Skocz do zawartości

Polecane posty

Czego innego wymagasz w takich cenach jakie daje MintsHost? Określili w regulaminie warunek i mają do tego prawo - czy skorzystasz, czy nie to zależy od Ciebie. Większość nie patrzy na regulaminy, ale to nie problem firmy.

 

Starali się zminimalizować koszty, żeby przyciągnąć uwagę klientów - udało się, ale oprócz tego zabezpieczenie na awaryjne sytuacje muszą mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie wczoraj opłaciłem VPS KVM w Mintshost, jak długo czeka się na aktywację? Dziś patrzę i widzę, że status jest wciąż "W trakcie".

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam tam konto reseller, funkcjonuje dobrze od ponad roku, trzymam na nim parenascie stron, troche zapleczowek, landing page itp, spisuje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od prawie dwóch lat korzystam z mintshost i jestem naprawdę zadowolony, mam aktualnie najmocniejszy VPS z oferty i codziennie praktycznie coś na nim robię, za taką cenę nie mogę powiedzieć złego słowa.

Dodatkowo sprawiłem Panu Michałowi trochę problemów, oczywiście przez przypadek, co powinno skutkować zablokowaniem mojej usługi, on jednak zachował się jak człowiek i tego nie zrobił. Opinia mintshost rośnie z roku na rok, z czego jestem niezmiernie dumny.

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany mogę pokazać zaawansowany benchmark najmocniejszego VPS'a w mintshost poprzez http://serverbear.com/compare/vps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ma ktoś może tam pakiet reseller ? Jak wygląda sprawa z nielimitowanym transferem ? Przy powiedzmy 10 kontach per 100 GB transferu miesięcznie można oczekiwać wyrzucenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem około 32h.

 

To szybko ;)

 

Data Rejestracji: 27/04/2014

Status: W trakcie

 

Dobrze że mi się nie śpieszy, w tej chwili i tak nie mam czasu na konfigurację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w ostatnich czasach odnotowaliście długie wczytywanie się stron z komunikatem (po stronie serwera): Warning: The system load average is? Również w tym czasie ciężko jest się dostać do HyperVM

Edytowano przez Tom (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej maszynie (nr) jesteś, jaki masz ruch, jakie operacje wykonywane na vps itp. Pisz na bok - dostaniesz odpowiedź na temat możliwych przyczyn.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nr: 12840, ruch, tak jak operacje znikome. Napisałem wcześniej do BOK. Podobno problemem była nie zoptymalizowana baza MySQL. Zoptymalizowali mi bazę MySQL (co dokładnie zostało zrobione, nie chciano mi napisać), ale problem się ponawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jakość usług, ale po wysłaniu zapytania w panelu dostałem odpowiedz po 5min o godzinie 1 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w ostatnich czasach odnotowaliście długie wczytywanie się stron z komunikatem (po stronie serwera): Warning: The system load average is? Również w tym czasie ciężko jest się dostać do HyperVM

 

Ja przedwczoraj kupiłem serwa(ale www) i dziś właśnie zauważyłem, że coś długo mi wczytuje strony, mimo że na stronie jest tyle co nic...

 

Zobaczymy co będzie dalej, mam nadzieję, że to było chwilowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tom, możliwe że maszyna matka jest przeciążona.

Poczekam co inni odpowiedzą jak @userek i wtedy zadecyduję czy coś napisać tutaj o mintshost.pl czy się wstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś sie z Mintem dzieje.

Co do mojego VPS'a

 

Data awarii: 18-05-2014 / 11:48
Data odzyskania sprawności: 18-05-2014 / 11:49

 

Data awarii: 16-05-2014 / 22:11

Data odzyskania sprawności: 16-05-2014 / 22:46

Edytowano przez csmaro (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo VPS sie wiesza niewiadomo czemu. Wszystko dziala, a po kilku dniach niby serwer stoi ale Apache i generalnie wszystko co jest na serwerze wysiada pomaga jedynie reboot, bez reboota to w takim stanie zawieszenia moglby byc wieki. Masakra. Nie wiem moze moj VPS stoi na jakies zapchanej maszynie, ale takie rzeczy nie powinny sie dziac, nawet za ta cene. Generalnie VPS pracuje slabo obsluga przez roota to jest istna masakra, dziala wszystko baardzo powoli. Nie twierdze ze firma jest zla, mozliwe ze mnie trafila sie jakas trefna maszyna dlatego nie przedluze juz tego serwera.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo VPS sie wiesza niewiadomo czemu. Wszystko dziala, a po kilku dniach niby serwer stoi ale Apache i generalnie wszystko co jest na serwerze wysiada pomaga jedynie reboot, bez reboota to w takim stanie zawieszenia moglby byc wieki.

 

 

Jeżeli reboot vpsa pomaga to jaki wpływ ma na to maszyna matka? Przecież przed restartem vpsa i po restarcie vpsa jest na niej tyle samo vpsów i takie samo obciążenie. Sprawdź lepiej konfigurację usług na vps.

 

Przy przeciążonej matce po restarcie byłoby tak samo źle jak przed restartem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×