Skocz do zawartości

Polecane posty

Czy ktoś w tej firmie pracuje w tygodniu?

Brak aktualizacji wpłat, usługa również nie uruchomiona.

Kontaktu brak.

 

Jaką usługę wybrałeś? Bo przy kupnie mojego VoiceVPS okazało się że:

 

Ja:

Tak na marginesie, w panelu moja usługa jest pokazywana jako nie aktywna.

Mintshost:

Uslugi sa tworzone recznie wiec ten status nie odnosi sie do realizmu

 

Trochę to mało profesjonalne - "jest po to aby był". :rolleyes:

Przypomniało mi się że ponoć udostępniają jakiś "Panel zarządzania" do VoiceVPS - szkoda nie otrzymałem żadnej informacji jak się do niego dostać. Ale dziś się upomniałem, no zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od ponad miesiąca posiadam u nich serwer www oraz domenę i muszę przyznać, że znają się na swoje robocie. Support praktycznie cały czas online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krytyk

Kicha. Do dupy.

Nie da się do nich odezwać, bo albo czasu nie mają, albo zajęci... Tzn. czas mieli, gdy trzeba było opłacić usługi podczas okresu testowego. Po jakimś czasie w dupie mają.

Biznes-Host.pl zrobił największy błąd biorąc ich pod swoje skrzydła i zostawiając tę samą osobę na stanowisku admina. Mintshost psuje im tylko opinię. Serwery www stoją na vpsie... super :).

Edytowano przez Krytyk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam :)

 

Podatność na ataki jest taka że mały DDoS pójdzie i wszystko w pizd***

 

Miałem VoiceVPS więc wiem o czym mówię, najgorzej jest jak ma się sieć serwerów lub chce się stworzyć publika to radzę tutaj nie kupować :P

 

A co do właścicieli to ~18 lat Mikorol ma a co do jego współpracowników też :)

Edytowano przez zoxu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A więc odnosząc się do dwóch powyższych postów:

Nie polecam :)

 

Podatność na ataki jest taka że mały DDoS pójdzie i wszystko w pizd***

 

Miałem VoiceVPS więc wiem o czym mówię, najgorzej jest jak ma się sieć serwerów lub chce się stworzyć publika to radzę tutaj nie kupować :P

 

A co do właścicieli to ~18 lat Mikorol ma a co do jego współpracowników też :)

 

Niestety usługa może zostać zablokowana w sytuacji w której wpływa na usługi innych użytkowników. Jest to normalna procedura w tego typu usługach. Ważną rzeczą jest to, że serwer VPS jest blokowany przy ataku o wielkości powyżej 1 GBit, co sprawia, że atak na Pański VPS musiał być przeprowadzony co najmniej z poziomu serwera dedykowanego, ponieważ serwery VPS z łączem 1 GBit są niezwykłą rzadkością.

 

Kicha. Do dupy.

Nie da się do nich odezwać, bo albo czasu nie mają, albo zajęci... Tzn. czas mieli, gdy trzeba było opłacić usługi podczas okresu testowego. Po jakimś czasie w dupie mają.

Biznes-Host.pl zrobił największy błąd biorąc ich pod swoje skrzydła i zostawiając tę samą osobę na stanowisku admina. Mintshost psuje im tylko opinię. Serwery www stoją na vpsie... super :).

 

W tym przypadku jeżeli klient ma problem natury technicznej jest kierowany do panelu klienta, bo tylko panel klienta [ jak i znajdujący się w nim panel zgłoszeń ] są jedynym centrum kontaktu gdzie wszelkie prośby mogą być zweryfikowane. Dotyczy to również płatności i faktur. Używając naszych czatów online można dowiedzieć się tylko o statusie usługi lub o jej poprawości działania albo zadać pytania odnośnie jednej z usług widniejącej w naszej ofercie.

Edytowano przez mikorol (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co się dzieje z maszynami w tej firmie w ostatnich dniach to jakiś obłęd. Codzienne kilkuminutowe pady wszystkich usług to już standard, czy też odcinanie klienta podczas pracy, nie ważne że może to uszkodzić bazę, idzie atak to wycina się wszystkich jak leci. Ja rozumiem że ataki się zdarzają ale dlaczego inni klienci mają na tym cierpieć że komuś DDOSA jadą, a jak widać chyba trafiłem na taką maszynę gdzie się tak dzieje od kilku dni. Do tego dorzuce coraz gorzej działające usługi, a o tym jak działa suport mogę jedynie tylko potwierdzić to co napisała osoba wcześniej:

 

Biznes-Host.pl zrobił największy błąd biorąc ich pod swoje skrzydła i zostawiając tę samą osobę na stanowisku admina.

 

Dodam tylko jedną rzecz od siebie. Z całym szacunkiem Panie Michale ale nie potrafi Pan budować relacji firma - klient. Pisze to do Pana klient który korzysta z pańskich usług i za każdym razem kiedy przyjdzie mu napisać do supportu o pomoc zastanawia się tylko ile. Ja rozumiem że nic nie jest za darmo a firma kosztuje ale Pańska politka chciwości przebija kilkukrotnie wszystkie firmy z jakimi miałem doczynienia w swojej kilkuletniej karierze. Jeśli chce Pan zarobić to niech Pan podniesie ceny za wynajem serwerów oferując porządny support. Dzięki temu może następni kliencji którzy skorzystają z pańskich usług nie będą się czuli jak dojna krowa.

 

Podsumowując lepiej dorzucić kilka złotych więcej i iść do konkurencji mniej stresu i nerwów co też uczynię jak tylko zakończy się opłacony okres.

 

Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecacie tą firmę?

A czemu zedytowałeś swój post?

 

A logo Castpol z jednego szablonów Wordpressa. Jesteście siebie warci.

Chyba się troche za bardzo rozbujałeś. Co nie? Rozumiem, że masz na to niezbite dowody, iż zrobiłem tak samo jak Mintshost.

Bo ja mam dowody na to, że kupiłem szablon, w którym był ten element loga, więc mogę z niego korzystać. A kupiłem go jakieś 3 lata temu, dokładnie ten: http://themeforest.net/item/epsilon-hosting-and-business-template/117716

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krytyk

A czemu zedytowałeś swój post?

 

Chyba się troche za bardzo rozbujałeś. Co nie? Rozumiem, że masz na to niezbite dowody, iż zrobiłem tak samo jak Mintshost.

Bo ja mam dowody na to, że kupiłem szablon, w którym był ten element loga, więc mogę z niego korzystać. A kupiłem go jakieś 3 lata temu, dokładnie ten: http://themeforest.net/item/epsilon-hosting-and-business-template/117716

Niektórych żal dupę ściska. Jestem pewien że yaerius jest kimś od mintshosta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Pogódźcie się w końcu i nie prowadźcie bezsensownego offtopu.

Mintshost ma dosyć dobre VPSy, byłem zadowolony gdy korzystałem z ich usług i wam też polecam - nie piszę tu jako konkurent a jako klient.

Fakt, przydałoby się kilka zmian typu powiadomienia o atakach na maszynę przez mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Dobrze, jest tak jak piszą, oczywiście nie zawsze - bo to 100 MBit/s jest dzielone na wszystkie maszyny, ale net jest dosyć stabilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję firmy ze stabilnym łączem, dlatego to mój priorytet.

 

Dobrze sie zastanów nad wyborem naprawdę dobrze bo właśnie obecnie wszystkie usługi leżą i kwiczą po raz kolejny w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zastanowię się, oscylowałem wokół tej firmy, lecz coraz większe wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy macie naprawdę jakieś problemy, ja swojego VPSa monitoruję zarejestrowało tylko jednego pada który trwał w sumie 5 minut, a było to parę dni temu. Nic się nie dzieje, wszystko działa szybko i w normie, nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krytyk

VPS to nie są wszystkie usługi. Są również serwery wirtualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za szybkie wyrazanie zdania o firmie. Zdazaja sie problemy, to jest oczywiste. To sa tylko maszyny i nic nie jest nie zawodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krytyk

Moim zdaniem za szybkie wyrazanie zdania o firmie. Zdazaja sie problemy, to jest oczywiste. To sa tylko maszyny i nic nie jest nie zawodne.

Po pół roku to wciąż za krótko tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za szybkie wyrazanie zdania o firmie. Zdazaja sie problemy, to jest oczywiste. To sa tylko maszyny i nic nie jest nie zawodne.

 

Jak byś nie prowadził krzaka to może Twoja opinia była by wiarygodna. Uzupełnij swoją stronę o NIP i REGON inaczej z forum znikają wszystkie odwołania do gamepol.

 

 

 

“Mam ping większy nawet o 10 niż na innych hostingach. Rewelacyjnie i tanio. Jestem ciekaw dlaczego mam więcej niż u innych ?”

Ta opinie jest świetna :) To chyba lepiej pójść do innych i mieć mniejszy ping.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

Ta opinie jest świetna :) To chyba lepiej pójść do innych i mieć mniejszy ping.

 

To lepiej postawić serwer w sieci i mieć <1ms do serwera albo jeszcze pójść dalej i może na lokalu jakiś IIS lub odpowiednik Krasnala :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie mam problemów z VPS-sem najniższy pakiet, serwer TS3

 12:03:36 up 24 days,  3:21,  1 user,  load average: 0.10, 0.05, 0.01

I bez problemu, nie wiem co wy tutaj spamujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie polecam usług mintshost.pl i mając możliwość na pewno z nich nie skorzystam. Gdy potrzebowałem pilnie serwer vps, który kupiłem przez tydzień czasu nie mogłem się doprosić o podanie danych jak i aktywację mimo, że za niego zapłaciłem. Nie kierowałem się tanią specyfikacją tylko opiniami. Przez tydzień czasu byłem oszukiwany i dostawałem złe dane do serwera (?). W ciągu tygodnia jeszcze dowiedziałem się, że było włamanie na serwer i skradziono dane na co dostałem odpowiedź, że wszystko jest pod kontrolą. Po wysłaniu dwóch wiadomości o zwrot pieniędzy, ponieważ jak pisałem wcześniej z administratorem potrzebuję na "już" serwer na skrzynkę e-mail dostałem dane z serwerem.. (poinformowałem, że nie chcę już serwera ponieważ kupiłem u konkurencji, gdzie został założony od ręki). Tak czy siak pieniądze przepadły, ale nie przepadnie na pewno moja opinia o firmie mintshost.pl .

Rozumiem, że administrator mintshost to jedna i ta sama osoba co siedzi na czacie online support itd. tak więc nie jest to profesjonalna firma. Rozmawiałem na czacie z tym osobnikiem i prosiłem o dane, przedstawiłem sytuację itd. napisał mi, że zaraz otrzymam dane po czym przez kilka godzin nie odpowiadał i następnie wyświetlił mi się komunikat, że konsultant zakończył rozmowę :| . Wchodzę raz jeszcze na czat i ukazała się piękna informacja, że czat jest offline aktualnie i mogę wysłać wiadomość e-mail do administracji czy tam supportu.

Pełna profeska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×