem niezle , przynajmniej w porównaniu do innych hostingów z tej półki cenowej jakie miałem okazję testować.

 

Szkoda że brak tej podstawowej funkcjonalności w zarządzaniu , takie coś może by uszło bez słowa za czasów Edwarda Gierka , ale dziś ? no cóż ..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja was nie rozumiem...

Mam tam vps od ponad roku i jeszcze nie zauważyłem aby zaliczył jakiś down.

Całość pracuje stabilnie jedynie do prędkości dysku mógłbym się doczepić bo najwyższych lotów to one nie są.

Wsparcie techniczne? a to po ile razy wy tam piszecie? Od kiedy mam vps nie kontaktowałem się nawet z nimi w sprawie technicznej jego bo wszystko działa bez problemu, co do innych usług czas reakcji zawsze mam na poziomie 2-3h więc to naprawdę dobry wynik jak za takie ceny.

nie wymagajcie silnika mercedesa w maluchu

Serwery działają wsparcie się stara i daje radę. Ta oferta to dobra alternatywa dla ovh gdzie te ich vps są naprawdę nie stabilne a wsparcie techniczne sami wiecie jak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - "drzwi obok" jest biznes-host.pl. Ceny wyższe, ale czasem nie zdążę porządnie "narobić w gacie" ze strachu, że coś nie działa, a już jest naprawione. Awarie potrafią usuwać w przeciągu 10-15 minut i to o różnych godzinach. Najdurniejszy wygooglany pomysł wdrożeniowy też wprowadzą jeśli ma sens. Zastanawialiśmy się jakiś czas nad mintshost, ale właśnie ten suport to jest to co czyni różnicę. Nie można mieć taniej maszyny i jeszcze "Pana" który siedzi i tylko czeka na ticketa - to by się nazywało raj hostingowy ;) Coś za coś.

 

Poważnie.... https://www.mintshost.pl/company.php

 

Czytam wyżej , że z dedykami też tak jest ...

 

To jest jedyna bolączka z tymi dedykami. A zdarzyło mi się tak że uwaliłem serwer w sylwestrową noc, była jakoś godzina 2,3 w nocy, zadzwoniłem i w ciągu kilku minut serwer stał, ale gdyby był chociaż panel ze start, stop, reebot nie musiałbym nikogo nękać zwłaszcza w takim dniu o tej godzinie.

 

Ja was nie rozumiem...

Mam tam vps od ponad roku i jeszcze nie zauważyłem aby zaliczył jakiś down.

Całość pracuje stabilnie jedynie do prędkości dysku mógłbym się doczepić bo najwyższych lotów to one nie są.

Wsparcie techniczne? a to po ile razy wy tam piszecie? Od kiedy mam vps nie kontaktowałem się nawet z nimi w sprawie technicznej jego bo wszystko działa bez problemu, co do innych usług czas reakcji zawsze mam na poziomie 2-3h więc to naprawdę dobry wynik jak za takie ceny.

nie wymagajcie silnika mercedesa w maluchu

Serwery działają wsparcie się stara i daje radę. Ta oferta to dobra alternatywa dla ovh gdzie te ich vps są naprawdę nie stabilne a wsparcie techniczne sami wiecie jak wygląda.

 

Jeśli ktoś pisze że usługi są kiepskie to nie chyba nie widział padających co chwilę serwerów, czy też supportu który po 16 zamyka biuro i jak padnie maszyna musisz czekać do następnego dnia żeby ją podnieśli. W miętówce jest wręcz odwrotnie za te pieniądze to jest rewelacyjnie. Zdarzyło się tylko raz że padł dedyk sam z siebie, gdzieś tam po drodze były problemy z ruchem poza pl ale to też już wiedzieli jak dzwoniłem. Jak trzeba to też pomogą przy konfiguracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson345

 

o to mi własnie chodziło... Ta sama firma, ale inna cena, a co za tym idzie inny poziom wsparcia. Idę o zakład, że dedyk w biznes-host ma lepsze wsparcie jak w mintshost. Za to się płaci i trzeba się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo niestety nigdy się z taką firmą ja ta nie spotkałem najgorsze wsparcie techniczne Live Support siedzi tam niekompetentna osoba oraz robią na serwerze co im się podoba właczają wyłaczają fukcję mydlą oczy ludzion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A może coś więcej, jakieś szczegóły? Bo takie blabla to może każdy wstawić w temacie każdej firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam można prosić o włączenie kopię bazy danych Kopie zapasowe (backup) użytkownika zostały wyłączone.

Szczegóły

Dozwolony próg wynosi 0%

chcę zrobić backupy mojej strony lecz nie mogę

----------------------------
IP Address:***


Pomoc Techniczna
17/02/2015 18:07

Witam,
Backup można wykonywać w godzinach nocnych (1:00 - 5:00).

 

Klient:

 

Kto zdrowy umysłowo będzie siedział do 1 w nocy by włączyć kopię zapasową ??

 

mam jeszcze więcej ich tekstów między innymi ich ataki ddos u nich wrzucanie plików na ftp po 4gb plik to oni uważają to atakiem ddos

Edytowano przez mare27 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacimy rocznie 48zł lecz chcieliśmy przejść na ten lepszy pakiet lecz widać z firmą nie da rady się dogadać przypomnę jeszcze że w tej firmie mamy zakupione 4 serwery VPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Tygodniowo wydawałem tyle na browary... Za tak astro sumę powinieneś się cieszyć że robienie kopii zapasowej jest w ogóle możliwe :)

 

Kto zdrowy umysłowo będzie siedział do 1 w nocy by włączyć kopię zapasową ??

Wiele ludzi siedzi po nocach więc prośba o ich nieobrażanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OO nie wiem jak tam u nich wrzucanie plików po 4gb jest atakiem ddos to nie moja wina potem napisałem żeby podesłali logi to do tej pory nie podesłali co napisali że podeślą tylko proszę napisać więc nie wiem co tutaj za halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto zdrowy umysłowo będzie siedział do 1 w nocy by włączyć kopię zapasową ??

 

Wszyscy zdrowi na umyśle robią kopię w nocy bo wtedy jest najmniejszy ruch i najmniej obciążone maszyny są, przez co jest najmniejsze prawdopodobieństwo że coś pójdzie nie tak. Nie wiem jak wygląda u nich sytuacja z kopiami na shared ale na vpsie można ustawić crona i nie trzeba siedzieć po nocach żeby wykonywać kopie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak padnie mi strona to potem mam im płacić 100 zł za przewrócenie mojej kopi którą oni zrobili a ja nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak padnie mi strona to potem mam im płacić 100 zł za przewrócenie mojej kopi którą oni zrobili a ja nie ??

 

O czym ty teraz piszesz? :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

na vpsie można ustawić crona i nie trzeba siedzieć po nocach żeby wykonywać kopie.

Za drogo, gdzie jakikolwiek najtańszy VPS a konto shared za 48 zeta rocznie :)

 

Tak padnie mi strona to potem mam im płacić 100 zł za przewrócenie mojej kopi którą oni zrobili a ja nie ??

To sobie kurde znajdź jeszcze tańszy hosting za 5 zeta rocznie i domagaj się darmowego konsultanta o niebieskich oczach. Masz opcję robienia kopii zapasowej? Masz. To dlaczego nas katujesz swoim jęczeniem? Nie chce ci się robić kopii zapasowej? No to płać firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak mi się nie chcę jak chcę zrobić lecz nie będę czekać jak psychiczny do 2 w nocy gdzie potem to też wyskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak mi się nie chcę jak chcę zrobić lecz nie będę czekać jak psychiczny do 2 w nocy gdzie potem to też wyskakuje

 

1. Zależy Ci na stronie to wstaniesz i o 3 aby zrobić kopię.

2. Nie chcesz wstawać o 3 zmień usługę na VPS albo firmę hostingową.

3. Widziały gały co brały. Okres testowy jest? Jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale wcześniej tak nie mieli oni robią tak żeby użytkownik dla nich płacić jak kumpel stracił dane z serwera to musiał zapłacić 100 zł za odzyskanie danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Witam można prosić o włączenie kopię bazy danych Kopie zapasowe (backup) użytkownika zostały wyłączone.

 

Po takim zdaniu ja też bym nie wiedział co odpisać...

 

W dodatku wskazali ci termin tworzenia backupów a narzekasz jak by to był niezależny serwer dedykowany za 1500zł / mc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe ważne jakie pieniądze się płaci płacisz więc wymagasz a jak u nich masz jeszcze kupione 4 serwery VPS po 150 zł za każdy to byś nie narzekał ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×